Indonesisch Restaurant
NS) „Melati"
De Vries, De Wijs, Witzand, T. van Dijk, L. Janus, Kuyven-
hoven, v.d. Heijden
N.B. Geusebroek; toevoegen: Kahn.
AFC 9 - WVHEDW 3, veld 1; bijeen: 9.30 uur AFC
Scheidsrechter: Hans de Wijs
Afschrijven bij Rik de Boer, tel. 02963 - 47 29
Opstelling: Blok, DE BOER, Van Broekhuizen (2x), Bron
wasser, v.d. Duin, v.d. Ende, Gianotten, Greuter, Mathijse,
Den Os, Vellenga, Wielinga, De Wit
KLM 3 - AFC 10, veld 2; bijeen: 11.00 uur AFC
Scheidsrechter: I.L. Dorwart
Afschrijven bij Ab Springer, tel. 45 90 73
Opstelling: Konate, Krak, Magielsen (2x), Pluis, Roedema
(2x), SPRINGER, Swart, v.d. Woerdt, Van Veen, Somers,
Tier, Knoppers
AFC 11 - KBV 7, veld 2; bijeen: 9.30 uur AFC
Scheidsrechter: onderling regelen
Afschrijven bij Harold Meyer, tel. 64 84 70
Opstelling: Bollen, Doornekamp, Gallenkamp, Gooskens,
M. van Leeuwen, MEYER, Panka, Schuurink, Smulders
(2x), Soetenhorst, Voss, E. Bierman, Asberg
ASV/ARSENAL 9 - AFC 12, veld 1; bijeen: 13.30 uur AFC
Scheidsrechter: NN
Afschrijven bij Leo Corea Alves, tel. 42 32 14.
Opstelling: Angenent, Bijlsma, Bos, Titsing, COREA AL
VES, Herkströter, Molewijk, Stokman, Stoppelman, Stokvis,
Walker, Sajet, R. van Dijk
GOLD STAR 5 - AFC 13, veld 2; bijeen: 14.00 uur Gold Star
Scheidsrechter: NN
Afschrijven bij Henk Gamelkoorn, tel. 44 37 55
Opstelling: Van Caspel, Elias, Fritzsche, GAMELKOORN,
Geluk, E. Janus, De Jong, M. Koster, Mulder, De Nobel,
Van Raalte, Ringe, Roosenschoon, v.d. Berg
NEA 11 - AFC 14, let op: aanvang 10.45 uur!, veld 2; bij
een: 9.45 uur AFC. Scheidsrechter: NN
Afschrijven bij Daniëllo Cohen, tel. 43 91 92.
Opstelling: Bekkering, COHEN, Gosler, Groen, Van Scha-
jik, Smalhout, Wertheym, Beumer, Binnekade, De Wolf, Da
Silva Curiël, Lambeck, De Gier, Veldkamp, Umezawa
PROGRAMMA DONDERDAG 17 APRIL
AFC 13 - OOKMEER 5, veld 4; bijeen: 18.00 uur AFC
Scheidsrechter: J.L. Dorwart
PROGRAMMA ZONDAG 20 APRIL
AFC 6 - MADJOE 3, veld 1; bijeen: 13.30 uur AFC
Scheidsrechter: P. de Meere
MUIDERBERG 2 - AFC 7, veld 1bijeen: 11.30 uur Muider-
berg. Scheidsrechter: A.G. Aalders
Afschrijven bij Jan Pelsma, tel. 13 32 64
Opstelling: Bouman, Brouwer, Cruyff, Huisman, Kahn,
Klein, Knoppers, P. Koster, Minor, PELSMA, Prins, De
Rooy, Wegter
AFC 8 - AMSTELLAND 4, veld 2; bijeen: 11.00 uur AFC
Scheidsrechter: A. Besselsen
AFC 10 - VOORLAND 6, veld 2; bijeen: 14.00 uur AFC
Scheidsrechter: R. Slot
Toevoegen: Speelman, Gyrath
TIW/A 4 - AFC 11veld 2; bijeen: 11.00 uur AFC
Scheidsrechter: NN
AFC 12 - SDZ 6, veld 2; bijeen: 9.30 uur AFC
Scheidsrechters: onderling regelen.
PANCRATIUS 12 - AFC 14, veld 4; bijeen: 11.30 uur Pan-
cratius. Scheidsrechter: NN.
DWS 9 - AFC 14, veld 2; bijeen: 9.00 uur AFC
Scheidsrechter: NN
Toevoegen: Dan Os, Wielinga, v.d. Duin
PROGRAMMA DONDERDAG 24 APRIL
BIJLMER 4-AFC 14, let op: aanvang 18.45 uur!, veld 1; bi
jeen: 17.45 uur AFC. Scheidsrechter: M. Morabet
VOORLOPIG PROGRAMMA ZONDAG 27 APRIL
NEA 4 - AFC 6, 12.30 uur
AFC 7 - RKAVIC 6, 14.30 uur
SWIFT 4-AFC 8, 12.00 uur
AFC 9 - NEA 7, 10.00 uur
SDZ 5 - AFC 10, 14.30 uur
AFC 11 is vrij!
NEA 9 - AFC 12, 12.30 uur
SP. ZUID 8 - AFC 13, 14.30 uur
ROMBOUT 5 - AFC 14, 12.00 uur
DAGELIJKS GEOPEND
RESTAURANT: 17.00 - 22.00 UUR
Reserveringen gewenst.
PASTOORSTRAAT 2 - NAARDEN-VESTING - TEL. 02159 - 4 75 49
12