Indonesisch Restaurant
,Melati
Van Zutphen, R.A. Nipius, Durfort nr 3169, Van Barne-
veld 3006
Afschrijven: bij W. Amesz, DONDERDAGAVOND tussen
19.00 en 20.00 uur, tel. 01720 - 3 07 71
22/11: AFC Zat 3 - AALSMEER 5, wedstr.nr 184, 14.30
uur, bijeen: 13.45 uur, veld 3; scheidsrechter: NN
Opstelling: Boersma (3180), Brouwer, v.d. Berg, N. Cohen,
J. Cohen, Crouwel, de Graaf, Foppen, Hoeker, K. Landman,
H. Landman, Mantel, Visser, W. Vos, Westerhof, Witteveen,
C. van Duivenbode, R.A. Bosschieter, L.J. Smit, S. van Stek
Afschrijven: bij R. Böhne, DONDERDAGMIDDAG tussen
16.00 en 17.00 uur, tel. 020 -11 66 55
22/11AALSMEER 6 - AFC Zat 4, wedstr.nr. 191, 14.30
uur;bijeen: 13.15uur, veld 2; leider: P.v.d. Dungen; scheids
rechter: NN
Opstelling: Akkerman jr., Baarschers, Andriessen, H. Dren-
kelford. Van Doesburg, Van Dijk, T. Egbers, L. Hekster,
Kinsbergen, Otsen, Overweg, Peeters, Sandberg, Stek, De
Rooy, Van Teunenbroek, D. Huisman, J. van Gelder, nr
0261
Afschrijven: bij R. Akkerman jr., DONDERDAGAVOND
tussen 19.00 en 20.00 uur, tel. 020 - 44 62 83/02526 -
7 59 41
22/11: ZSGO 4 - AFC Zat 5, wedstr.nr. 242, 12.00 uur;
bijeen: 11.00 uur, veld 3; scheidsrechter: NN
Opstelling: W. Bloemers (3193), F. Traas, M. Evenhuis,
J. van Zutphen, T. Hoogendijk, P. Jansen, T. Zwaan, Dui
venvoorde, Th. van Buuren nr 3165, J.J. Bakker nr 3164,
A.J. Hommes nr 3099, M.S. Belger nr 3133, Boersma 3180,
Ranzijn nr 3196
Afschrijven: bij F. Traas, DONDERDAGAVOND tussen
19.00 en 20.00 uur, tel. 020 - 62 79 75
PROGRAMMA ZATERDAG 29 NOVEMBER
29/11: AFC Zat 1 - WARTBURGIA, wedstr.nr. 044, 14.30
uur; bijeen: 13.45 uur, veld 1; leider: G. van Dijk; scheids
rechter: P. Verwey
Opstelling en afschrijven: zie 22 november
29/11: DCG 3 - AFC Zat 2, wedstr.nr. 138, 14.30 uur; bij
een: 13.15 uur; veld 3; scheidsrechter: S.P. Bruggeman
Opstelling en afschrijven: zie 22 november
29/11: AFC Zat 3 - ALMERE 4, wedstr.nr. 183; 14.30 uur;
bijeen: 13.45 uur; veld 3; scheidsrechter: NN
Opstelling en afschrijven: zie 22 november
29/11: MADJOE 3 - AFC Zat 4, wedstr.nr. 194; 12.00 uur;
bijeen: 11.00 uur; veld 2; leider: P.v.d. Dungen; scheids
rechter: NN
Opstelling en afschrijven: zie 22 november
29/11: SPORT 2 - AFC Zat 5, 12.00 uur; bijeen: 11.00 uur
veld 2; scheidsrechter: NN
Opstelling en afschrijven: zie 22 november
MEDEDELINGEN ELFTALCOMMISSIE A
PROGRAMMA ZONDAG 23 NOVEMBER 1986
AFC - RCG, 501 (54), aanvang: 14.30 uur
Scheidsrechter: Hr. H. Niesthoven; grensrechters: Hr. A.
Haarnack en J.H.M. Ebskamp
Leider: Th. Husers; coach: D. Peters; verzorger: K. Grosze
Nipper
AFC 2 - EDO 2, 610 (392), aanvang: 11.30 uur; bijeen:
10.30 uur; scheidsrechter: Hr. B.J.E. Bleij; grensrechters:
J. Vermeulen; leider: F. Laarhoven
ARGON 2 - AFC 3, 622 (403), aanvang: 11.30 uur; bijeen:
10.00 uur; scheidsrechter: Hr. P. Borst; leider: P.v.d. Dungen
RAPIDITAS 2 - AFC 4, 633 (425), aanvang: 12.00 uur; bij
een: 10.15 uur; scheidsrechter: Hr. J.G.v.d. Kersbergen;
leider: C. Dekker
ZSGO 2 - AFC 5, 645 (461), aanvang: 11.00 uur; bijeen:
09.30 uur; scheidsrechter: Hr. C.H. Jansen; leider: H. Ro
denburg
WOENSDAG 26 NOVEMBER
NED. AMATEUR ELFTAL - AFC 1 te Zeist
Aanvang: 19.00 uur; vertrek per bus: 17.00 uur AFC
PROGRAMMA ZONDAG 30 NOVEMBER 1986
ELINKWIJK - AFC, 501 (56), aanvang: 14.30 uur; (eigen
vervoer); scheidsrechter: Hr. H.C. Dettmer; grensrechters:
Hr. R.v. IJzendoorn en Hr. J. Tieman
Leider: Th. Husers; coach: D. Peters; verzorger: K. Grosze
Nipper
DAGELIJKS GEOPEND
RESTAURANT: 17.00 - 22.00 UUR
Reserveringen gewenst.
PASTOORSTRAAT 2 - NAARDEN-VESTING - TEL. 02159 - 4 75 49
7