SPORTS
UITSLAGEN
PROGRAMMA
bovendien alle uitslagen, goals, 'etc. stipt te hebben bijge
houden en hieronder het resultaat:
goals tot nu toe: Ton D. 15, Dolf O. 10, Joep H20 (waaron
der de mooiste), Gerrie S. 2, Rob T. 1 in totaal 30 voor en 16
tegen.
In competitie-verband werden tot nu toe 10 wedstrijden
gespeeld, waarvan 7 werden gewonnen en geen gelijk
gespeeld. De beide vriendschappelijke wedstrijden werden
gewonnen. Het gaat zo gek dus nog niet, nu alleen nog dat
'uitzakken'!?
w.g. JOEP HESSELING
icmm
UITSLAGEN 10, 12,
Senioren
AFC 4 - Neerlandia 2 0-0
Vuurtoren 4 - AFC 13 1-3
AFC Zat 2 - TOG 2 1-1
AFC Zat 3 - OSDO 4 2-2
AFC Vet. - VOC 6-1
AFC - RCH 3-1
AFC 2 - EDO 2 2-1
Hilversum 2 - AFC 3 0-0
AFC 4 - Ajax 4 1-4
AFC5-JOS3 1-0
Volewijckers 4 - AFC 6 3-0
ASV/Arsenal 5 - AFC 8 1-7
AFC 9 - WVHEDW 3 3-3
KLM 3-AFC 10 6-6
AFC 11 - KBV 7 2-2
ASV/Arsenal 9 - AFC 12 7-2
Gold Star 5-AFC 13 6-2
NEA 11 - AFC 14 2-1
AFC Zat 3 - KNSM 2 3-6
AFC Zat 2 - B'bengels 3 3-1
AFC 13 - Ookmeer 5 2-1
AFc Zat 1 - S.C. Muiden 3-0
ADE 2 - AFC Zat 2 2-0
WTO 3 - AFC Zat 3 7-0
Wilhelmus - AFC 0-0
Ajax 3 - AFC 2 6-1
AFC 3 - Holland 2 4-1
AFC 4 - VDO 2 3-1
KBV 2 - AFC 5 2-1
AFC 6 - Madjoe 3 (gest.) 3-3
Muiderberg 2 - AFC 7 2-1
AFC 8 - Amstelland 4 0-1
AFC 10 - Voorland 6 0-10
TIW/Amstel 4 - AFC 11 6-2
AFC 12 - SDZ 6 2-4
13, 15, 16, 17, 19 en 20 APRIL
Pancratius 12 - AFC 13 2-3
DWS 9 - AFC 14 4-2
AFC Vet. - Olivetti ?-?
Junioren
AFC A1 - Oriënt A1 0-2
AFC B1 - Swift B1 1-3
Blauw Wit C1 - AFc C1 0-2
ASV/Arsen. C1 - AFc C4 5-0
AFC C5- OSDO C1 0-13
WA D1 - AFC D1 3-2
Swift D2 - AFC D2 2-3
AFCD3-KBVD2 1-4
B'veldert D3 - AFc D4 2-1
AFC E1 - Zeeburgia E1 0-3
Aalsmeer E2 - AFC E2 0-0
AFC F1 - Pancratius F1 11-0
Gold Start F1 - AFC F2 4-0
Neerlandia F1 - AFC F3 2-0
Rivalen F1 - AFC F4 9-0
DJK A1 - AFC A1 1-1
Neerlandia A1 - AFC A2 0-1
AFC A3 - Blauw Wit A3 1-1
AFC B1 - NDSM B1 2-0
AFC B2 - KBV B2 2-1
Pancratius B2 - AFC B5 2-5
DWV C1 - AFC C1 0-2
Neerlandia C1 - AFC C2 0-1
AFC C3 - AS '80 C1 0-3
AFC C4 - RKDES C2 7-0
AFC C5 - Germaan C1 0-13
AFC E1 - RKAVIC E1 5-0
AFCD1-DWVD1 1-0
AFC A1 - Almere A1 3-1
NDSM B1 - AFc B1 2-0
AFC D1 - Sloterdijk D1 2-1
AFC D2 - Sloterdijk D2
9-0
DWV A3 - AFC A3
5-2
WA D3 - AFC D3
4-2
Zeeburgia B1 - AFC B1
2-0
Sloterdijk D3 - AFC D4
4-1
Chabab B1 - AFC B2
1-1
WA E1 - AFC E1
0-3
AFC B3 - DWG B2
6-3
DCG E2 - AFC E2
4-0
AFC B4 - ZRC B1
3-1
AFC F2 - Neerlandia F1
1-2
S.C. Sloten B2 - AFC B5
8-3
AFC F3 - Herenm./A F1
0-3
AFC C2 - SDW C1
0-2
C1 toernooi Haarlem
3e
AZS C1 - AFC C3
4-3
C2 toernooi Kon. HFC
3e
Roda '23 C2 - AFC C4
1-3
C3 toernooi Kon. HFC
3e
B'veldert C2 - AFC C5: afc n.o.
Oriënt A1 - AFC A1
1-1
AFC F1 - RAP F1
0-0
AFC A2 - Swift A1
4-2
AFC F4 - Pancratius F1
0-2
PROGRAMMA ZATERDAG 26 APRIL
Senioren
14.30 uur: AFC Zat 1 - Roda '23 (2), 2e veld
14.30 uur: AFC Zat 2 - WA 4 (30), 3e veld
12.00 uur: Wilskracht/SNL 5 - AFC Zat 3 (37), 2e veld
15.00 uur: Concordia - AFC Vet.
Junioren
11.00 uur: AFC D1 - RKAVIC D1 (Van Wagtendonk), 2e
veld
11.00 uur: AFC D4 - AFC E2 (vr.), 4e veld
10.00 uur: DWV E1 - AFC E1 (Van Wagtendonk), 1e veld
10.00 uur: AFC F1 - AFC F2, 1e veld
10.00 uur: AFC F3 - AFC F4, 1e veld
De niet vermelde jeugdelftallen zijn vrij.
6