SN
LIGGING TERREINEN
Jej&wïn^plimcK,"
=99
4
JAMSESSI0Nmodern
11
VISITE 'dixieland'
in amstelveen
18
DE SWING
PLANCK
huiscombo
25
CREAfcigband. ste^(
elke dinsdag Sl.OOuur
HET SILVERSANT
9
PROGRAMMA ZATERDAG 22 MAART
Senioren
14.30 uur: AFC Zat 1 - TOB (2), 2e veld
12.00 uur: De Meer 4 - AFC Zat 2 (30), 2e veld
14.30 uur: KDO 2 - AFC Zat 3 (37), 2e veld
15.00 uur: AFC Vet. - Victoria, 1e veld
Junioren
11.00 uur: Zeeburgia D1 - AFC D1 (Van Wagtendonk), 1e
veld
11.00 uur: AFC D2 - WA D2, 1 e veld
11.00 uur: AFC D3 - DWS D3, 3e veld
10.00 uur: AFC D4 - SDZ D2, 2e veld
10.00 uur: AFC E1 - DCG E1 (Van Wagtendonk), 1e veld
AFC E2 is vrij!
11.00 uur: AFC F1 - LAC F11 e veld
AFC F2 is vrij!
10.00 uur: KBV F2 - AFC F3, 1e veld
11.00 uur: Sp. Sloten F1 - AFC F4, 1 e veld
PROGRAMMA ZONDAG 23 MAART
Senioren
14.30 uur: AFC - DWV (501)
11.30 uur: RCH 2 - AFC 2 (610)
11.30 uur: AFC 3 - Vreeswijk 2 (622), hoofdveld
14.30 uur: AFC 4 - Neerlandia 2 (633), 2e veld
12.00 uur: DWG 2 - AFC 5 (645)
14.30 uur: Buitenveldert 3 - AFC 6 (211), 2e veld
14.30 uur: AFC 7 - Voorland 3 (212), 1e veld
14.30 uur: Voorland 5 - AFC 8 (313), 2e veld
14.30 uur: AFC 9 - Buitenveldert 7 (319), 4e veld
12.00 uur: NFC 5 - AFC 10 (321), 4e veld
10.00 uur: AFC 11 - TIW/Amstel 4 (323), 1e veld
14.30 uur: Sp. Zuid 7 - AFC 12 (420), 2e veld
AFC 13 is vrij!
14.30 uur: Energia 5 - AFC 14 (429), 2e veld
Junioren
12.00 uur: AFC A1 - DJK A1 (500A), 1e veld
AFC A2 is vrij!
AFC A3 is vrij!
12.00 uur: AFC B1 - Blauw Wit B1 (601), 2e veld
12.00 uur: AFC B2 - Rood Wit/A B2 (613), 3e veld
10.00 uur: WA B3 - AFC B3 (624), 4e veld
12.00 uur: Buitenveldert B3 - AFC B4 (627), 3e veld
10.00 uur: Rood Wit/A B4 - AFC B5 (628), 4e veld
10.00 uur: Almere C1 - AFC C1 (701), 2e veld
10.00 uur: ZSGO C1 - AFC C2 (7111e veld
12.00 uur: AFC C3 - Meteoor C1 (713), 4e veld
10.00 uur: AFC C4 - Abcoude C2 (724), 3e veld
10.00 uur: AFC C5 - FIT C1 (725), 2e veld
PROGRAMMA WOENSDAG 19 MAART
Junioren
18.00 uur: AFC D1 - Almere D1 (Van Wagtendonk), 1e
veld
PROGRAMMA MAANDAG 24 MAART
Junioren
18.15 uur: Rood Wit/A D1 - AFC D1 (Van Wagtendonk),
hoofdveld
18.15 uur: AFC E1 - Volewijckers E1 (Van Wagtendonk),
2e veld
B1: De Acht toernooi
PROGRAMMA ZONDAG 30 MAART (1e Paasdag)
Junioren
D3: DWV toernooi
E1DWS toernooi
E2: DWV toernooi
B1Kick Smit toernooi
DWV - Elzenhagen
JOS - De Toekomst, Duivendrecht
WILSKRACHT - Middenmeer
DWS - Spieringhorn
AMROBA - Ookmeer terrein DCG
DE MEER - Drieburg
KDO - Vuurlijn 51, De Kwakel
RCH - Heemsteeds Sportpark, Heemstede
DWG, ZSGO - Ookmeer
BUITENVELDERT - Buitenveldert
VOORLAND - Voorland
NFC - Sportlaan, Amstelveen
SPORTING ZUID - 't Loopveld
ENERGIA - Methaanweg 6
WA - Jan van Galenstraat
ROOD WIT/A - De Weeren, Amsterdam-Noord
ALMERE - De Marken, Almere
KHFC - Spanjaardslaan, Haarlem
ZEEBURGIA - Kruislaan
SDZ - Transformatorweg 10
KBV - Riekerhaven
SLOTEN - Sloten
■2
PROGRAMMA ZATERDAG 15 MAART
KHFC - AFC, 14.30 uur; verzamelen: 13.15 uur Jaap Pluim
Afschrijven: 42 53 33.
Omstreeks 18.00 uur bijpraten onder het genot van een bor
reltje/biertje bij Paul Koster in Aerdenhout. Tijdens de door
Hans Tier verzorgde Italiaanse wijnproeverij een modeshow
van/door/voor de AFC Veteranen dames.
N.B.: In geval van afgelastingen gaat dit evenement in ieder
geval door.