ftf I ft\~1
1R»A6
DONDERDAGA-
ORIËNT - De Weeren, Amsterdam-Noord
ZEEBURGIA - Kruislaan
BLAUW WIT - Sloten
RODA '23 - Noorddammerweg, Amstelveen
CHABAB - Buiksloterbanne terrein Flora Boys, Amster
dam-Noord
AMSTELLAND - Strandvliet, Duivendrecht
WTO 3 - AFC ZAT 3, 14.30 uur; bijeen: 13.15 uur AFC, veld
3
Opstelling: zie programma 1 februari.
N.B.: Groeneveld, Van Dijk
Afschrijven:
Zie programma zaterdag 1 februari.
PROGRAMMA ZATERDAG 1 FEBRUARI
AFC - KAMPONG, 15.00 uur; bijeen: 14.14 uur Goed Ge
noeg. Scheidsrechter: Rob Dukker
Afschrijven: J.P., tel. 42 53 33
PROGRAMMA ZATERDAG 8 FEBRUARI
HBS - AFC, 15.00 uur; bijeen: 13.29 uur Jaap Pluim
Afschrijven: J.P., tel. 42 53 33
m
PROGRAMMA ZATERDAG 1 FEBRUARI
DRC - AFC ZAT 114.30 uur; bijeen: 13.15 uur AFC, veld 1
Leider: G. van Dijk; grensrechter: M. Duinker
Opstelling: Akkerman jr., Berman, Bollen, Boyenk, Van
Doesburg, Van Duivenbode, Van Dord, Gehring, Geluk, Van
Gelder, Huisman, Husers, Kemna, Kuikens, Overweg,
Rachman, Veen, Sandberg
AFC ZAT 2 - SCHOLLEVERS 2,14.30 uur; bijeen: 13.45 uur
AFC, veld 2
Opstelling: Amesz, Koster, Tromp, W. van Dantzig, R. van
Dantzig, Stroker, Hompes, Lases, Knijf, Kraaykamp jr., Van
Haaren, v.d. Pol, Van Zutphen, Ridderikhof, Rettich
AFC ZAT 3 - KNSM 2,14.30 uur; bijeen: 13.45 uur AFC, veld
3. Reserve shirts!
Opstelling: Böhne, Landman, Visser, Brouwer, De Graaf,
Verwoerd, Cohen, Nielssen, v.d. Bergh, Mantel, Crouwel,
Hoeker, Westerhof, I. Cohen, Witteveen, Van Duyvenbode,
Foppen
N.B.: Groeneveld, Van Dijk
Afschrijven:
Zaterdag 1 bij R. van Dijk, tel. 62 19 85,
VOND tussen 19.00 en 20.00 uur.
Zaterdag 2 bij Wouter Amesz, tel. 01720 - 3 07 71, DON
DERDAGAVOND tussen 19.00 en 20.00 uur.
ZATERDAG 3 bij Ron Böhne, tel. 11 66 55, DONDERDAG
MIDDAG tussen 16.00 en 17.00 uur.
PROGRAMMA ZATERDAG 8 FEBRUARI
AFC ZAT 1 - MUIDEN 114.30 uur; bijeen: 13.45 uur AFC,
veld 2. Leider: G. van Dijk; grensrechter: M. Duinker
Opstelling: zie programma 1 februari.
ADE 2 - AFC ZAT 2, 12.00 uur; bijeen: 10.45 uur AFC, veld 2
Opstelling: zie programma 1 februari.
MEDEDELINGEN ELFTALCOMMISSIE A
PROGRAMMA ZONDAG 2 FEBRUARI
AFC - DE SPARTAAN (501) 51, 14.30 uur
Leider: R. Duis; coach: D. Peters; verzorger: K. Grosze Nip
per. Scheidsrechter: hr. H.G.W. Janssen; grensrechters: de
heren D. v.d. Made en E.J. Broekhuis
AFC 2 - BLAUW WIT 2 (610) 392, 11.30 uur; bijeen: 10.30
uur k.k. Leider: K. Baarschers.
Scheidsrechter: hr. D. Blijleven; grensrechter: hr. H. Rooze
AFC 3 - VRIENDENSCHAAR 2 (622) 404, 11.30 uur; bijeen:
10.15 uur bestuurskamer
Leider: P. v.d. Heijdt; scheidsrechter: hr. J.H. Hooft
Opstelling: J. Uchtman, F. ten Nijenhuis, R. Gudde, A. Ol-
ree, W. Husers, P. Schot, R. Dekker, R. Husers, A. Carter,
E. van Aken, W. de Ridder, R. Rodewijk, C. Benvindo, D.
Ludwig
AFC 4 - DWS 3 (633) 422, 14.30 uur; bijeen: 13.30 uur
Leider: C. Tromp; scheidsrechter: hr. L.G.A. Hart
Opstelling: M. Ouderland, N. Hulscher, N. Hulscher, F. Rog
ge, F. Boelhouwer, G. Hogers, J.A. Dekker, R. Mulder, J.J.
Lanzing, R. Tromp, K. Maass, R. Wiersma
DIEMEN 2 - AFC 5 (645) 463, 12.00 uur; bijeen: 10.30 uur
Leider: P. v.d. Dungen; scheidsrechter: hr. R. Löft
Opstelling: F. Juch, F. Wijnen, J. v.d. Elsken, N. Hekster, A.
Kozijn, J. Parsser, J. Seunke, F. Berrier, R. Ritz, T. v.d.
Zwan, R. de Vries (mèt beschuit en muisjes)
PROGRAMMA ZONDAG 9 FEBRUARI
AMSTELLAND 1 - AFC 1, 14.00 uur
AMSTELLAND 2 - AFC 2, 14.00 uur
Aan alle spelers van het 1e t/m 5e elftal:
Voor afgelastingen geldt:
1 e elftal: hoofdklasse A
2e t/m 5e elftal: afdeling Noord-Holland (dus niet Amster
dam)
MEDEDELINGEN ELFTALCOMMISSIE B
Training iedere maandag vanaf 20.15 uur! (Alleen afgelast
bij 'opdooi'.)
PROGRAMMA ZONDAG 2 FEBRUARI
AFC 6 - SDW 4, veld 1; bijeen: 13.30 uur AFC
Scheidsrechter: R.A. van Krugten
5