12/10: AMSTELLAND 2 - AFC 4, 12.00 uur; bijeen:
11.00 uur, veld 3; leider: Hr. Lobatto
19/10: SCHELLINGWOUDE 2 - AFC 4, 14.30 uur; bijeen:
13.30 uur, veld 3; leider: idem
Opstelling: v.d. Valk, Tuinenburg, Berrier, Lobatto, Pekel,
Andringa, Kravac, Dijkhuis, Boeken, Foppen, Fortyn,
Schreurs
19/10: v.d. Valk, Kravac, Boeken, Pekel zie ook C2
12/10: AFC 5 - DWV 4, 10.00 uur; bijeen: 09.45 uur, veld
2; leider: Hr. Roosenschoon
19/10: DCG 4 - AFC 5, 12.00 uur; bijeen: 11.00 uur, veld
4; I
Opstelling: Davidson, Keiser, Sweyd, Thomas, Noot, Roo
senschoon, Ringe, Cyclik, Fritzsche
12/10: Engelsman, de Nobel, Kroet
19/10: Engelsman, de Nobel, Kroet
AFSCHRIJVINGEN: bij J. Benoni, tel. 64 26 10, tussen
18.00 en 19.00 uur
MEDEDELINGEN D JUNIOREN
ATTENTIE:
In verband met de herfstdrie-daagse zal op woensdag-mid
dag 15 oktober a.s. GEEN training zijn voor de D-, E- en
F. Junioren
D1 junioren: m.i.v. 11 oktober nieuwe competitie-indeling
afd. 801: Argon - Rood Wit/A - AFC - Ajax - De Volewij-
ckers - Zeeburgia - DWS en Buitenveldert.
Wedstrijdnr: 11/10: nr2
18/10: nr 003
12/10 Engelsman, de Nobel, Kroet zie C5
19/10 Engelsman, de Nogel, Kroet zie C5
11/10: AFC D1 - AJAX, 11.00 uur; bijeen: 10.00 uur,
veld 2; leider: Hr. C. Thomas; scheidsrechter: Hr. de Jong
18/10: AJAX - AFC D1, 10.00 uur; bijeen: 09.00 uur,
veld 3; leider: idem; scheidsrechter: Hr. Steeman
Opstelling: Engelsman, Xenakis, de Nobel, Marcus, van
Loggem, R. Gehring, M. Meeues, V. Roberti, Rengers,
Kroet, J.H. Chrisstoffels
MASCOTTE VAN DE WEEK: M. Meeues op zondag 12/10
V. Roberti op zondag 19/10
12/10- Engelsman, de Nobel, Kroet zie C5
19/10 Engelsman, de Nobel, Kroet zie C5
Reddering 11/10 en 18/10 N.B.
D2 Junioren: m.i.v. 11 oktober nieuwe competitie-indeling
afd. 815 IVV 2 - Rood Wit/A2 - AFC 2 - KBV 3 - WA 2 -
DCG 3 - OSV 2 - WMS
Wedstrijdnr: 11/10 nr 57 en 18/10 nr 058
11/10: AFC D2 - KBV 3, 10.00 uur; bijeen: 9.15 uur,
veld 3; leider: Hr. Polak, scheidsrechter: NN
18/10: KBV 3 - AFC D2, 11.00 uur; bijeen: 10.00 uur,
veld 3, leider: idem; scheidsrechter NN
Opstelling: Elias, Komman, v.d. Wetering, Schleper, For
tuin, Moser, R. Ensel, Polak, Janse, Snepvangers, den Dek
ker, O. Farrel, Bloemgarten, Winter
tel. nr: KBV 17 36 35
AFSCHRIJVINGEN: J. Benoni, tel. 64 26 10, tussen 18.00
en 19.00 uur
MEDEDELINGEN E JUNIOREN
ATTENTIE:
In verband met de herfstdrie-daagse zal op woensdagmid
dag 15 oktober a.s. GEEN training zijn voor de D-, E- en
F-Junioren
E1 junioren m.i.v. 11 oktober nieuwe competitie-indeling
afd. 901DWG ED - Almere - Flevo '80 - De Volewijckers -
Ajax - AFC - DWV - Zeeburgia
Wedstrijdnr: 11/10: 74 en 18/10: 073
11/10: AJAX - AFC E1, 10.00 uur, bijeen: 9.00 uur, veld
3; leiders: Hr. Peters/Sandberg; scheidsrechter: Hr. Wileke
18/10: AFC E1 - AJAX, 11.00 uur; bijeen: 10.00 uur,
veld 3; leiders: idem; scheidsrechter: Hr. Verwey
Opstelling: Neter, Coutinho, v. Gelder, Pekel, R. Ruis,
Waas, Spaan, O. Meyer, Y. Ruis, F. Chrisstoffels, Citroen,
T. Vos (alleen voor 11/10)
A. Jansen (alleen voor 18/10), Hommel 11/10en 18/10 NB
Roel de Bont is helaas met voetballen gestopt; wij wensen
hem veel succes met zijn tennis-carrière.
E2 junioren m.i.v. 11 oktober nieuwe competitie-indeling
afd. 905: Muiderberg - De Meer - AFC 2 - Abcoude 3 -
KBV 2 - JOS - Almere 3 - Voorland 2
Wedstrijdnr: 11/10 89 en 18/10: 090
11/10: AFC 2 - ABCOUDE 3, 10.00 uur;bijeen: 9..15uur
veld 2; leiders Hr Lijs/Vos; scheidsrechter: Hr de Jong
18/10: ABCOUDE 3 - AFC 2,10.00 uur; bijeen: 09.00 uur
veld 3; leider: Hr. Vos;scheidsrechter: NN
Opstelling: Filet, v. Heijningen, Lijs, Niemantsverdriet, v.d.
Vliet, K. Yagi, P. Roberti, Salomon, Vos (11/10 zie El),
A. Jansen (18/10 zie El), Citroen zie E1
Kremer 11/10 en 18/10 n.b.
Lijs 18/10 n.b.
Judkins, Hemminga, Meyer, Stradmeyer voor 11/10
Uiterwijk, Koster, Buel, Cohen voor 18/10
11/10: N.B. Uiterwijk
11/10: N.B. Niemantsverdriet
E3 junioren m.i.v. 11 oktober nieuwe competitie-indeling
afd. 917: St. Martinus 3 - RKDES 3 - NEA 2 - WA 2 -
AFC 3 - Buitenveldert 2 - VDO ED
11/10: geen competitie
18/10: geen competitie
Judkins, Hemminga, Meyer, Stradmeyer zie E2 voor 11/10
Uiterwijk, D. Koster, Buël, Cohen zie E2 voor 18/10
ATTENTIE E1 JUNIOREN:
VOORWEDSTRIJD
12/10: AFC E1 - RKC E113.00 uur; bijeen: 12.15 uur
hoofdveld; leider: Peters/Sandberg
AFSCHRIJVINGEN: J. Benoni: 64 26 10, vrijdag tussen
18.00 en 19.00 uur
MEDEDELINGEN F JUNIOREN
ATTENTIE:
In verband met de herfstdrie-daagse zal op woensdagmid
dag 15 oktober a.s. GEEN training zijn voor de D-, E- en
F-Junioren
15