AFC 6 BLIJFT ONGESLAGEN Ruud van de Ruit Voor al Uw Onderhouds-, Tegel- en Stukadoorswerk. Speciaal voor Sierpleisters. Telefoon 020 - 790492 DE HERGEBOORTE VAN AFC 7 VETERANEN zelfde, zij het dan in een thuiswedstrijd. Voor de rust wisten we nog wel op een voorsprong te komen, middels een inzet van Rudy de Vries. Na de pauze miste AFC echter de nodige overtuiging en zag zich genoodzaakt door twee kapitale verdedigingsfouten de twee punten uit handen te geven. Eindstand 2-1 in het voordeel van KBV. Afgelopen zondag werden wij ten huize van Van den Dun- gen genood om aldaar een gezamenlijke brunch te gebrui ken. Onder het genot van koffie, die verse jus d'orange en diverse Hergo-speciliateiten, werden wij door onze coach hartig toegesproken. Er vielen woorden als 'los zand' en 'schamele trainingsopkomst' en hij had gelijk. We wonnen dan wel tegen het zwakke Roda '23, maar van een hechte eenheid was geen sprake. Jürgen Seunke kopte de bal uit een corner van John Parsser in het doel en na rust schoof Philip ter Woort de bal keurig onder de keeper door, zodat de eindstand op 2-0 bepaald was. Met laatstgenoemde in Wenen, Pieter Sandberg in Kenia en Diederik Ludwig nog half geblesseerd, zal a.s. zondag een moeilijke taak voor ons weggelegd zijn om de draad van het begin van het seizoen weer op te pakken. Daarover meer. Nicky Hekster Of ons zesde seniorenteam dit seizoen in de voet(balschoen)- sporen zal treden van het succesvolle elftal van Peter v.d. Dungen valt nog te bezien, maar de start mag er zijn. Het 'eerste' van de B-commissie, samengesteld uit een vaste kern met daarbjj elke week verschillende wisselspelers, boekte de volgende resultaten, wekelijks te aanschouwen op 't door Rick de Boer zorgvuldig bijgehouden standen bord. De start van het seizoen tegen Rombout 2 leverde het eer ste punt op, uitslag 3-3. Van dit team zijn nu nog zeven spe lers over. Herenmarkt A2 werd uit met 2-1 verslagen. En het tweede bewijs was geleverd dat de elf onder leiding van Andy Tjon A Ten de diverse tegenstanders vaak gestoken in prachtige uitmonstering en begeleid met dito aanhang, het vaak best eens lastig kunnen gaan maken. In de derde wed strijd tegen Sloterdijk 2 verschilde ons elftal weer op drie plaatsen en was het gelijke spel, 2-2, achteraf een mager resultaat. De Germaan 3 werd eveneens een punt afgesnoept, het derde gelijke spel na vier partijen. Het enige doelpunt van ons werd gescoord door Ronald Gans, onze 'rust-brenger' op het middenveld. De week daarop werd ZSGO 3 thuis ontvangen en de nieuwe twee wissels mochten dat meema ken. De ruststand van 5-1 in ons voordeel, waarbij een verre ingooi van Wim v.d. Bold via de handen van de keeper in het net verdween en niet snel zal worden vergeten, was logisch gezien het vertoonde spel. Doch na de thee speelde de conditie ons parten met als gevolg dat bij het eindsignaal de stand was teruggebracht tot 5-4. DWG 3 werd de week daarop thuis met 2-0 geklopt. Het inzetten van wederom twee andere wissels werd nu te gek! Kennelijk voelden zij dit ook, zodat ze zonder opgaaf van reden plots als sneeuw voor de zon waren verdwenen. Het gevolg was dat de aktie- ve Hans de Wijs zelf voor een tijdige reserve moest zorgen, ergens op AFC. Tenslotte de wedstrijd van afgelopen zondag tegen koplo per WMS 2, met wederom de bekende taferelen waarmee bijna al onze tegenstanders verschijnen, zoals daar zijn spon sors, trainer en coach, supporters, onder toeziend oog van de eerste selectie, die na onze in aktie zou komen. Eerst 1-0 achter na een geweldig openings offensief van onze gasthe- ren, wind tegen en een scheids wiens vrienden onze tegen stander waren. Na de rust de rollen omgedraaid, zon en wind mee, Michael Ooink onze spits die gelijk maakt en na afloop de tegenpartij als vrienden de hand schudden. Het geel dat de man met de fluit ons na afloop uitdeelde vonden zelfs zijn vrienden ongepast. Resumerend: 7 gespeeld, 10 punten, tweede plaats, meer dan twintig geselecteerden, maarongeslagen. Wat wil je nog meer? Een vaste groep, een betere conditie, meer eigen supporters langs de lijn en geen tegengoals. Frans Jüch Zondag 4 november verraste AFC 7 de leider, masseur, scout, voorzitter van de feestcommissie en coach van het elftal met een groots jubileum-cadeau ter gelegenheid van het 15-jarig bestaan van 'Sama Sebo'. De kreten 'Brandhout' en 'Sof!' verstomden, want AFC 7 verrees in Amsterdam- Noord tegen Oriënt 3, spelend uit zijn as. Veertien goals werden in het vijandige doel geschopt, waarvan Sebo-Jan er 7, Jensch 3, Janus 1Spee (de broer van Etienne uit het eerste elftal) 1De Wit 1 en Honsdrecht 1 voor hun re kening namen. De wisseling van Sebo-Jan met Kreuger als spits was er vooral de oorzaak van dat het met rust al 6-0 was en Oriënt 3 mocht van geluk spreken dat het door het blijven hangen van een speler nèt niet buitenspel was toen de enige tegengoal werd gescoord. Een fraaie opsteker dus, nadat vorige week Jensch en De Wit tegen Volewijckers 4 de stand op 2-0 hadden gebracht. Met andere woorden: het gaat met het zevende weer volle kracht vooruit! Als dat zo doorgaat zal de Internationale Sportpers daar binnenkort grote aandacht aan besteden. Lees verder in "The Sebo Tribune"! Als dit team toch eens zou gaan trainen, mensen, wat zou dit dan een topteam kunnen worden. Gelukkig beschikt manager Jaap Pluim over een basis van 18 man, zodat - mochten er zich conditionele problemen voordoen er mogelijkheden zijn. Conditoneel waren die problemen er tegen HBS vanwege de avond tevoren genoten wijnproeverij, desondanks werd HBS met 7-3 afgedroogd. De drie goals tegen, alle drie in de laat ste 5 minuten gemaakt, doen iets vermoeden over onze li chamelijke toestand op dat moment. Van te voren hadden 6

Schakels (clubbladen) | 1984 | | pagina 8