Opstelling: Bijlsma, Coutinho, Dierdorp, Foreman, R.A.
Groen, Jonen, Van Paare, Landsaat, Rengers, Visser, Voet,
v.d. Vegte, Zurel
N.B.: Willemse
16.3: AFC 4 - AALSMEER 2, 12.00 uur; bijeen: 11.30 uur,
veld 3. Leider: hr. E. Bootsman; scheidsrechter: mw. Sten-
dam
23.3: AFC 4 - ABCOUDE 2,10.00 uur; bijeen: 9.30 uur, veld
3. Leider: idem; scheidsrechter: hr. Van Gorkum
Opstelling: Van Berkesteijn, Croiset, Dekker, Fenger, Van
Geelen, Kriger, Hopman, Roberti, Van Tulder, D.P. Tuinen-
burg, De Santis, Schotte, Tjepkema, Zijlstra
16.3: AFC 5 - AFC 3 (vr.), 10.00 uur; bijeen: 9.30 uur, veld 2
Leider: hr. S. van Loggem; scheidsrechter: hr. Van Gorkum
23.3: AFC 5 - FIT, 10.00 uur; bijeen: 9.30 uur, veld 2
Leider: idem; scheidsrechter: hr. J. Vissers
Opstelling: v.d. Braak, Frisch, Kornmehl, Krebs, Lebbe, Van
Loggem, Markuszower, Moppes, Hulscher, J.D. Polak, E.D.
Polak, Rosenbaum, Schroeder, Wattimena, P.C. Tuinen-
burg
De C5 reserve shirt meenemen!
AFSCHRIJVEN: bij J. Benoni, tel. 64 26 10 tussen 18.00 en
19.00 uur.
15.3: ZSGO - AFC 4, 10.00 uur; bijeen: 9.15 uur, veld 1
Leider: hr. Polak
22.3: AFC 4 - SDZ 2, 10.00 uur; bijeen: 9.30 uur, veld 2
Leider: idem; scheidsrechter: NN
Opstelling: Polak, Snepvangers, Keizer, Elias, Davidson,
Boeken, Komman, v.d. Wetering, v.d. Vliet, Couwenberg,
Schleper, Van Bunningen
19.3: AFC - ALMERE, 18.00 uur; bijeen: 17.00 uur, veld 1
Leider: hr. Van Broekhuysen; scheidsrechter: hr. J.J.M. van
Rijt
24.3: ROOD WIT A - AFC, 18.15 uur; bijeen: 17.00 uur,
hoofdveld. Leider: idem; scheidsrechter: hr. M. van Borkulo
Indien de wedstrijd op maandag 24 maart wordt afgelast,
wordt deze wedstrijd gespeeld op woensdag 26 maart 1986.
30.3: D3 DWV toernooi, 10.00 uur; bijeen: 9.00 uur
Leider: hr. Koster
Opstelling: Cornelissen, Foppen, Noot, Roosenschoon, v.d.
Graas, Ringe, Thomas, Fritzsche, Sweyd, Kravas, Cyclik,
Barneveld, Simoncelli, Polak, Komman, Boeken
De spelers die niet aan dit Paastoernooi kunnen deelnemen
worden verzocht a.s. vrijdag af te schrijven.
AFSCHRIJVINGEN: bij J. Benoni, tel. 64 26 10, vrijdag tus
sen 18.00 en 19.00 uur.
MEDEDELINGEN D JUNIOREN
Mascottes:
16.3: Rutger Foppen
23.3: Inti Ringe
30.3: DWV toernooi voor de D3. Zie opstelling: onderaan.
19.3: D1 zie woensdagavond bekercompetitie (Van Wagten-
donk).
24.3: D1 zie maandagavond bekercompetitie (Van Wagten-
donk).
ATTENTIE: indien de wedstrijd op woensdag 19 maart
wordt afgelast, wordt deze wedstrijd gespeeld op donder
dag 20 maart.
