NFC 5 - AFC 10, veld 4; bijeen: 11.00 uur AFC
Scheidsrechter: F.C.C. van Loenen
Afschrijven bij Ab Springer, tel. 45 90 73
Opstelling: Krak, Magielsen (2x), Pluis, Roedema (2x),
Speelman, SPRINGER, Swart, v.d. Woerdt, Gyrath, Somers
Toevoegen: Asberg, Gallenkamp, Gamelkoorn
SP. ZUID 7 - AFC 12, let op! dinsdag 13.5 aanvang 19.00
uur, veld 2; bijeen: 18.30 uur Sp. Zuid
Scheidsrechter: NN
Afschrijven bij Leo Corea Alves, tel. 42 32 14
Opstelling: Angenent, Bijlsma, Bos, Titsing, COREA AL
VES, Herkstroter, Molewijk, Stokman, Stoppelman, Stokvis,
Walker, Sajet, R. van Dijk
Toevoegen: M. v.d. Berg, Smulders (2x), Gooskens
AFC 13 is vrij! Zie alle overige elftallen.
ENERGIA 5 - AFC 14, veld 2; bijeen: 13.30 uur AFC
Scheidsrechter: NN
Afschrijven bij Daniello Cohen, tel. 43 91 92.
Opstelling: Bekkering, COHEN, Gosler, Groen, Van Scha-
jik, Smalhout, Wertheym, Beumer, De Wolf, Da Silva Curiel,
Lambeck, De Gier, Umezawa, Veldkamp, Binnekade
PROGRAMMA WOENSDAG 14 MEI
AFC 11 - RAP 8, bijeen: 18.30 uur AFC
PROGRAMMA DONDERDAG 15 MEI
AFC 6 - AFC 8 (wit shirt)
Uitgenodigd worden: ALLE spelers van deze twee elftallen
en J. Bollen, W. van Diepenbosch, R. Edaard, R.J. de
Graaf, E.A. Janus, M. Kuyt, A. Titsing.
Bijeen: 18.15 uur AFC
H.H. COMMISSIELEDEN
Daar er maandag 19 mei 1986 wegens Pinksteren geen
clubavond is, wordt u beleefd verzocht kopij voor de volgen
de Schakel uiterlijk 19 mei a.s. om 18.00 uur in de brieven
bus van M. Koster te deponeren, A.J. Ernststraat 237, Am-
sterdam-Buitenveldert.
sing, B. Woerdeman, R. Edhard, A. Kruijshaar, R. Keizer,
W. de Wit, D. Meerwijk, T. v.d. Berg
Afmelden bij H. van Zweden, tel. 76 32 35.
MEDEDELINGEN B JUNIOREN
MEDEDELINGEN A JUNIOREN
GUIDO PORTIER (A1) is gekozen in het Amsterdam Xl-tal,
welk team deelneemt aan een vierdaags toernooi in Wenen.
AFC complimenteert en feliciteert Guido met deze uitverkie
zing.
Trainingen
De trainingen stoppen op 30 mei a.s.
J. Bollen, Van Diepenbos, Edhard, De Graaf, E. Janus, M.
Kuyt, A. Titsing: zie mededelingen Elftalcommissie B.
11.5: A1 TOERNOOI DWS, 10.00 uur; bijeen: 8.45 uur
Leiders: de heren v.d. Glas en Jochems
18.5: AFC A1 is vrij!
24/25.5: TOERNOOI BE QUICK (Gr.), bijeen: 7.00 uur
Leiders: idem
Opstelling: J. Schaaphuizen, M. de Koek, Y. Gortzak, D.
Gallenkamp, M. Schafer, M. van Drieberge, M. Sulsters, V.
Abascal, B. sen, F. v.d. Graaf, P. Keizer, G. Portier, A. Ter-
wiel, B. Eelzak, R. Keizer 11.5
11.5 N.B.: G. Portier
Zaterdag 24.5 vertrek 7.00 uur. Vervoer per bus(je). Eigen
bijdrage f 40,— overnachting in hotel.
Afmelden bij C. Jochems, tel. 020 - 19 82 43.
11.5: AFC A2 is vrij!
18.5: AFC A2 is vrij!
25.5: TOERNOOI JOS, 10.00 uur; bijeen: 9.00 uur
Leider: hr. Brom; scheidsrechter: NN
Opstelling: J. Bollen, M. Brom, W. van Diepenbos, R.J. de
Graaf, M. Hasselman, T. Janse, E. Janus, M. Kuijt, A. Tit-
11.5: B1 DWS TOERNOOI, 10.00 uur; bijeen: 8.45 uur
Leider: hr. Boonstra en Muller
Opstelling: Le Belle, Boering, Couwenberg, Emmerik, Frij-
marsum, Oostenbrink, Griffioen, Van Merkestein, Malinaric,
Stom, Aranjo, Tier, v.d. Glas, Harmsen
11.5: B4 DCG TOERNOOI, 11.00 uur; bijeen: 9.30 uur
Leider: hr. Roeg
Opstelling: Bender, G. Buskens, Krol, Kuperus, Roeg,
Smaal, Smaal, Steines, Swart, Vermeulen, Visser, Vuysje,
Vuure, Spaan
11.5: B5 DCG TOERNOOI, 11.00 uur; bijeen: 9.30 uur
Leider: hr. Gallenkamp
Opstelling: Dijkstra, Kuyt, Noordanus, Kasdorp, Snijders,
Voorn, Isik, Maass, Kroger, Gortzak, Janowitz, Olman, Boe
ken, Stork
Gaarne veel ouders voor het vervoer.
AFSCHRIJVINGEN: bij de heer Gallenkamp, tel. 64 19 72.
MEDEDELINGEN C JUNIOREN
Toernooien C junioren:
11.5: DWS C1
11.5: DCG C3, 4 en 5
25.5: UW, C1
25.5: JOS, C3, 4
30 mei: laatste training voor alle C-junioren.
15