VETERANEN
ZATEKI>A<
ZONDAC
HVV - van Hogenhoucklaan, Wassenaar
RODA '23 - Noordammerweg, Amstelveen
MADJOE - Sportpark Middenmeer
RAP, BUITENVELDERT, Sportpark Buitenveldert
VUURTOREN - Sportpark de Aker, Noorderakerweg,
Osdorp
DWV - Sportpark Elzenhagen
Zaterdag 25 oktober: AFC - KON. UD
Verzamelen: 14.00 uur; scheidsrechter: Rob Dukker
Afschrijven: J. Pluim, tel. 42 96 41
Zaterdag 1 november: HVV - AFC
Verzamelen: Tonny Disselkoen, 13.00 uur
Aanvang: 15.00 uur
Afschrijven: J.P. tel. 42 96 41
UITSLAGEN
AFC-VOC
KHFC-AFC
8-3
2-0
PROGRAMMA ZATERDAG 25 OKTOBER
25/10: AFC Zat 1 - ROOD WIT A, wedstr.nr 044, 14.30
uur; bijeen: 13.45 uur, veld 1; leider: G.v. Dijk; scheidsrech
ter: E. Metzier
RESERVE SHIRTS
Opstelling: Bollen, Boyenk, Bijlsma, Bianchi, Th. van Dui-
venbode, van Dord, Gehring, Groeneveld, Huisman, Th. Hu-
sers, W. Husers, Kottmann, Kuikens, Laarhoven, Rachman,
Geluk, Berman
Afschrijven: bij R. van Dijk, donderdagavond tussen 19.00
en 20.00 uur, tel. 020 - 62 19 85
25/10: OVERAMSTEL 2 - AFC Zat 2, wedstr.nr. 143,
12.00 uur;bijeen: 11.00uur, veld 1; scheidsrechter: S. Heere
Opstelling: Amesz, W. van Dantzig, R. van Dantzig, J. van
Dijk, Van Haaren, J. de Moor, M. Koster, Knijf, Kraay-
kamp jr., Laes Rettich, Ridderikhoff, Spanjer, Tromp,
Van Zutphen, R.A. Nipius, Durfort nr 3169
Afschrijven bij: W. Amesz, donderdagavond tussen 19.00
en 20.00 uur, tel. 01720-3 07 71
25/10: AFC Zat 3 - WMS 3, 14.30 uur: bijeen: 13.45 uur,
veld 3; scheidsrechter: NN
Opstelling: Boersma (3180), Brouwer, v.d. Berg, N. Cohen,
J. Cohen, Crouwel,de Graaf, Foppen, Hoeker, K. Landman,
H. Landman, Mantel, Visser, W. Vos, Westerhof, Witteveen,
C. van Duivenbode, R.A. Bosschieter, L.J. Smit, S. van Stek
Afschrijven: bij R. Böhne, donderdagmiddag tussen 16.00
en 17.00 uur, tel. 020 - 11 66 55
25/10: DCG 6 - AFC Zat 4, wedstr.nr. 199, 14.30 uur; bij
een: 13.15 uur; leider: P.v.d. Dungen; scheidsrechter: NN
Opstelling: Akkerman jr. Baarschers, Andriessen, H. Dren-
kelford. Van Doesburg, Van Dijk, T. Egbers, L. Hekster,
Kinsbergen, Otsen, Overweg, Peeters, Sandberg, Stek, De
Rooy, Van Teunenbroek, D. Huisman, J. van Gelder, nr
0261
Afschrijven: bij Akkerman jr., donderdagavond tussen
19.00 en 20.00 uur, tel. 020 - 44 62 83/02526 - 7 59 41
25/10: WVHEDW 7 - AFC Zat 5, 11.30 uur!!; bijeen: 10.30
uur!!;scheidsrechter: NN,veld 1
Opstelling: W. Bloemers (3193), F. Traas, M. Evenhuis, J.
van Zutphen, T. Hoogendijk, P. Jansen, T. Zwaan, Dui
venvoorde, Th. van Buuren nr 3165, J.J. Bakker nr 3164,
A.J. Hommes nr 3099, M.S. Belger nr 3133, Boersma 3180,'
Ranzijn nr 3196
Afschrijven: bij Tijn Hoogendijk, donderdagavond tussen
19.00 en 20.00 uur, tel. 020 - 23 58 14
ZATERDAG 1 NOVEMBER 1986
1/11: WA - AFC Zat, wedst.nr 041, 14.30 uur; bijeen:
13.15 uur, veld 1; leider: Gé van Dijk; scheidsrechter:
S.O. Kolf
Opstelling: zie 25 /10
1/11AFC Zat2 - ARSENAL 3, wedstr. nr. 143; 14.30 uur,
bijeen: 13.45 uur; veld 2; scheidsrechter: L. Kruisselbrink
Opstelling: zie 25/10
1/11: AMSTELVEEN 10 - AFC Zat 3, wedstr. nr 189;
14.30 uur; bijeen: 13.15 uur, veld 5; scheidsrechter: NN
Opstelling: zie 25/10
1/11AFC Zat 4 - ARSENAL 7, wedstr. nr. 199, 14.30 uur
bijeen: 13.45 uur; veld 3; leider: P.v.d. Dungen; scheids
rechter: NN
Opstelling: zie 25/10
1/11AFC Zat 5 - ARSENAL 9; wedstr.nr. 248; 14.30 uur,
bijeen: 13.45 uur, veld 4; scheidsrechter: NN
Opstelling: zie 25/10
DONDERDAGAVOND 4 NOVEMBER 1986
4/11: ABN COMB. - AFC Zat 4; 19.00 uur; bijeen: 18.30
uur, leider: P.v.d. Dungen
Opstelling: zie 25/10
Afschrijven: bij R. Akkerman jr, DONDERDAGAVOND
tussen 19.00 en 20.00 uur, tel. 020 - 44 62 83/02526 -
7 59 41
MEDEDELINGEN ELFTALCOMMISSIE A
PROGRAMMA ZONDAG 26 OKTOBER 1986
AFC - DWV 501, (56), aanvang: 14.30 uur; leider: E.C.;
coach: D. Peters; verzorger: K. Grosze Nipper; scheids
rechter: Hr. L.J. Visch; grensrechters: Heren J.P.J. de Boer
en J. Tieman
Mascotte: Elja Rengers
AFC 2 - DWV 2, 610 (395), aanvang: 11.30 uur; bijeen:
10.30 uur; Leider: Th. Husers; scheidsrechter: Hr. H.J.
M.v. Hilten
HOLLAND 2 - AFC 3, 622 (403), aanvang: 11.00 uur;
bijeen: 09.15 uur; leider: P.v.d. Dungen; scheidsrechter:
Hr. A.J.v.d. Hoek
PANCRATIUS 2 - AFC 4, 633 (426), aanvang: 11.30 uur;
bijeen: 10.00 uur; leider: C. Dekker; scheidsrechter: Hr.
C. Pekelharing
9