PROGRAMMA
een muziekbanje van 7 Up en 2 stickers van Cruyff en
voetbalkaarten. Moe maar ook voldaan kwam ik thuis, nog
maals maar voor de laatste keer, iedereen die dit festijn
voor ons mogelijk maakte. Hartelijk Bedankt en ik kijk al
weer uit naar het volgende kamp (als dat er komt).
Schilovan Loggen (D1)
UITSLAGEN
DRC - AFC Zat 1 1-1
AFC Zat 2 - Schellingwoude 2 3-4
Aalsmeer 5 - AFC Zat 3 2-1
AFC Zat 4 - Aalsmeer 6 5-1
AFC Zat 5 - ZSGO 4 1-1
AFC Vet - VOC Vet 8-3
AFC D1 - Ajax D1 1-9
AFC D2 - KBV D3 2-5
Ajax E1- AFC E1 3-1
AFC E2 - Abcoude E3 3-1
AFC F1 - Nedlloyd'70 1 3-4
AFC1-RKC1 2-5
Chabab 2 - AFC 6 2-5
RKDES 3 - AFC 7 2-0
AFC 8-Sp. Zuid 4 2-1
RKAVIC 9 - AFC 9 2-4
AFC 13 - SDZ 6 1-5
Rapiditas A1 - AFC A2 4-1
AFC A3 - Martinus A2 4-4
DWVB1-AFCB1 6-0
De MeerB2 - AFC B2 2-3
AFC B3-Swift B1 7-0
Zeeburgia B5 - AFC B5 1-5
AFC C1 - Martinus C1 1-1
NEAC1-AFCC2 1-5
Amstelland C2 - AFC C4 4-2
AFCC5-DWVC4 1-3
AFCE1-RKCE1 1-0
AFC Zat 2 - Geinburgia 2 6-2
AFC Zat 4 - OVVO 6 6-1
AFC Zat 5 - DWSV '61 7 3-2
KHFC Vet -AFC Vet 2-0
Ajax D1-AFC D1 3-0
KBV D3 - AFC D2
AFC E1-Ajax E1 0-4
Abcoude E2 - AFC E2 4-0
Nedlloyd F1-AFC F1 2-4
Wilhelmus - AFC 3-0
TOB 3 - AFC 6 2-5
Meerboys 3 - AFC 9 2-4
TOBA1-AFCA2 3-3
AZSB1-AFCB3 3-5
Schellingwoude C2 - AFC C4 0-1
Alle overige wedstrijden werden afgelast.
ZATERDAG 25 OKTOBER 1986
Senioren
14.30 uur: AFC Zat 1 - Rood Wit A 1 (25), 1e veld
12.00 uur: Overamstel 2 - AFC Zat 2 (51), 1e veld
14.30 uur: AFC Zat 3 - WMS 3 (60), 3e veld
14.30 uur: DCG 6 - AFC Zat 4 (62), 3e veld
11.30 uur: WVHEDW 7 - AFC Zat 5 (71), 1e veld
15.00 uur: AFC Vet - Kon. UD Vet., 2e veld
Junioren
11.00 uur: Zeeburgia D1 - AFC D1 (801), 3e veld
11.00 uur: DCG D3 - AFC D2 (815), 3e veld
11.00 uur: AFC E1 - Flevo '80 E1 (901), 3e veld
10.00 uur: JOS E1 - AFC E2 (905), 1e veld
10.00 uur: AFC E3 - NEA E2 (917), 3e veld
11.00 uur: KBV F1 - AFC F1 (9513e veld
10.00 uur: DCG F3 - AFC F2 (958), 1e veld
ZONDAG 26 OKTOBER 1986
Senioren
14.30 uur: AFC - DWV, hoofdveld
11.30 uur: AFC 2 - DWV 2, hoofdveld
11.00 uur: Holland 2 - AFC 3
11.30 uur: Pancratius 2 - AFC 4
11.30 uur: Zeeburgia 3 - AFC 5, 3e veld
14.30 uur: AFC 6 - Buitenveldert 3 (212), 1e veld
14.30 uur: AFC 7 - De Germaan 3 (218), 2e veld
12.00 uur: Pancratius 9 - AFC 8 (314), 2e veld
14.30 uur: AFC 9 - Energia 2 (321), 3e veld
14.30 uur: WA 5 - AFC 10 (324), 2e veld
7