15.3: AFC - WA, 11.00 uur; bijeen: 10.00 uur, veld 2
Leider: hr. Broekhuysen; scheidsrechter: hr. B. Wilcke
22.3: ZEEBURGIA - AFC, 11.00 uur; bijeen: 10.00 uur, veld
1. Leider: hr. Thomas; scheidsrechter: hr. P. Mollee
Opstelling: Schuuring, Vriens, De Reus, Reddering, Borello,
Verbruggen, Bakker, Slager, Fortuin, Knoppers, Daniels,
Engelsman, Melchers
15.3: DWS 2 - AFC 2, 10.00 uur; bijeen: 9.00 uur, veld 2
Leider: hr. Lobatto; scheidsrechter: hr. P. v.d. Hoek
22.3: AFC 2 - WA 2, 11.00 uur; bijeen: 10.00 uur, veld 1
Leider: idem; scheidsrechter: NN
Opstelling: Lobatto, Berrier, Dijkhuis, Klaren, Andringa, v.d.
Valk, Pekel, Xenakis, De Nobel, Marcus, Vosveld, Schal
kwijk, Hoogen
15.3: AFC 3 - KBV 2, 10.00 uur; bijeen: 9.30 uur, veld 2
Leider: hr. Koster; scheidsrechter: hr. Koster
22.3: AFC 3 - DWS 3, 11.00 uur; bijeen: 10.30 uur, veld 3
Leider en scheidsrechter: idem
Opstelling: Cornelissen, Foppen, Noot, Roosenschoon, v.d.
Graas, Ringe, Thomas, Fritzsche, Sweijd, Kravas, Cyclik,
Barneveld, Simoncelli
MEDEDELINGEN E JUNIOREN
Attentie:
Op zondag 30 maart (1e Paasdag) neemt de E1 junioren
deel aan het door DWS te organiseren Joop Eeman toer
nooi. Willen degenen, die op 30 maart verhinderd zijn, mij
(W. van Alem, tel. 73 64 75) hiervan in kennis stellen?
15.3: ZEEBURGIA - AFC, 10.00 uur; bijeen: 9.00 uur, veld 1
Leiders: heren Peters en Sandberg; scheidsrechter: hr. Her-
reburgh
22.2: AFC - DCG, 10.00 uur; bijeen: 9.15 uur, veld 2
Leiders: idem; scheidsrechter: hr. Van Borkulo
24.3: AFC - VOLEWIJCKERS, 18.15 uur; bijeen: 17.30 uur,
veld 2. Leiders: idem; scheidsrechter: hr. Van Rijt
Opstelling: Van Loggem, R. Gehring, Meeues, Robert!, Ne-
ter, Rengers, Chrisstoffels, Coutinho, Van Gelder, Hommel,
Vreeman, Den Dekker
Attentie:
Op zondag 30 maart (1e Paasdag) neemt de E2 junioren
deel aan het door DWV te organiseren Jan Sinkeldam toer
nooi. Willen degenen, die op 30 maart verhinderd zijn, mij
(W. van Alem, tel. 73 64 75) hiervan in kennis stellen?
15.3: AFC 2 - SWIFT 2, 11.00 uur; bijeen: 10.30 uur, veld 3
Leiders: heren Bruinsma en Waas; scheidsrechter: NN
22.3: AFC 2 is vrij!
Opstelling: Bruinsma, Niermeyer, Yagi, Citroen, Filet,
Waas, Kremer, Fortuin, Y. Ruis, Pekel, De Bont, J. Janse,
Moser, Hogerzeil
AFSCHRIJVINGEN: W. van Alem, tel. 73 64 75, vrijdag tus
sen 18.00 en 19.00 uur.
MEDEDELINGEN F JUNIOREN
15.3: AFC - SWIFT, 11.00 uur; bijeen: 10.30 uur, veld 1
Leiders: heren Spaan en Lijs; scheidsrechter: hr. Spaan
13