mwuHW WA'J A.F. 1' IE1 C.-E HERE R BEHOORT TE wli 1 PEN BESTUURSMEDEDELINGEN Gevarieerd Voor u ligt de zoveelste 'dikke' Schakel. Ik meen met menig interessant stuk. Een prettig weekend wordt u toegewenst. V.B.C. Op 14 november j.l. hielden de biljart-vrienden hun jaarver gadering. Daar is veel over te vertellen, maar ik zal me be perken. Het vorige Bestuur was aftredend en het nieuwe bestaat nu uit John Jansen (voorzitter), Jan Meyer (secreta ris) en Theo van Nigtevegt is aangebleven als penning meester. Tijdens deze vergadering werd het Bestuur toestemming verleend om drie mannen uit te nodigen als lid toe te treden. De week daarop geschiedde dat inderdaad. Arnold Deene kamp, Henk de Groot en Ad Kraal legden in handen van voorzitter Jansen de plechtige eed van trouw. af. Dat deze eed eigenlijk slechts financiële consequenties heeft, mer ken ze later. Wie, oh wie? Wie heeft voor mij ten behoeve van een verzamelaar in Lei derdorp ter overname een exemplaar van het ter gelegen heid van ons 60-jarig jubileum uitgegeven boek 'AFC, déér zit muziek in'? Gaarne reacties aan de redacteur. W.B.C. Maanden tevoren was het vastgesteld. Het weekend van 22 - 25 november zou traditiegetrouw doorgebracht worden in bungalowpark 'Loohorst' nabij Horst in Limburg. Twee en twintig bridgers overbrugden die vrijdag de afstand van 175 km om direct na aankomst met het gebruikelijk ritu eel van het overbrengen van het meubilair naar resp. het 'eethuisje' en het 'bridgehuisje' te beginnen. De eigenlijke wedstrijd, verspreid over de vrijdag- en zaterdagavond, werd bij de dames gewonnen door Joanna Kahn en bij de heren door Arnold Deenekamp (voor de tweede keer in suc cessie). De ravitaillering was door een paar daartoe aangewezen personen verzorgd. Curieus is het absorberingsvermogen van de woensdag-bridgers; alles ging op. Spa rood, Hoppe groen, bier, etc. Op vrijdag kwam de schoonzuster van Michael Kahn nog even uit Geleen over om wat ingrediënten voor de Indische maaltijd aan te reiken. Dus vrijdag aten we lekker. Maar, zo ook de andere dagen. Want Jaap speelt schitterend viool en Berdien doet hetzelfde op de fluit, maar wat te zeggen van Mien van Broeckhuyzen. Die speelt keuken, en wel zo crimi neel, dat een ieder met open ogen naar de resultaten zit te kijken. Daarbij schrijft ze nog woorden (een soort W.B.C.- clüblied) op een bestaande wijs. Enfin, we zien weer uit naar november 1986. Kopij l.v.m. Kerstmis en nieuwjaar moge ik mijn medewerkers ver zoeken artikelen voor de januari Schakel op of vóór 24 de cember mij ter hand te stellen dan wel op te sturen. Zilveren Ploeg Ook deze mannen vierden in november hun jaarlijkse feest. En, het is werkelijk waar, ik hoorde enige medeleden een doelpunt uit de oudheid bediscussiëren, zonder dat er nog één druppel in gelopen was. De novieten waren ditmaal Doby Polak, Tim Timmerman, Theo van Broekhuizen, Karei Prior (enigszins verlaat) en Sal van Gelder. Aan het eind van de avond droeg Dio Hermens de voorzittershamer over aan Jan Steensma. Zeven jaar heeft Dio deze meute tot ieders tevredenheid geleid. Nu maar afwachten. George Zeegers Deze medestrijder was in de zestiger jaren aanvoerder van het zesde elftal. Beter bekend als Cabaret Zeegers, waar van deel uitmaakten Adje Rengers, Aad Bak, Karei van Stuyvenberg, Ad van Dijk en vele anderen. George schreef verslagen voor de Schakel en onderteken de deze met 'Spilletje'. En dat doet hij nu, gelukkig, weer. Sint Nicolaas AFC doet als vereniging niets aan dit grote feest. School, catechesatie, buurtvereniging etc. doen dit reeds genoeg. Maar bij de bridgers trad hij toch wel op. Wellicht moet nu de Schakel voor onze F-jes weggehouden worden, maar de waarheid dient gezegd. Tegen twaalven ging Sal van Gelder zich verkleden. Even waren we bang dat we twee Sinten zouden hebben, maar Michael Kahn, die zich ook verwij derd had, bleek slechts de consequenties van drie borden snert onder de ogen te zien. Onze Sint reikte de prijzen uit en had voor alle deelnemers een op rijm gesteld karakteristiekje. In de loop van de nacht bleek dat hij zich onder zijn tabberd in AFC-tenue had gestoken. Maar dat was pas toen Mor pheus en de bisschopswijn hem hadden geveld. i MEDEDELINGEN V.S.G.G. Wegens drukke werkzaamheden van de heer R. Akkerman zal de functie van voorzitter van de Vereniging Sportpark Goed Genoeg worden overgenomen door de heer D. van der Klaauw. Het Bestuur zal derhalve bestaan uit; D. van der Klaauw voorzitter Joh. de Bie secretaris H.O. van Rijn penningmeester die tezamen met de vice-voorzitter van de AFC, de heer K. Gehring, de afvaardiging namens de AFC zullen vormen. Verder hebben zitting in het Bestuur de heer J. Meijer na mens de ABC en de heer T. Timmerman namens de ATC. GEBOREN SETH zoon van Gabrie en Roy van Straten. Namens geheel AFC van harte gefeliciteerd. ADVERTENTIES IN DE SCHAKEL Diegenen die een advertentie per 1 januari 1986 willen plaatsen of die een bestaande advertentie willen verande-

Schakels (clubbladen) | 1985 | | pagina 2