DE JONGE AFOERS
ATTENTIE:
In verband met de herfstdrie-daagse zal op woensdagmid
dag 15 oktober a.s. GEEN training zijn voor de D-, E-
en F-Junioren
MEDEDELINGEN A JUNIOREN
Ziekenboeg
Mischa Vostermans speelt (en scoort) weer?
J.C.-lid Han Pluijmers laat zijn gebroken ribben in een warm
land helen.
Pieter Dijkhuis (A3) 2 weken niet opgesteld wegens weg
blijven op 5 oktober 1986.
A1
12/10 Nader te berichten
19/10: AFC - ORIENT, 12.00 uur; leiders: Heren Ouder-
land en Jochems; scheidsrechter: Hr. H. Reijgwart, veld 2
Spelers zullen worden uitgenodigd op de laatste training
voorafgaand aan de wedstrijddag,
e/o R. Sandbrink
Afmelden: C. Jochems, tel. 020 - 19 82 43
A2
12/10: RAPIDITAS - AFC 2, 1277, aanvang: 12.00 uur,
bijeen: 10.30 uur, veld 1; leider: Hr. v.d. Glas; scheids
rechter: Hr. B.C. Burgers
19/10: TOB - AFC 2, 11.00 uur; bijeen: 9.30 uur, veld 3
Leider: idem; scheidsrechter: Hr. H. Zijlstra
Spelers worden uitgenodigd op de laatste training vooraf
gaand aan de wedstrijddag.
Afmelden: vrijdag tussen 18.00 en 18.30 uur bij C. Jochems
tel. 020- 19 82 43
A3
12/10: AFC 3 - MARTINUS 2, 1286, 14.30 uur; bijeen:
13.45 uur, veld 4; leider: JC; scheidsrechter: Hr. A.J. de
Haan
19/10: AFC 3 - SPORTING ZUID, 14.30 uur; bijeen: 13.45
uur, veld 3; leider: idem; scheidsrechter: Hr. H. Zijlstra
Uitgenodigd worden: R. van Asselt, J. Fröhlich, B.v. Kam
pen, M. Kruijswijk, D. Meerwijk, M. Reddering, J. Sloter-
wijk, K. Usey, P. v.d. Wal, W. eWit
12/10: R. Bender, J. Maass, M. Abraham, R' SANDBRINK
zie A2, lanowitz zie senioren 11/10
19/10: M.J. Kuijt, v.d. Smaal, R. Voorn
Afmelden: zaterdag tussen 18.00 en 18.30 uur bij H. van
Zweden, tel. 020 - 76 32 35
AFMELDEN: vrijdag tussen 18.00 en 18.30 uur bij H. van
Zweden, tel. 020 - 76 32 35
MEDEDELINGEN B JUNIOREN
12/10: DWV - AFC, 1318, 12.00 uur; bijeen: 10.45 uur,
veld 2; leider: Hr. Boonstra
19/10: DWS - AFC, 10.00 uur; bijeen: 08.45 uur, veld 2
Leider: idem
Opstelling: wordt vrijdag na de training bekend gemaakt.
Afmelden: vrijdag tussen 19.30 en 20.30 bij Hr. Gallen-
kamp, tel. 64 19 72
12/10: DE MEER 2 - AFC 2, 1336, 10.00 uur; bijeen:
09.00 uur, veld 1leider: Hr. Perels
19/10: AFC 2 - SDZ, 10.00 uur; bijeen: 09.30 uur, veld 4
Leiding: idem; scheidsrechter: JC
v.d. Glas, Gortzak, Krol, Smaal, Stork, Vermeulen, Visser,
Noordanus
Afmelden: vrijdag tussen 19.30 en 20.30 uur bij Hr. Gallen-
kamp, tel. 64 19 72
12/10: AFC 3 - SWIFT, 1335, 10.00 uur; bijeen: 9.15 uur,
veld 4; leider: Hr. Coorengel, scheidsrechter: Hr. Lange AFC
19/10: AZS - AFC 3, 10.00 uur; veld 2; leider: idem
Opstelling: wordt vrijdag na de training bekend gemaakt
Afmelden: vrijdag tussen 19.30 en 20.30 uur bij Hr. Gallen-
kamp, tel. 64 19 72
12/10: AFC 4 - ORION '86, 1353, 12.00 uur; bijeen: 11.
30 uur, veld 3; leider: Hr. Leeser; scheidsrechter: Hr. Lan
ge AFC
18/10: Zaterdag AFC 4 - V V, aanvang: n.o.t.k.; bijeen:
nn; leider: Hr. Leeser
Janus, Brans, Bijlsma, Buskens, Haanen, Keizer, Nieberg,
Offringa, Krebs, van Geelen, van Vuure, Groen, Fenger
Afmelden: vrijdag tussen 19.30 en 20.30 uur bij Hr. Galln-
kamp, tel. 64 19 72
12/10: ZEEBURGIA 5 - AFC 5, 13.00 uur; bijeen: 12.00
uur, veld 3, leider: Hr. Bootsman
19/10: AFC 5 - NEC '75, 12.00 uur; bijeen: 11.30 uur
Leider: Hr. Bootsman;scheidsrechter: Hr. Lange AFC
Van Berkestein, Foremann, Tulder, Croiset, Roberti, Boe
ken, Hopman, Dekker, Zijlstra, Isik, Gorter, de Wilde
Afmelden: vrijdag tussen 19.30 en 20.30 uur bij Hr. Gallen-
kamp, tel. 64 19 72
MEDEDELINGEN C JUNIOREN
12/10: AFC - ST MARTINUS, 10.00 uur; bijeen: 9.00 uur
veld 1; leider: Hr. Laarhoven; scheidsrechter: NN
19/10: AFC - AJAX, 10.00 uur; bijeen: 09.00 uur, veld 1
Leider: idem; scheidsrechter: NN
Opstelling: Dutilh, Kostman, Kruyswijk, Kneefel, Roeg,
Groen, Continho, Landsaat, v. Paaren, Koster, Gooskens,
Hoed, Knebel
12/10: NEA - AFC 2, 9.30 uur; bijeen: 8.30 uur, veld 1
leider: Hr. v. Loggem
19/10: AFC 2 - CTO '70 2; 10.00 uur; bijeen: 9.15 uur,
veld 2; leider: idem; scheidsrechter: NN
Opstelling: Voet, Visser, Schotte, Jonen, Rengers, Moppens
v. Loggem, Polak
12/10 Bakker, De Reus, Vriens, Knoppers, v.d. Hoogen
19/10: v.d. Valk, Kravac, Boeken, Pekel
12/10: AFC 3 is vrij
19/10: AFC 3 - ABCOUDE 2, 13.15 uur; bijeen: 12.15 uur,
veld 3; leider: Hr. Akkerman; scheidsrechter: NN
Opstelling: Schuuring, Verbruggen, Borello, Bakker, de
Reus, Slager, Daniels, Vriens, Melchers, Knoppers, v.d.
Hoogen, Lissauer
12/10: Bakker, de Reus, Vriens, Knoppers, v.d. Hoogen
zie C2
14