ZONDAG 2 FEBRUARI 1986
14.30 uur
A pp
Afschrijven bij Ton van Leeuwen, tel. 15 45 69 of
Aad Veltema, tel. 22 54 18
Opstelling: Van Blokland, Drenkelford, Handgraaf, Kohl-
man, Leering, A. VAN LEEUWEN, Lilian, Schuurman, VEL
TEMA, Woldringh, Jardo van Zweden, De Jongh, v.d. Bold
WMS 3 - AFC 7, veld 1; bijeen: 14.00 uur WMS
Scheidsrechter: P. v.d. Hoek
Afschrijven bij Bas Knoppers, tel. 79 83 98
Opstelling: Bouman, Brouwer, Cruyff, Huisman, Kahn,
Klein, KNOPPERS, P. Koster, Minor, Pelsma, Prins, Roods,
De Rooy, Wegter
AFC 8 - BUITENVELDERT 5, veld 3; bijeen: 13.30 uur AFC
Scheidsrechter: F. van Ham
Afschrijven bij Frans Rooseman, tel. 47 26 02
Opstelling: Peters, ROOSEMAN, Shabi (2x), Steenbergen,
De Vries, De Wijs, Witzand, T. van Dijk, Geusebroek, L. Ja
nus, Kuyvenhoven, v.d. Heijden
DE MEER 6 - AFC 9, veld 3; bijeen: 14.00 uur De Meer
Scheidsrechter: NN
Afschrijven bij Rik de Boer, tel. 02963 - 47 29
Opstelling: Blok, DE BOER, Van Broekhuizen (2x), Bron
wasser, v.d. Duin, v.d. Ende, Gianotten, Greuter, Mathijse,
Den Os, Vellenga, Wielinga, De Wit
AFC 10 - GOLD STAR 3, veld 4; bijeen: 14.00 uur AFC
Scheidsrechter: onderling regelen
Afschrijven deze week bij: Raoul Krak, tel. 43 73 44, na
18.00 uur.
Opstelling: Konate, Krak, Magielsen (2x), Pluis, Roedema
(2x), Speelman, SPRINGER, Swart, v.d. Woerdt, Van Veen,
Gyrath, Somers
TABA 4 - AFC 11veld 1bijeen: 13.30 uur AFC
Scheidsrechter: M. Chamoun
Afschrijven bij: Harold Meyer, tel. 64 84 70
Opstelling: Bollen, Doornekamp, Gallenkamp, Gooskens,
M. van Leeuwen, MEYER, Panka, Schuurink, Smulders
(2x), Soetenhorst, Voss, E. Bierman, Asberg
AFC 12- WVHEDW 6, veld 3; bijeen: 11.30 uur AFC
Scheidsrechter: onderling regelen
Afschrijven bij Leo Corea Alves, tel. 42 32 14
Opstelling: Angenent, Bijlsma, Bos, Titsing, COREA AL
VES, Herkströter, Molewijk, Stokman, Stoppelman, Stokvis,
Walker, Sajet
Deze week toevoegen: R. van Dijk
AFC 13 - VUURTOREN 4, veld 4; bijeen: 11.30 uur AFC
Scheidsrechter: Hans de Wijs
Afschrijven bij Henk Gamelkoorn, tel. 44 37 55
Opstelling: Van Caspel, Elias, Fritzsche, GAMELKOORN,
Geluk, E. Janus, M. Koster, Mulder, De Nobel, Van Raalte,
Ringe, Roosenschoon, Willemse
N.B.: Ab de Jong
AFC 14 - SCHINKELHAVEN 5, veld 3; bijeen: 9.30 uur AFC
Scheidsrechter: onderling regelen
Afschrijven bij Daniello Cohen, tel. 43 91 92
Opstelling: Bekkering, COHEN, Gosler, Groen, Van Scha-
jik, Smalhout, Wertheym, Beumer, Binnekade, De Wolf, Da
Silva Curiel, Lambeck, De Gier, Veldkamp, Umezawa
PROGRAMMA ZONDAG 9 FEBRUARI
AFC 6 - MADJOE 3, veld 1; bijeen: 13.30 uur AFC
Scheidsrechter: P. de Meere
MUIDERBERG 2 - AFC 7, veld 1bijeen: 11.30 uur Mui-
derberg. Scheidsrechter: A.G. Allders
AFC 8 - AMSTELLAND 4 (TOPPER!), veld 2; bijeen:
11.00 uur AFC. Scheidsrechter: A. Besselsen
AFC 9: zie AFC 11.
AFC 10 - VOORLAND 6, veld 2; bijeen: 14.00 uur AFC
Scheidsrechter: R. Slot
Afschrijven bij Ab Springer, tel. 45 90 73
TIW AMSTEL 4 - AFC 11veld 2; bijeen: 11.00 uur AFC
Scheidsrechter: E. Jie
AFC 12 - SDZ 6, veld 3; bijeen: 14.00 uur AFC
Scheidsrechter: onderling regelen
Toevoegen: v.d. Berg
PANCRATIUS 12 - AFC 13, veld 4; bijeen: 11.30 uur Pan-
cratius. Scheidsrechter: NN
Toevoegen: R. van Dijk
ARISTOS 8 - AFC 14, veld 2; bijeen: 11.00 uur AFC
Scheidsrechter: NN
DE SPARTAAN