PROFICIAT WATIEDERE AFC-KR REIIOORT TE WETEN Charlie Salarissen BESTUURSMEDEDELINGEN Ons Eerste Op het moment van schrijven heeft ons team een drukke week voor de boeg. De Spartaan en Elinkwijk, beide uit, staan op het programma. Enfin, wanneer u dit leest weet u meer. Maar blijft onze mannen steunen. Het zit er nu zeker nog in. Public Relations Onlangs was er een bijeenkomst in Zeist ter gelegenheid van de 1000-ste bijdrage van Leo Horn aan Televizier. Onze vertegenwoordigers, Sal van Gelder en Johan de Bie, kwa men door omstandigheden wat eerder aan en troffen Leo. Keurig in het pak, maar met de oude AFC-das, nog die met 100 maal AFC erop gedrukt. Toen Leo daarop werd gewe zen, rukte hij de nieuwe das van Sal's hals en deed die om. En in zijn dankspeech heeft hij over AFC de loftrompet gestoken. Enorme publiciteit, waarvoor onze dank. Zilveren Ploeg Ik meldde reeds eerder, dat er bijna altijd een afvaardiging van deze mannen een jarig medelid bezoekt. Dat wil zeggen wanneer de betrokkene een lustrum viert en dat dan nog al leen vanaf het 70-ste jaar. Want anders loopt het te veel in de papieren. En is dat niet een geweldige gedachte voor AFC. Bijna tweehonderd mensen, die de club ook na hun actieve loopbaan trouw zijn gebleven. Maar goed, ik wilde u vertellen van de verjaardag van Nico Neseker, heel lang geleden een struikelblok voor de tegen standers en een bouwer voor zijn teamgenoten op het mid denveld in Ons Eerste. Hij vierde zijn tachtigste verjaardag en ontving het gebruikelijke presentje uit handen van Dio Hermens, Henk Kappelhoff en Jaap van Nek. Wij wensen Nico nog vele jaren. Kantoren Dezer dagen werden we enigszins opgeschrikt door berich ten, dat wellicht kantoren zouden moeten worden gebouwd op sportvelden in Buitenveldert t.b.v. ondernemingen die de binnenstad willen verlaten. Ik moet dat nog zien. Er zou moeten worden berekend om hoeveel vierkante meters er wordt gesproken. Het lijkt mij, dat we voorlopig nog voort kunnen met de duizenden meters, die er nu al beschikbaar zijn. Deze medewerker hebben we een tijd gemist. Hij zag geen kans meer om elke zondag een wedstrijd van Ons Eerste te bezoeken. Maar in dit nummer is hij er weer. En hoe? Hij weet kennelijk veel van stieren, zonder ze te bevechten, zo ook van het edele kaartspel. In deze tijd van transfers in de professionele voetbalwereld, wordt men weer eens geconfronteerd met de salarissen, die sommige spelers kunnen gaan verdienen. Zeven en een halve ton per jaar voor jongens, die alles nog moeten waar maken. Jan Hendriks Ik stap even in de schoenen van Pickelaar en meld, dat wij een bezoek hebben gebracht aan de familie Hendriks in hun nieuwe woning. Dit huis ligt in Nieuwe Horne en daar dit op fietsafstand ligt van Bontebok zijn we er met de auto even langs gereden. Wij waren dat weekend bij vrienden in Bontebok, vandaar. Ans en Jan zijn blij met hun nieuwe stekkie en missen Bra bant niet, maar ze hebben dan ook menige vakantie in dit Heitelan doorgebracht. Gegroet een ieder. Ombudsman Henk Steinvoorte gooit opnieuw een idee ter tafel. Een om budsman/vrouw in AFC? Ik laat graag tegenstanders aan het woord. Kopij Bijdragen voor de volgende 'dikke' Schakel worden deze maal ingewacht door Gerard Trebert en wel vóór of op don derdag 29 mei a.s. Dus niet naar mij zenden, want ik zal als dan de Joegoslavische wateren bevaren. Dertien mei a.s. wordt d.v. Cor Kerker 70 jaar. Wij denken aan hem als een redelijk voetballer, maar vooral aan de pe riode, een zeer lange, toen hij samen met Tonny van der Valk en Theo van Emden de elftalcommissie A vormde. In samenwerking met Gé van Dijk, de toenmalige trainer, werd menig succes behaald. De spelers, die het allemaal op het veld maakten, herinnert menigeen zich. Merkwaardig, dat drie ex-Blauw Witters en een ex-Ajaxied toen de dienst uitmaakten. Wij wensen Cor en zijn vrouw Rietje nog vele jaren in goede gezondheid. BEËINDIGING LIDMAATSCHAP Wij willen niemand de vereniging uitjagen, maar degenen die toch al besloten hebben om volgend seizoen niet meer te voetballen (of de ouders die weten dat hun zoon volgend seizoen niet meer wil voetballen), verzoeken wij zeer drin gend dit vóór 31 mei a.s. schriftelijk te melden aan onze 2e secretaris, de heer G.A. van Caspel, Kotter 7, 1186 WH Amstelveen, tel. 45 72 30. Op deze wijze kan men voorkomen dat onze vereniging op onnodige kosten gejaagd wordt. Want begin juni moeten de afgemelde leden aan de bond worden doorgegeven; voor de dan niet afgemelde leden krijgt de vereniging de reke ning (bondscontributies e.d.) gepresenteerd voor het vol gende seizoen. De ervaring heeft geleerd dat mondelinge boodschappen aan begeleiders, trainers, aanvoerders e.a. dat men met voetballen stopt, niet altijd op de juiste plaats terecht ko men.... Vandaar: wend u voor afmeldingen (tijdig) tot de 2e secreta ris. 2

Schakels (clubbladen) | 1986 | | pagina 2