ZEEBURGIA 3 - AFC 5, 645 (462), aanvang: 11.30 uur;
bijeen: 10.00 uur; leider: H. Rodenburg; scheidsrechter:
Hr. W.J.D. Vriens
PROGRAMMA ZONDAG 2 NOVEMBER 1986
AFC - AFC 34, 501 (54), aanvang: 14.30 uur;
leider: E.C.; coach: D. Peters; verzorger: K. Grosze Nip
per; scheidsrechter: Hr. D.v.d. Made; grensrechters: Heren
H.G. Veenendaal en P.G. Steur
Mascotte: Johan Kroet
AFC 2 - SDW 2, 610 (393), aanvang: 11.30 uur; bijeen:
10.30 uur; leider: Th. Husers; scheidsrechter: Hr. R. Burry
AFC 3 - UITHOORN 2, 622 (404), aanvang: 11.30 uur;
bijeen: 10.30 uur; leider: P.v.d. Dungen; scheidsrechter: Hr.
H. Korzelius
RODA 1923 2 - AFC 4, 633 (422), aanvang: 11.30 uur;
bijeen: 10.00 uur; leider: C. Dekker; scheidsrechter: Hr
W.C.F. Schilpzand
MADJOE 2 - AFC 5, 645 (458), aanvang: 11.30 uur; bijeen
10.00 uur; leider: H. Rodenburg; scheidsrechter: Hr.
H.F.M.A. Visser
OPSTELLING ELFTALLEN VOOR 26/10 en 2/11 1986
AFC 3
Y. Gortzak, F. de Graaf, M. Huisman, H. Hulst, M. Klein,
D. Ludwig, A. Olree, M. Ouderland, J. Parsser, R. Rooze,
Th. Scholten, E. Seunke, J. Uchtman
AFC 4
Th. Hardenburg, E.v. Aken, R. Dekker, R. Gudde, G. Ho
gers, F. Juch, J.J. Lanzing, R. Mulder, W.de Ridder, R. Ro-
dewijk, F. Rogge, E. Schuurman, R. Wiersma
AFC 5
F. Berrier, Th.v. Dijk, J.v.d. Elsken, N. Hekster, D.v.d.
Heijden, A. Kozijn, J. Latensteijn, R. Leering, K. Maas,
S. Pasman, H.P. Siebinga, K. Verbruggen, P. Witzand, F.
Wijnen
MEDEDELINGEN ELFTALCOMMISSIE B
Training: ELKE maandagavond vanaf 20.15 uur o.l.v.
Dick Bakker
Heren aanvoerders worden verzocht de uitslag op zondag
avond voor 17.30 uur door te geven aan Albert van Raalte,
tel. 79 35 16 of 44 55 75 (sociëteit AFC).
Denk aan reserve-shirts (wit)!
AFC 6
26/10: AFC 6 - BUITENVELDERT 3, wedstr. nr 1068,
aanvang: 14.30 uur; bijeen: 13.30 uur AFC; scheidsrechter:
H.C.Pieterse; veld 1
2/11: AFC 6 - MUIDERBERG 2, wedstr.nr. 1066; aanvang:
14.30 uur; bijeen: 13.30 uur AFC; scheidsrechter: S. Hui
sing; veld 1
9/11: DE MEER 3 - AFC 6, wedstr.nr. 1069; aanvang:
14.30 uur; bijeen: 13.30 uur AFC; scheidsrechter: B.H.
Engelsman, veld 2
Afschrijven: bij Sebo Woldringh, tel. 22 24 01
Willem van den Bold, Wouter van Diepenbos, Willem Dren-
kelford, Ricky Edhard, Daniel Hatumena, Edwin Janus,
Bart de Jongh, Karei Kuyvenhoven, Egon Lambeck, Ton
van Leeuwen, Osie Lilian, Ralph de Metz, Lodewijk van Pol,
Adriaan Veltema, SEBO WOLDRINGH, Peter Wolf
AFC 7
26/10: AFC 7 - GERMAAN 3, wedstr.nr. 1102; aanvang:
14.30 uur; bijeen: 13.30 uur AFC; scheidsrechter: G.R.
