11.5: DWS TOERNOOI, 9.30 uur; bijeen: 8.30 uur.
Leiders: idem.
Opstellingen worden na de training bekend gemaakt.
Reserve shirts!
30.4: KAPPELHOFF TOERNOOI. Leider: hr. H. Coorengel.
4.5: SDW - AFC 2, 12.00 uur; bijeen: 11.00 uur, veld 3.
Leider: idem; scheidsrechter: hr. P. Houtkamp.
9.5: VRIJDAG AFC 2 - V&V, 18.30 uur; bijeen: 18.00 uur,
veld 2. Leider: idem; scheidsrechter: hr. Boomkamp.
Reserve shirts!
Opstellingen worden na de training bekend gemaakt.
27.4: AFC 3 - METEOOR, 14.30 uur; bijeen: 14.00 uur, veld
4. Leider: hr. B. Leeser; scheidsrechter: hr. Kinsbergen.
Opstelling: Bijlsma, Coutinho, Dierdorp, Foreman, R.A.
Groen, Jonen, Van Paare, Landsaat, Rengers, Visser, Voet,
v.d. Vegte, Zurel
N.B.: Willemse.
Zurel melden bij de jeugdcommissie.
27.4: AFC 4 - NEA, 10.00 uur; bijeen: 9.30 uur, veld 4.
Leider: hr. E. Bootsman; scheidsrechter: hr. Lange.
4.5: AFC 4 - RODA '23 2,10.00 uur; bijeen: 9.30 uur, veld 1
Leider: idem; scheidsrechter: idem.
11.5: DCG TOERNOOI, 11.35 uur; bijeen: 10.15 uur.
Leider: idem.
Opstelling: Van Berkesteijn, Croiset, Dekker, Fenger, Van
Geelen, Kriger, Hopman, Roberti, Van Tulder, D.P. Tuinen-
burg, Schotte, Tjepkema, Zijlstra
N.B.: De Santis
27.4: AFC 5 - RKAVIC 3, 12.00 uur; bijeen: 11.30 uur, veld
4. Leider: hr. S. van Loggem; scheidsrechter: hr. Van Gor-
kum.
4.5: AFC 5 - BUITENVELDERT 2, 14.30 uur; bijeen: 14.00
uur, veld 4. Leider en scheidsrechter: idem.
11.5: DCG TOERNOOI, 12.10 uur; bijeen: 11.00 uur.
Leider: idem.
Opstelling: v.d. Braak, Frisch, Kornmehl, Krebs, Lebbe, Van
Loggem, Markuszower, Moppes, J.D. Polak, E.D. Polak,
Rosenbaum, Schroeder, Wattimena, P.C. Tuinenburg
N.B.: Hulscher.
E1
Swift - DWG
KBV - winnaar VVA/ZSGO
DWS - winnaar DCG/AFC
Sloterdijk - Rivalen
Scheidsrechters worden door de commissie aangesteld.
Uitstel is niet mogelijk.
Halve finales MAANDAG 12 MEI 1986, uitwijk DINSDAG 13
MEI 1986.
FINALE maandag 26 mei 1986
dinsdag 27 mei 1986
UITWIJK woensdag 28 mei 1986
donderdag 29 mei 1986
D2 KAMPIOEN!
De spelers van de D2 zijn er als eerste van de AFC-elftallen
in geslaagd dit seizoen kampioen te worden.
Door enthousiaste inzet èn door de bezielende leiding van
Rob Lobatto, zijn zij met een praktisch ongewijzigd elftal
voor het derde achtereenvolgende jaar kampioen gewor
den.
Jongens, van harte gefeliciteerd en veel succes in de ko
mende bekerronde!
J.C.
D1: dinsdag 29 april Argon - AFC, 18.45 uur; bijeen: 17.15
uur. Reserve shirt meenemen!
D130 april Hert Henkes toernooi bij Xerxes. Bijeen: 8.00
uur.
D2: 28 april (kwart finale beker) AFC 2 - SDZ 2, aanvang
19.00 uur; bijeen: 18.00 uur.
D1: dinsdag 6 mei Van Wagtendonk competitie Ajax - AFC,
19.00 uur; bijeen: 17.45 uur.
D1: 10 mei Zeeburgia toernooi, aanvang 10.00 uur; bijeen:
9.00 uur AFC.
Comb. D3/D4: 8 mei Zeeburgia toernooi, aanvang 10.00
uur; bijeen: 9.00 uur AFC.
AFSCHRIJVEN BIJ J. Benoni, tel. 64 26 10, tussen 18.00 en
19.00 uur.
OPSTELLINGEN D JUNIOREN
26.4: AFC - RKAVIC, 11.00 uur; bijeen: 10.00 uur, veld 1.
Leider: hr. Broekhuysen; scheidsrechter: hr. v.d. Rijt.
29.4: ARGON - AFC, 18.45 uur; bijeen: 17.15 uur, veld 2.
Leider: hr. Thomas.
Opstelling: Schuuring, Vriens, De Reus, Reddering, Borello,
Verbruggen, Bakker, Slager, Fortuin, Knoppers, Daniels,
Engelsman, Melchers.
30 april: Hoogen, Berrier 10 mei.
PROGRAMMA MAANDAG 28 APRIL
Kwartfinale zuid/west uitwijk dinsdag 29 april.
Aanvang: 19.00 uur alle wedstrijden.
|D1:
Blauw Wit
DWS
Buiten veldert
WA
- ZSGO
- Sloterdijk
- KBV
- WMS
28.4: AFC 2 - SDZ 2, 19.00 uur; bijeen: 18.00 uur, veld 1.
Leider: hr. Lobatto; scheidsrechter: hr. De Nobel.
Mascotes: 27.4 Mathijs Dijkhuis; 4.5: Michiel Schalkwijk;
8.5: Randy Lobatto.
Opstelling: Lobatto, Berrier, Dijkhuis, Klaren, Andringa, v.d.
Valk, Pekel, Xenakis, De Nobel, Marcus, Vosveld, Schal
kwijk, Hoogen.
30 april Hoogen, Berrier zie D1, 10 mei Lobatto Pekel zie
D1
D2:
ZSGO 2
Buitenveldert 3
AFC 2
KBV 2
- DWS 2
-WA 2
-SDZ 2
- Buitenveldert 2
8.5: ZEEBURGIA TOERNOOI, 10.00 uur; bijeen: 9.15 uur.
Leider: hr. Koster.
Opstelling: Cornelissen, Foppen, Noot, Roosenschoon, v.d.
Graas, Ringe, Thomas, Fritzsche, Sweijd, Kravas, Cyclik,
Barneveld, Simoncelli.
14