ZAALVOETBAL
JUNIOREN
SENIOREN
H.H. COMMISSIELEDEN
Daar er maandag 19 mei 1986 wegens Pinksteren geen
clubavond is, wordt u beleefd verzocht kopij voor de volgen
de Schakel uiterlijk 19 mei a.s. om 18.00 uur in de brieven
bus van M. Koster te deponeren, A.J. Ernststraat 237, Am-
sterdam-Buitenveldert.
BELANGRIJKE MEDEDELING
VOOR HET SENIOREN- EN JEUGDZAALVOETBAL
Wellicht bevinden zich onder de huidige AFC-zaalvoetbal-
lers mensen, die volgend seizoen van zaalvoetbalclub willen
veranderen. Het kan natuurlijk ook zijn datje nu nog lid bent
van een andere zaalvoetbalclub, maar dat je in het nieuwe
seizoen graag bij AFC zaalvoetbal zou willen spelen. Hoe
het ook zij, overschrijvingen dienen VOOR 31 MEI a.s.
plaats te vinden. Degenen die dan bij AFC willen gaan zaal
voetballen dienen dat kenbaar te maken bij de 2e secretaris
Ger van Caspel, tel. 45 72 30. Ten overvloede vermelden we
dat je als AFC-veldvoetballer NIET automatisch AFC-zaal-
voetballer bent en je je daar dus apart voor moet opgeven!
Voorts plaatsen we hierbij een OPROEP VOOR SENIOR-
ZAALVOETBALLERS voor het seizoen 1986/1987. Poten
tiële leden dienen reeds AFC-lid te zijn. Voor inlichtingen en
aanmelding kunt u terecht bij ondergetekende.
BERT WITTEVEEN (tel. 42 48 11)
ma 16.5: SPORTING ZUID - AFC 1 (1A), 21.00 uur
Scheidsrechter: M. van Wetering; grensrechter: Penny Wa
fel.
Blauw Wit hal, Joost Banckersweg, Amsterdam (W), tel. 16
85 91
Coach: W. Husers.
Afschrijven bij W. Husers, tel. 44 25 78.
Opstelling: P. Houtkamp, R. Husers, F. Laarhoven, D. Lud-
wig, B.J. v.d. Meent, T. Sulsters, M. Verburg
vr 23.5: FC COURBET 2 - AFC 2 (R3B), 19.40 uur
Scheidsrechter: A. van Kampen; grensrechter: Tom Poes
De Bloemhof, Hornweg 187, Aalsmeer, tel. 02977 -2 54 47
Coach: B.J. v.d. Jagt.
Afschrijven bij N.S. Hekster, tel. 5 22 22 46.
Opstelling: R. Akkerman, A.J. Dekker, M R. van Doesburg,
Th. Groeneveld, N.S. Hekster, F. Jüch, B. Rachman
ma 12.5: AFC 3 - PANCRATIUS 7 (R4C), 22.30 uur
Scheidsrechter: J. Holla; grensrechter: Jeröme Taart
Sporthallen Zuid, IJsbaanpad, Amsterdam (Z), tel. 73 13 14
Hal 3
Coach: mevrouw Oostra.
Afschrijven bij W. Amesz, tel. 01720 - 3 07 71.
Opstelling: Amesz, Coorengel, Van Haaren, Koster, Oostra,
Van Osch, v.d. Pol, Ruis, Smit, Lases
wo 21.5: OS LUSITANOS 2 - AFC 3 (R4C), 20.50 uur
Scheidsrechter: F. Wip; grensrechter: Ap Pelpunt
Sporthallen Zuid, IJsbaanpad, Amsterdam (Z), tel. 73 13 14
Hal 2
Coach: mevrouw Oostra.
Afschrijven bij W. Amesz, tel. 01720 - 3 07 71.
