Voorland 5 - AFC 8, 14.30 uur
AFC 9 - Buitenveldert 7, 14.30 uur
NFC 5 - AFC 10, 12.00 uur
AFC 11 is vrij!
Sp. Zuid 7 - AFC 12, 14.30 uur
AFC 13 is vrij!
Energia 5 - AFC 14, 14.30 uur
MEDEDELINGEN A JUNIOREN
27.4: AFC is vrij!
I.5: DONDERDAG AFC - DJK, 19.00 uur; bijeen: 18.00 uur,
veld 2. Leiders: heren v.d. Glas en Jochems; scheidsrech
ter: hr. B.H. Makkes.
4.5: DRC - AFC, 12.00 uur; bijeen: 10.30 uur, veld 2.
Leiders: idem; scheidsrechter: hr. P.J. Gerrits.
II.5: TOERNOOI DWS, 10.00 uur; bijeen: 8.45 uur.
Leiders: idem.
Spelers worden uitgenodigd op de laatste training vooraf
gaande aan de wedstrijddag.
N.B.: R. Pelk, B. Eelzak, D. Bleeker.
27.4: TOB - AFC 2, 12.00 uur; bijeen: 10.45 uur, veld 3.
Leider: hr. Brom; scheidsrechter: hr. P.J. Gerrits.
4.5: SWIFT - AFC 2, 12.00 uur; bijeen: 10.45 uur, veld 3.
Leider: idem; scheidsrechter: hr. P.C. Niemelt.
Opstelling: J. Bollen, M. Brom, W. van Diepenbos, R.J. de
Graaf, M. Hasselman, T. Janse, E. Janus, M. Kuijt, A. Tit-
sing, B. Woerdeman, M. de Koek, R. Edhard, R. Keizer
A. Kruijshaar 4.5, R. Keizer zie ook A1 op 1.5
Afmelden op vrijdag tussen 18.00 en 18.30 uur bij hr. H. van
Zweden, tel. 76 32 35.
27.4 en 4.5: AFC 3 is vrij!
B. Sen: zie A1
TOERNOOIEN PROGRAMMA B JUNIOREN 1986
5.5
B1, VOC te Rotterdam; start: 10.00 uur
11.5
B1, DWS; start: 10.00 uur
11.5
B4/B5, DCG; start: 11.00 uur
25.5
B1, UW te Utrecht
25.5
B2/B3, JOS
7/8.6
B1, Be Quick, Groningen
23.8
B1, EDO, Haarlem
31.8
B1, Rot Weiss Essen, Essen (Duitsland)
Vergeet niet je reserve shirt mee te nemen!
Nadere mededelingen volgen.
marsum, Oostenbrink, Griffioen, Van Merkestein, Malinaric,
Stom, Aranjo, Tier, v.d. Glas.
Tot 1 mei is Harrems uitgesloten van zaal- en veldvoetbal.
27.4: AFC 2 - DJK 2, 12.00 uur; bijeen: 11.30 uur, veld 2.
Leider: hr. Pluim; scheidsrechter: hr. H. Guitjens.
4.5: AFC 2 - CHABAB, 12.00 uur; bijeen: 11.30 uur, veld 4.
Leider: idem; scheidsrechter: hr. J. van Heteren.
Opstelling: Fröhlich, Boering, Santbrink, v.d. Vegte, Chap
man, M. Buskens, Van Asselt, Pete, De Vries, Retich, Wij-
doogen, v.d. Glas
27.4: SP. SLOTEN - AFC 3, 12.00 uur; bijeen: 11.00 uur,
veld 1. Leider: hr. Perels; scheidsrechter: hr. J.J. Vonk.
4.5: DWG 2 - AFC 3, 10.00 uur; bijeen: 9.00 uur, veld 2.
Leider: idem; scheidsrechter: hr. J.L. van Hulst.
Opstelling: Abraham, Janowitz, Kröger, De Wit, Schmidt,
Perels, Maass, Röhrig, Spaan, Pluim, Gortzak, Stork.
27.4: OSDORP - AFC 4, 10.00 uur; bijeen: 9.00 uur, veld 1.
Leider: hr. Roeg.
1.5: BUITENVELDERT 3 - AFC 4, 19.00 uur; bijeen: 18.30
uur, veld 3. Leider: idem; scheidsrechter: hr. Kinsbergen.
4.5: ZRC - AFC 4, 12.00 uur; bijeen: 11.00 uur, veld 2.
Leider: idem.
Opstelling: Bender, G. Buskens, Krol, Kuperus, Roeg,
Smaal, Smaal, Steines, Swart, Vermeulen, Visser, Vuysje,
Vuure
27.4: RKDES 2 - AFC 5, 12.00 uur; bijeen: 11.00 uur, veld 3.
Leider: hr. Pluymers.
4.5: AFC 5 is vrij!
Opstelling: Boeken, Dijkstra, Kuyt, Noordanus, Olman, Kas-
dorp, Snijders, Voorn, Isik
AFSCHRIJVEN: vrijdag 18.30-19.00 uur bij de heer Gallen-
kamp, tel. 64 19 72.
OPSTELLINGEN VAN DE C JUNIOREN
MEDEDELINGEN B JUNIOREN
27.4: AFC - DRC, 10.00 uur; bijeen: 9.15 uur, veld 1.
Leiders: heren Boonstra en Mulder; scheidsrechter: hr. J.
Buys.
4.5: AFC - ZEEBURGIA, 12.00 uur; bijeen: 11.30 uur, veld 1
Leiders: idem; scheidsrechter: hr. S. Hilbrink.
5.5: TOERNOOI DE ACHT, ROTTERDAM, 10.00 uur; bij
een: 8.30 uur.
Opstelling: Le Belle, Boering, Couwenberg, Emmerik, Frij-
30 april a.s. het 8e Henk Kappelhoff toernooi met de volgen
de deelnemende verenigingen: Ajax, Feyenoord, Be Quick,
Zeeburgia, ADO '20, F.C. Antwerp, Rot Weiss Essen en
AFC.
27.4: ALMERE - AFC, 10.00 uur; bijeen: 8.45 uur, veld 2.
Leiders: heren R. van Doesburg en R. Akkerman; scheids
rechter: NN.
30.4: KAPPELHOFF TOERNOOI, 10.00 uur; bijeen: 9.00
uur. Leiders: idem.
13