ZAALVOETBAL
Senioren
Junioren
.SI
CiflMrw
veld 1Leiders: heren Meyer en Jacobs; scheidsrechter: NN
19.4: AFC 3 - HERENMARKT, 11.00 uur; bijeen: 10.30 uur,
veld 1. Leiders: idem; scheidsrechter: hr. Meyer
Opstelling: Niemantsverdriet, Jacobs, D. Meyer, Uiterwijk,
Meeues, Murakami, Ensel, Van Heijningen, D. Koster, Jan
sen
12.4: RIVALEN - AFC 4, 11.00 uur; bijeen: 10.15 uur, veld 1
Leiders: heren Veenhoven en Wijngaarden; scheidsrechter:
NN
19.4: AFC 4 - vriendschappelijke wedstrijd bij AFC, 11.00
uur; bijeen: 10.30 uur. Leiders en scheidsrechter: idem
Opstelling: A.J. Wijngaarden, O.M. Koster, Wesselink, Y.
Wijngaarde, Koomen, v.d. Linde, Spanjaard, Veenhoven,
Chueng, G. Ruis, Vos
AFSCHRIJVINGEN BIJ W. van Alem, tel. 73 64 75, vrijdag
tussen 18.00 en 19.00 uur.
WO 16.4: NEERLANDIA 2 - AFC 2 (R3B), 22.30 uur
Coach: B.J. v.d. Jagt. Scheidsrechter: K. Stuurman; grens
rechter: Kenneth Even
Blauw Wit-hal, Joost Bankersweg, Amsterdam-West
Afschrijven bij Nicky Hekster, tel. 5 22 22 46
Opstelling: Akkerman, Dekker, Van Doesburg, Groeneveld,
Hekster, Jüch, Rachman
vr 25.4: FC COURBET 3 - AFC 3 (R4C), 21.10 uur
Coach: mw. Oostra. Scheidsrechter: J. Enthoven; grens
rechter: Maggie Nauw
De Bloemhof, Hornweg 137, Aalsmeer, tel. 02977 - 2 54 47
Afschrijven bij Wouter Amesz, tel. 01720 - 3 07 71
Opstelling: Amesz, Coorengel, Van Haaren, Koster, Oostra,
Van Osch, Van der Pol, Ruis, Smit
ma 14.4: halve finale bekerwedstrijd C klasse BLAUW
WIT C1 - AFC C1, 19.00 uur
Coach: Ger Smit, tel. 44 27 63. Scheidsrechter: F.A. Streng-
holt; grensrechter: Peter v.d. Dungen
Sporthallen Zuid, veld 1b
Opstelling: Robert McCaldon, Nils Adriaans, Peter v.d. Dun
gen, Rob Slager, Arjan Coorengel, Erwin Smit, Patrick Red
dering, Ronald v.d. Meent
di 15.4: AFC C2 - DCG C1 (1C), 19.00 uur
Coach: Willem Kruyswijk, tel. 71 47 92
Scheidsrechter: M.S. Ferrari; grensrechter: Maurice Koster.
Sporthallen Zuid, veld 1a
Opstelling: Abel Dutilh, Brian Koster, Maickel Hoed, Eddy
Kneefel, Patrick Offringa, Eric Kruyswijk, Dennis Kostman,
Ramon Groen
di 15.4: AFC B2 - NFC B1 (3B), 19.40 uur
Coach: Cor Wijdoogen, tel. 43 24 59
Scheidsrechter: hr. J. Frikken; grensrechter: Fred Schmidt.
Sporthallen Zuid, veld 1a
Opstelling: Hopy Chapman, Ralf Tier, Sander de Wit, Duco
Wijdoogen, Jesse Schmidt, Michel Buskens, Gilbert Bus-
kens
di 15.4: AFC C3 - MADJOE C1 (2B), 19.00 uur
Coach: Leo Hoed, tel. 44 63 43
Scheidsrechter: hr. H.N. Schager
Sporthallen Zuid, veld 1b
Opstelling: Barry Dubois, Yves Zurel, Steven van Loggem,
Wouter van Paare, Paul Hopman, Bert van Berkesteyn, Olaf
van Tulder, Jack Polak
do 17.4: AFC C4 - KDO C1 (3C), 19.00 uur
Coach: Raf Borello, tel. 79 93 63
Scheidsrechter: hr. F. Visser; grensrechter: Bas Knoppers
Sporthallen Zuid, veld 1a
Opstelling: Rafaël Borello, Martijn Schuuring, jerry Bakker,
Ygal Fortuin, Adri Knoppers, Danny Andringa, Alex Daniëls,
Jarno van den Hoogen
do 17.4: AFC C5 - GDAPA C1 (3C), 19.00 uur
Coach: Klaas Verbruggen, tel. 76 79 90
Scheidsrechter: hr. J.H. Klijssen; grensrechter: Leen En
gelsman sr.
Sporthallen Zuid, veld 1b
Opstelling: Barry Vriens, Jasper de Reus, Michiel Redde
ring, Remco Verbruggen, Jacques Slager, Mark v.d. Valk,
Brian Melchers, Leen Engelsman
do 17.4: AFC C1 - ST. MARTINUS C1 (1C), 19.40 uur
Coach: Ger Smit, tel. 44 27 63
Scheidsrechter: hr. J. Doorgeest; grensrechter: Peter v.d.
Dungen
Sporthallen Zuid, veld 1b
Opstelling: Robert McCaldon, Nils Adriaans, Peter v.d. Dun
gen, Rob Slager, Arjan Coorengel, Erwin Smit, Patrick Red
dering, Ronald v.d. Meent
di 22.4: DWS C1 - AFC C4 (3C), 19.00 uur
Coach: Raf Borello, tel. 79 93 63
Scheidsrechter: hr. G.B. Lucas; grensrechter: Bas Knop
pers. Sporthallen Zuid, veld 1A
Opstelling: Rafaël Borello, Martijn Schuuring, Jerry Bakker,
Ygal Fortuin, Adri Knoppers, Danny Andringa, Alex Daniëls,
Jarno van den Hoogen
di 22.4: AFC B1 - OSDO/DEL B1 (1B), 19.00 uur
Coach: Dik Boering, tel. 44 10 13
Scheidsrechter: hr. J. Blauw; grensrechter: Willem de Vries
Sporthallen Zuid, veld 1B
Opstelling: Lars Boering, Milo Boering, Johny Emmerik, Re-
né Ie Belle, Lesly Pete, Roderick Harrems, Miquel de Vries
wo 23.4: NFC C3 - AFC C5 (3C), 18.30 uur!
Coach: Klaas Verbruggen, tel. 76 79 90
Scheidsrechter: hr. J. v.d. Graaf; grensrechter: Leen En
gelsman sr.
Sporthal Bankras, Oostelijk Halfrond 9, A'veen, tel. 45 42 98
Opstelling: Barry Vriens, Jasper de Reus, Michiel Redde
ring, Remco Verbruggen, Jacques Slager, Mark v.d. Valk,
Brian Melchers, Leen Engelsman
do 24.4: AFC C3 - BLAUW WIT C2 (2C), 19.00 uur
Coach: Leo Hoed, tel. 44 63 43
Scheidsrechter: hr. A. Ros
Sporthallen Zuid, veld 1B
Opstelling: Barry Dubois, Yves Zurel, Steven van Loggem,
Wouter van Paare, Paul Hopman, Bert van Berkesteyn, Olaf
van Tulder, Jacky Polak
15