LIGGING TERREINEN
12.00 uur: AFC A2 - Rapiditas A1 (501), 1e veld
12.00 uur: Martinus A2 - AFC A3 (511), 3e veld
10.00 uur: AFC B1 - DWV B1 (601), 3e veld
12.00 uur: AFC B2 - de Meer B2 (621), 4e veld
12.00 uur: Swift B1 - AFC B3 (614), 3e veld
AFC Jun B4 is vrij
10.00 uur: AFC B5 - Zeeburgia B5 (622), 1e veld
12.00 uur: Martinus C1 - AFCC1 (701), 2e veld
12.00 uur: AFC C2 - NEA C1 (722), 2e veld
12.00 uur: AFC C3 - Pancratius C1 (713), 3e veld
v 10.00 uur: AFC C4 - Amstelland C2 (724), 2e veld
10.00 uur: AFC C5 - KBV C3 (728), 4e veld
WOENSDAG 26 NOVEMBER 1986
19.00 uur: Nederlandse Amateurselectie - AFC 1
op KNVB Sportcentrum te Zeist
ZATERDAG 29 NOVEMBER 1986
Senioren
14.30 uur: AFC Zat 1 - Wartburgia 1 (25), 1e veld
14.30 uur: DCG 3 - AFC Zat 2 (51), 3e veld
14.30 uur: AFC Zat 3 - Almere 4 (60), 3e veld
12.00 uur: Madjoe 3 - AFC Zat 4 (62), 2e veld
12.00 uur: Sport 2 - AFC Zat 5 (71), 2e veld
15.00 uur: Concorida - AFC Vet
Junioren
11.00 uur: AFC D1 - Argon D1 (801), 2e veld
10.00 uur: AFC D2 - IVV D2 (815), 3e veld
11.00 uur: Zeeburgia E1 - AFC E1 (9012e veld
10.00 uur: AFC E2 - Muiderberg E1 (905), 2e veld
10.00 uur: VDO E/D - AFC E3 (917), 1e veld
11.00 uur: AFC F1 - Badhoevedorp F1 (951), 1e veld
11.00 uur: AFC F2 - WA F2 (958), 1e veld
Attentie
12.00 uur: AFC C4 - KMVZ C2 (724), 2e veld
ZONDAG 30 NOVEMBER 1986
Senioren
14.30 uur: Elinkwijk - AFC
11.30 uur: AFC 2 - DWS 2, hoofdveld
11.00 uur: Quick (A) 2 - AFC 3
14.30 uur: DWS 3-AFC 4
12.00 uur: Rivalen 2 - AFC 5
14.30 uur: AFC 6 - Real Sranang 3 (212), 1e veld
14.30 uur: AFC 7 - Aristos 3 (218), 2e veld
14.00 uur: DJK4 - AFC 8 (314), 1e veld
14.30 uur: AFC 9 - DWS 6 (321), 3e veld
10.00 uur: AFC 10 - WA 5 (324), 1e veld
14.30 uur: DWS 8 - AFC 12 (415), 3e veld
10.00 uur: Meerboys/A 5 - AFC 13 (427), 2e veld
Junioren
11.00 uur: ZSGO A1 - AFC A1 (500), 2e veld
12.00 uur: AFC A2-Blauw Wit A2 (501), 1e veld
12.00 uur: RKDES A1 -AFC A3 (511),3e veld
10.00 uur: AFC B1 -DJKB1 (601), 3e veld
14.30 uur: Badhoevedorp B1 - AFC B2 (621), 3e veld
AFC B3 is vrij
14.30 uur: Blauw Wit B3 - AFC B4 (625), 3e veld
10.00 uur: Meteoor B3 - AFC B5 (622), 3e veld
10.00 uur: DWS C1 - AFC C1 (701), 3e veld
12.00 uur: AFC C2 - JOS C1 (722), 2e veld
12.00 uur: Badhoevedorp C1 - AFC C3 (713), 3e veld
AFC C4 zie zaterdag 29 november
12.00 uur: AFC C5 - Germaan C2 (728), 3e veld
SCHELLINGWOUDE - Schellingwouderdijk 220
BADHOEVEDORP - Wijnmalenstraat
AALSMEER - Sportpark Hornmeer - Dreef
VOLEWIJCKERS - Sportpark Buiksloterbanne
WA - Jan van Galenstraat
ZSGO - Sportpark Ookmeer
SDZ - Transformatorweg
ARGON - Gemeentecomplex a/d Hoofdweg te Mijdrecht
RAPIDITAS - Papelaan te Weesp
SP. ZUID - Sportpark het Loopveld
SWIFT - Olympiaplein
MARTINUS - Sportpark Overburg, Amstelveen
SPORT en BLAUW WIT - Sportpark Sloten
DCG - Sportpark Ookmeer
DJK, MADJOE, MEERBOYS - Sportpark Middenmeer
ZEEBURGIA - Kruislaan
VDO - Sportlaan te Uithoorn
DWS, AZS - Sportpark Spieringhorn
ELINKWIJK - Amsterdamse Straatweg te Utrecht-Zuilen
QUICK (A) - Dorresteinseweg, Amersfoort
RIVALEN - Sportpark Riekerhaven
RKDES - Mijnsherenweg te Kudelstaart
DE METEOOR - Perenpad 30, Amsterdam, Tuindorp
Oostzaan
Zaterdag 22 november: AFC - BLACK DEVILS
Aanvang: 15.00 uur; verzamelen: 14.29 uur
Scheidsrechter: Rob Dukker
Afschrijven: Jaap Pluim, tel. 42 96 41
Zaterdag 29 november: CONCORDIA - AFC
Aanvang: 15.00 uur; verzamelen: Harry Schoemaker 13.00
uur
Afschrijven: J.P. tel. 42 96 41
22/11: AFC Zat 1 - DRC, wedstr.nr. 041, 14.30 uur; bij
een: 13.45 uur, veld 1; leider: G. van Dijk; scheidsrechter:
J. Jansen
Opstelling: Bollen, Boyenk, Bijlsma, Bianchi, Th. van Dui-
venbode, van Dord, Gehring, Groeneveld, Huisman, Th. Hu-
sers, W. Husers, Kottmann, Kuikens, Laarhoven, Rachman,
Geluk, Berman, Kemna
Afschrijven: bij R. van Dijk, DONDERDAGAVOND tus
sen 19.00 en 20.00 uur, tel. 020 - 62 19 85
22/11SCHELLINGWOUDE 2 - AFC Zat 2, wedstr.nr. 135
12.00 uur; bijeen: 11.00 uur, veld 2, scheidsrechter: C.A.
Nagtzaam
Opstelling: Amesz, W. van Dantzig, R. van Dantzig, J. van
Dijk, Van Haaren, J. de Moor, M. Koster, Knijf, Kraay-
kamp jr., Laes Rettich, Ridderikhoff, Spanjer, Tromp
6