Berkleef, veld 2
2/11: AFC 7 - MUIDERBERG 3, wedstr.nr. 1100, aan
vang: 14.30 uur; bijeen: 13.30 uur AFC; scheidsrechter:
C.J.H. Bijvoet, veld 2
9/11: APGS 2 - AFC 7, wedstr.nr. 1103, aanvang: 12.00
uur; bijeen: 11.00 uur AFC;.scheidsrechter: H.K. Wage
naar, veld 2
Extra (loop-) training: iedere woensdag 20.00 uur, kk AFC
Afschrijven: bij Frans Rooseman, tel. 47 26 02
Paul Beemsterboer, Michael van den Berg, Jeroen Bollen,
Leo Corea Alves, Michiel van Dijk, Salif Konate, Evert Mo-
lewijk, FRANS ROOSEMAN, Nebel Shabi, Paul Steenber
gen, Cas Tromp, Bertie de Vries, Jacob Wagenaar, Marcel de
Wijs, Peter Zaat, Raymond Linkers, Henk Koenders, Rob
Wehkamp
AFC 8
26/10: PANCRATIUS 9- AFC 8, wedstr.nr. 1123, aanvang:
12.00 uur; bijeen: 11.00 uur AFC; scheidsrechter: onbe
kend, veld 2
2/11: RAP 3 - AFC 8, wedstr.nr. 1120; aanvang: 14.30 uur,
bijeen: 13.30 uur AFC; scheidsrechter: onbekend, veld 2
9/11AFC 8 - VOORLAND 4, wedstr.nr. 1120; aanvang:
14.30 uur; bijeen: 14.00 uur AFC; scheidsrechter: onder
ling regelen!, veld 1
Afschrijven: bij Harald Meyer, tel. 64 84 70
Rene Asberg, Ed Bierman, Cas Bollen, Paul Doornekamp,
Raymond Gallenkamp, Stef Gooskens, Erik Keijzer, Mark
van Leeuwen, HARALD MEYER, Roy Panka, Frits, Schuu-
rink, Appie en Paul Smulders, Bas Soetenhorst, Guido Voss
AFC 9
26/10: AFC 9 - ENERGIA 2, wedstr.nr. 1156, aanvang:
14.30 uur; bijeen: 14.00 uur AFC; scheidsrechter: Hans
de Wijs, veld 3
2/11: AFC 9 - NFC 6, wedstr.nr. 1154, aanvang: 14.30 uur,
bijeen: 14.00 uur AFC; scheidsrechter: onderling regelen,
veld 3
9/11: NEA 6 - AFC 9, wedstr.nr. 1156; aanvang: 14.30 uur,
bijeen: 13.00 uur NEA; scheidsrechter: onbekend, veld 2
Afschrijven: bij Paul Koster, tel. 023 - 24 51 66
Dennis Bijlsma, Ernst Bouman, Hennie Cruyff, Remco Ja-
nowitz, PAUL KOSTER, Raoul Krak, Jan Pelsma, Hans
Pluis, Ronnie Prins, Jan en Michiel Roedema, Rob Ruis,
Ed Sajet, Rene Somers, Appie Springer, Hans Tier, Jeroen
Walker
AFC 10
26/10: WA 5 - AFC 10, wedstr.nr. 1171, aanvang: 14.30
uur; bijeen: 14.00 uur WA; scheidsrechter: onbekend,
veld 2
2/11AFC 10 is vrij!
9/11: AFC 10 - ALHISRA 2, wedstr.nr. 1167, aanvang:
14.30 uur; bijeen: 14.00 uur AFC; scheidsrechter: onder
ling regelen!, veld 3
Afschrijven: bij Rik de Boer, tel. 02963 - 47 29
Tom Blok, RIK DE BOER, Jan en Theo van Broekhuizen,
Willem Bronwasser, Wim v.d. Duin, Fred v.d. Ende, Nico
Gianotten, Michael Kahn, Bas Knoppers, Pieter Magielsen,
Coen den Os, Dennis Stokvis, Joost Vellenga, Gerlof Wie-
linga, Dennis de Wit
10