Onze sociëteit staat voor u open
feesten, recepties, diners
Maandags clubavond
11.00 uur: AFC F1 - Gold Star F11 e veld
10.00 uur: Buitenveldert F2 - AFC F2
10.00 uur: AFC F3 - Vespucci F2, 1e veld
PROGRAMMA ZONDAG 10 MAART
Senioren
14.30 uur: AFC 1 - Unitas 1, hoofdveld
11.30 uur: AFC 2 - Ajax 3, hoofdveld
11.30 uur: DCG 3 - AFC 3, 1e veld
12.00 uur: DIO 2 - AFC 4, 1e veld
14.30 uur: AFC 5 - Buitenveldert 2 (112), 1e veld
14.30 uur: AFC 6 - Aristos 3 (213), 2e veld
12.00 uur: Sp. Noord 2 - AFC 7 (214), 1e veld
14.30 uur: AFC 8 - APGS 2 (312), 3e veld
14.30 uur: AFC 9 - ZRC 2 (323), 4e veld
12.00 uur: DCG 10-AFC 10 (326), 2e veld
12.00 uur: AFC 11 - Sloterpark 4 (414), 4e veld
12.00 uur: DCG 12 - AFC 12 (419), 3e veld
10.00 uur: AFC 13 - Ookmeer 6 (424), 1e veld
14.30 uur: Swift 8 - AFC 14 (430)3e veld
Junioren
12.00 uur: AFC '34 A1 - AFC A1 (Int.), 1e veld
12.00 uur: AFC A2 - DJK A2 (503), 1e veld
12.00 uur: AFC A3 - Zeeburgia A4 (523), 2e veld
10.00 uur: AFC B1 - Ajax B2 (601), 2e veld
12.00 uur: AFC B2 - RKAVIC B2 (vr.)3e veld
14.00 uur: Eland/SDC B1 - AFC B3 (622), 2e veld
12.00 uur: DCG B5 - AFC B4 (630), 4e veld
10.00 uur: AFC B5 - VDO B3 (628), 4e veld
10.00 uur: Ajax C1 - AFC C1 (701), 3e veld
AFC C2: zie zaterdag 9 maart
10.00 uur: DWS C3 - AFC C2 (725), 4e veld
12.00 uur: NFC C3 - AFC C4 (724), 3e veld
10.00 uur: AFC C5 - Sp. Zuid C2 (726), 3e veld
10.00 uur: WMS C2 - AFC C6 (731), 1e veld
PROGRAMMA DINSDAG 12 MAART
20.00 uur: De Kennemers - AFC
DWS, AZS - Sportpark Spieringhorn
SP. WEST - Sportpark De Aker, Noorderakerweg, Amster
dam - Osdorp
DCG, ZSGO, WMS - Sportpark Ookmeer
RKAV - Beethovenlaan, Aalsmeer
GIRAM - ELAND/SDC - Sportpark Sloten
KBV - Sportpark Riekerhaven
LIJNDEN - Wijnmalenstraat, Badhoevedorp
SP. NOORD - Sportpark Oostzanerwerf, Oostzanerdijk,
Amsterdam-Noord
AFC '34 - GEM. SPORTPARK, Robonsbosweg, Alkmaar
AJAX - Voorland, Middenweg
NFC - Sportlaan, Amstelveen
WEDSTRIJDBAL
De wedstrijdbal voor AFC - Unitas is geschonken door de
VBC (Vrienden Biljart Club).
LEDENLIJST
ADRESWIJZIGINGEN
A.J. Anderiesen, Zocherstraat 58', 1054 MA Amsterdam,
tel. 16 66 38
A.J. Wijnand, Rooswijck 24, 1081 AJ Amsterdam, tel.
46 03 69
CONTRIBUTIES
Werkende leden f 300,—
Werkende leden (plus 65) f 225,—
Studenten f 225,—
Militairen f225,—
Buitenleden f225,—
Jeugdleden f200,—
Donateurs f 75,— plus f 25,— Schakel.
Overmaken op postgiro nr 24 10 02 of 4 51 05 15 t.n.v.
2e Penningmeester AFC, Lindenlaan 487, 1185 LS Amstel
veen.
LIGGING DER TERREINEN
DE KENNEMERS - Sportpark Adrichem, St. Aagtensdijk te
Beverwijk
VUC - terrein Het Kleine Loo, Mariahoeve, Den Haag
ELINKWIJK - Amsterdamse Straatweg, Utrecht - Zuilen
DIO - Schotlandstraat, Haarlem
WA - Jan van Galenstraat
AALSMEER - Sportpark Hornmeer
SWIFT - Olympiaplein
BUITENVELDERT - De Boelelaan
SCZ '58 - Sportpark Sloten
PROGRAMMA ZONDAG 3 MAART
VUC - AFC (52)14.00 uur; vervoer per bus.
Leider: K. Gehring; coach: D. Peters; verzorger: K. Grosze
Nipper. Scheidsrechter: A.A.J. Schuurmans (1303); grens
rechters: J.W. Rijsdam (2277) en A.A. Galante (2094)
Elftalmascotte: Jaques Slager
ELINKWIJK 2 - AFC 2 (393), 11.00 uur;bijeen: 9.30 uur
AFC. Leider: K. Baarschers; scheidsrechter: C.J.A. van Bii-
jouw (1022); grensrechter: H. Rooze
AFC-ers, ABC-ers, ACC-ers, ATC-ers!
Tevens unieke gelegenheid voor
het houden van alle soorten
op de week-ends vanaf 10 uur
andere dagen vanaf 14 uur
(dinsdag gesloten)
ruime parkeergelegenheid
keus uit vele menu's
tijdig bespreken
uw gastheer is Cor Roelofs
telefoon 44 55 75
3