Opstelling: Amesz, Coorengel, Van Haaren, Koster, Oostra,
Van Osch, v.d. Pol, Ruis, Smit, Lases
LAATSTE PROGRAMMA MAANDAG 12 MEI t/m
VRIJDAG 30 MEI 1986
ma 12.5: AFC C2 - ST. MARTINUS C1 (1C), 19.00 uur, veld
1A. Scheidsrechter: hr. E.A. Veldkamp
Sporthallen Zuid, IJsbaanpad, Amsterdam (Z), tel. 73 13 14
Coach: Willem Kruyswijk, tel. 71 47 92
Grensrechter: Maurice Koster.
Opstelling: Abel Dutilh, Brian Koster, Maickel Hoed, Eddy
Kneefel, Patrick Offringa, Eric Kruyswijk, Dennis Kostman,
Ramon Groen
ma 12.5: DE MEER B1 - AFC B1 (1B), 19.40 uur, veld 1A
Scheidsrechter: hr. J.J. Frikkén
Sporthallen Zuid, IJsbaanpad, Amsterdam (Z), tel. 73 13 14
Coach: Dik Boering, tel. 44 10 13
Grensrechter: Willem de Vries
Opstelling: Lars Boering, Milo Boering, Johny Emmerik, Re-
né Ie Belle, Lesly Pete, Roderick Harrems, Miquel de Vries
wo 14.5: ST. MARTINUS C2 - AFC C1 (1C), 19.10 uur
Scheidsrechter: hr. L. Born
Bankrashal, Oostelijk Halfrond 9, Amstelveen, tel. 45 42 98
Coach: Ger Smit, tel. 44 27 63.
Grensrechter: Peter v.d. Dungen
Opstelling: Robert McCaldon, Nils Adriaans, Peter v.d. Dun
gen, Rob Slager, Arjan Coorengel, Erwin Smit, Patrick Red
dering, Ronald v.d. Meent
do 15.5: SNA B1 - AFC B2 (3B), 19.30 uur
Scheidsrechter: hr. J.H. Isken
Bredius Sportcentrum, Zaanstraat 353, Amsterdam (C.), tel.
84 71 72
Coach: Cor Wijdoogen, tel. 43 24 59
Grensrechter: Fred Schmidt.
Opstelling: Hopy Chapman, Ralf Tier, Sander de Wit, Duco
Wijdoogen, Jesse Schmidt, Michiel Buskens, Gilbert Bus-
kens
do 15.5: AFC C5 - KDO C1, (3C), 19.00 uur, veld 1B
Scheidsrechter: hr. L. de Vries
Sporthallen Zuid, IJsbaanpad, Amsterdam (Z), tel. 73 13 14
Coach: Klaas Verbruggen, tel. 76 79 90
Grensrechter: Leen Engelsman sr.
Opstelling: Barry Vriens, Jasper de Reus, Michiel Redde
ring, Remco Verbruggen, Jacques Slager, Mark v.d. Valk,
Brian Melchers, Leen Engelsman
di 20.5: AFC C4 - GDAPA C1 (3C), 19.00 uur, veld 1B
Scheidsrechter: hr. J.H. Isken
Sporthallen Zuid, IJsbaanpad, Amsterdam (Z), tel. 73 13 14
Coach: Raf Borello, tel. 79 93 63
Grensrechter: Bas Knoppers
Opstelling: Rafaël Borello, Martijn Schuuring, Jerry Bakker,
Ygal Fortuin, Adri Knoppers, Danny Andringa, Alex Daniëls,
Jarno van den Hoogen
do 22.5: AFC C5 - RKAVIC C3 (3C), 19.00 uur, veld hal 3
Scheidsrechter: J.H. Holla
Sporthallen Zuid, IJsbaanpad, Amsterdam (Z), tel. 73 13 14
Coach: Klaas Verbruggen, tel. 76 79 90
Grensrechter: Leen Engelsman sr.
Opstelling: Barry Vriens, Jasper de Reus, Michiel Redde
ring, Remco Verbruggen, Jacques Slager, Mark v.d. Valk,
Brian Melchers, Leen Engelsman
17