ZAALVOETBAL
25/10: DCG 3 - AFC F2, 10.00 uur; bijeen: 09.00 uur,
veld 1; leider: Hr. Vermeer; scheidsrechter: NN
01/11: AFC F2 - PANCRATIUS, 11.00 uur; bijeen: 10.15
uur; veld 1, leider: idem; scheidsrechter: NN
Opstelling: Shirara, den Hartog, de Hoog, Moser, Vermeer,
R. de Vries, de Haan, de Hond, Faber, v. Ettekoven, Sowa,
Pinto, O. de Vries
AFSCHRIJVINGEN BIJ: W.v. Alem, vrijdag, tel. 73 64 75,
tussen 18.00 en 19.00 uur
ALGEMEEN
Wij verzoeken NOGMAALS er op toe te zien, geen waarde
volle voorwerpen, geld e.d. bij zich te hebben, tijdens de
trainingen en wedstrijden.
Ook graag attentie voor het AFC-tenue t.w.: rood shirt met
zwart V, zwarte broek en rode kousen.
J.C.
Hoe weten jullie of je wedstrijd wel of niet doorgaat
1. Thuiswedstrijden bel 44 43 50 na 8.00 uur
2. Uitwedstrijden luister naar Radio Stad Amsterdam
om 9.00 uur op de FM-band, 94.3
Mhz; in de Schakel staat het num
mer van het veld waarop je moet
spelen; tijdens de uitzending van
Stad Amsterdam hoor je dan de
naam van de club waar je moet spe
len plus het nummer van het veld
(waarop je volgens de Schakel
moest spelen) indien je wedstrijd is
afgelast; wordt dit niet vermeld,
dan gaat je wedstrijd dus wel door
en moet je op de normale tijd ver
zamelen.
MEDEDELINGEN C-JUNIOREN
26/10: ZEEBURGIA - AFC, 10.00 uur; bijeen: 09.00 uur
veld 1; leider: Hr. Laarhoven, scheidsrechter: Hr. J.Th.
Buys
02/11: DWV - AFC, 10.00 uur; bijeen: 09.00 uur, veld 2
Leider: idem; scheidsrechter: Hr. Boomkamp
Opstelling: Dutilh, Kostman, Kruyswijk, Kneefel, Roeg,
Groen, Coutinho, Landsaat, v. Paaren, Koster, Goossens,
Hoed, Knebel
26/10: SP. ZUID - AFC 2, 12.00 uur; bijeen: 11.00 uur
veld 4; leider: Hr. v. Loggem
02/11AFC 2 - RODA '23 2, 10.00 uur; bijeen: 09.30 uur
veld 2; leider: idem; scheidsrechter: Hr. Kinsbergen
Opstelling: Voet, Visser, Schotte, Jonen, Rengers, Mop
pens, v; Loggem, Polak, Markuszower, Kornmehl
Wordt nog aangevuld met 2 spelers
26/10: KDO - AFC 3, 10.00 uur; bijeen: 09.00 uur, veld 2
Leider: Hr. Akkerman
02/11: AFC 3 - DWS 2, 10.00 uur; bijeen: 09.15 uur, veld
3; leider: idem; scheidsrechter: Hr. Versteeg
Opstelling: Schuuring, Verbruggen, Borrello, Bakker, de
Reus, Slager, Daniels, Vriens, Melchers, Knoppers, v.d.
Hoogen, Lissauer
26/10: AFC 4 - NEERLANDIA, 10.00 uur; bijeen: 9.30
uur, veld 2; leider: Hr. Lobatto; scheidsrechter: Hr. Lange
02/11: KBV 2 - AFC 4, 12.00 uur; bijeen: 11.00 uur,
veld 3; leider: idem
Opstelling: v.d. Valk, Tuinenburg, Berrier, Lobatto, Pekel,
Andringa, Kravac, Dijkhuis, Boeken, Foppen, Fortyn,
Schreurs
26/10: AFC 5 - ALMERE 5, 10.00 uur; bijeen: 9.30 uur,
veld 3; leider: Hr. Roosenschoon; scheidsrechter: Hr Kins
bergen
02/11: DWV 4 - AFC 5, 10.00 uur; bijeen: 9.00 uur, veld
4; leider: idem
Opstelling: Davidson, Keiser, Sweyd, Thomas, Noot, Roo-
nschoon, Ringe, Cyclik, Fritzsche
26/10: Engelsman, de Nobel, Kroet, Reddering
02/11Engelsman, de Nobel, Kroet, Reddering
AFSCHRIJVINGEN BIJ: J. Benoni, tel. 64 26 10 tussen
18.00 en 19.00 uur
SENIOREN - ZAALVOETBAL - PROGRAMMA
VOORRONDE BEKER
Maandag 27/10: AFC 1 -TELEFLEX 1,21.00 uur, veld 1B
Coach: B. Witteveen, scheidsrechter: Hr. J.G. Bieze
Theo van Duivenbode, Theo Husers, Pol Houtkamp, Fred
Laarhoven, Tycho Sulsters, Fred ten Nijenhuis, Martin
Verburg, Frans Jüch
Afschrijven: Fred ten Nijenhuis, tel. 19 51 95 of 02968 -
68 31
Vrijdag 31/10: NEA 5 - AFC 2, 21.50 uur
Sporthal De Bindelwijk, Kon. Julianalaan 16, Ouderkerk
a/d Amstel, 02963 - 35 38
Coach: Hr. B.v.d. Jagt; scheidsrechter: via NEA
Rein Akkerman, Hans Coorengel, Ron van Doesburg,
Nicky Hekster, Maurice Koster, Diederik Ludwig, Dolf
Oostra, Karei van Osch, Ger Smit, Rob Ruis, Wouter
Amesz
Afschrijven: bij Wouter Amesz, tel. 01720 - 3 07 71
Woensdag 5/10: DVS - AFC 1, 20.20, poule 1A,
Sporthal Ookmeer," Dr. Meurerlaan 4, Amsterdam-W, tel.
11 52 26; coach: Hr. B. Witteveen; scheidsrechter: Hr. H.
A. Joeman Khan
Theo van Duivenbode, Theo Husers, Pol Houtkamp, Fred
Laarhoven, Tycho Sulsters, Fred ten Nijenhuis, Martin
Verburg, Frans Jüch
Afschrijven: Fred ten Nijenhuis, tel. 19 51 95 of 02968 -
68 31
JEUGD - ZAALVOETBAL - PROGRAMMA
maandag 27 oktober t/m vrijdag 7 november 1986
Maandag 27/10: ADE C1 - AFC C3, C poule 3, 19.00 uur
Sporthal 'Aetsveld' Mr. Kooyman Centrum 17, Weesp, tel.
02940 - 1 85 35; scheidsrechter: Hr. S. Bhugwansing
D. Andringa, A.D. Knoppers, J. Lissauer, S.van Loggem,
Y. Markuszower, M.v.d. Valk, B. Vriens, M. Lissauer, van
Loggem
Donderdag 30/10: AFC B2 - B en G B2, 19.00 uur, B poule
3
Sporthallen Zuid, IJsbaanpad, Amsterdam (Z), tel. 73 13 14
hal 3, scheidsrechter: Hr. R.H. Cronie
N.F. Adriaans, G.N. Buskens, A. Coorengel, P.W.J.v.d.
14