Jeugd
Ruud van de Ruit
Voor al Uw
Onderhouds-,
Tegel- en
Stukadoorswerk.
Speciaal voor
Sierpleisters.
Telefoon 020 - 790492
14.30 uur: AFC 7 - De Volewijckers 4 (214), 2e veld
14.30 uur: WA 4 - AFC 8 (312), 2e veld
10.00 uur: Sloterdijk 5 - AFC 9 (323), 2e veld
14.30 uur: AFC 10 - WMS 5 (326), 3e veld
14.30 uur: P en T 4 - AFC 11 (414), 2e veld
14.30 uur: AFC 12 - Buitenveldert 9 (419), 4e veld
10.00 uur: KBV 7 - AFC 13 (424), 3e veld
12.00 uur: AFC 14 - WVHEDW 6 (431), 1e veld
12.00 uur: AFC A1 - WIJ A1 (Int.), 2e veld
10.00 uur: AFC A2 - NFC A2 (503), 3e veld
12.00 uur: Vespucci A2 - AFC A3 (523), 3e veld
12.00 uur: Oriënt B1 - AFC B1 (601), 3e veld
12.00 uur: WA B2 - AFC B2 (614), 3e veld
10.00 uur: Blauw Wit B4 - AFC B3 (622), 2e veld
10.00 uur: AFC B4 - DCG B6 (630), 2e veld
12.00 uur: Roda '23 B3 - AFC B5 (628), 2e veld
10.00 uur: AFC C1 - WA C1 (701), 1e veld
AFC C2 is vrij!
12.00 uur: AFC C3 - AZS C1 (725), 4e veld
12.00 uur: RKA.VIC C3 - AFC C4 (724), 1e veld
10.00 uur: RKDES C2 - AFC C5 (726), 3e veld
14.30 uur: KBV C4 - AFC C6 (731), 5e veld
PROGRAMMA WOENSDAG 31 OKTOBER
20.00 uur: Wageningen - AFC
20.15 uur: Zandvoortmeeuwen A1 - AFC A1
PROGRAMMA ZATERDAG 3 NOVEMBER
Senioren
14.30 uur: KNSM - AFC Zat 1 (5), 1e veld
14.30 uur: AFC Zat 2 - Zeeburgia 2 (30), 2e veld
14.30 uur: AFC Zat 3 - ABN 3 (35), 3e veld
15.00 uur: HVV Vet. - AFC Vet.
Jeugd
11.00 uur: SDW D1 - AFC D2, 1e veld
10.00 uur: AFC D2 - Buitenveldert D1, 2e veld
10.00 uur: V en V D2 - AFC D3, 2e veld
11.00 uur: AFC D4 - DCG D3, 2e veld
11.00 uur: AFC D/E - WA D2, 1e veld
10.00 uur: Neerland ia E1 - AFC E12e veld
11.00 uur: DWS E2 - AFC E2, 2e veld
11.00 uur: AFC E3 - ZSGO E2, 3e veld
10.00 uur: AFC F1 - DCG F2, 1e veld
10.00 uur: Pancratius F1 - AFC F2
10.00 uur: AFC F3 - Germaan F11e veld
Jeugd
14.30 uur: Stormvogels A1 - AFC A1 (int.), 1e veld
10.00 uur: Spartaan A2 - AFC A2 (503), 2e veld
AFC A3 is vrij!
10.00 uur: AFC B1 - De Volewijckers B1, 2e veld
12.00 uur: AFC B2 - De Volewijckers B2 (614), 1e veld
AFC B3: wedstrijd volgt
AFC B4 is vrij!
10.00 uur: RKAV B3 - AFC B5 (628), 1e veld
10.00 uur: KBV C1 -AFCC1 (701), 1e veld
12.00 uur: St. Martinus C1 - AFC C2 (702), 3e veld
14.30 uur: KBV C3 - AFC C3 (725), 1e veld
12.00 uur: AFC C4 - ASV Arsenal C1 (724), 3e veld
12.00 uur: AFC C5 - DWG C2 (726), 4e veld
10.00 uur: AFC C6 - WA C5 (731), 4e veld
LIGGING DER TERREINEN
WILHELMUS - Westvlietweg naast N.V. Starlift te Voor
burg
VREESWIJK - Terrein Helmkruid te Vreeswijk
DCO - Terrein Belgiëlaan te Haarlem - Schalkwijk
TOG - Sportpark Middenmeer
NDSM - Sportpark Kadoelen, Amsterdam-Noord
WA - Sportpark Jan van Galenstraat
SWIFT - Olympiaplein
PANCRATIUS - Sportcomplex Badhoevedorp, Lindbergh-
straat
KBV, NEERLANDIA - Sportpark Riekerhaven
SLOTERDIJK - Sportpark Multatuliweg
P en T, DE SPARTAAN - Sportpark De Eendracht
VESPUCCI, V en V, WMS - Sportpark Ookmeer
BLAUW WIT - Sportpark Sloten
ORIENT -Sportpark De Weeren, Amsterdam-Noord
RODA '23 - Noorddammerweg Amstelveen
RKAVIC - Sportpark Escapade, Amstelveen
RKDES - Mijnsherenweg 64, Kudelstaart
KNSM, RAP - Sportpark Buitenveldert
SDW, DWS - Sportpark Spieringhorn
HVV - Van Hogenhoucklaan, Den Haag
DWV - Sportpark Elzenhage
ARISTOS - Sportpark De Aker, Noorderakerweg, Osdorp
STORMVOGELS - Sportpark Zeewijk, Zuiderkruisstraat,
IJmuiden
RKAV - Beethovenlaan 120, Aalsmeer
St. MARTINUS - Sportpark Overburg, Amstelveen
11.00 uur: DWV 2
11.00 uur: DCO 2
14.30 uur: AFC 5 -
11.30 uur: WMS 2
PROGRAMMA ZONDAG 4 NOVEMBER
Senioren
14.30 uur: AFC - Elinkwijk, hoofdveld
11.30 uur: AFC 2 - UW 2, hoofdveld
AFC 3
AFC 4
Roda'23 3 (112), 1e veld
-AFC 6 (213), 1e veld
14.30 uur: Oriënt 3 - AFC 7 (214), 1e veld
14.30 uur: AFC 8 - Pancratius 8 (312), 2e veld
14.30 uur: AFC 9 - Lijnden 4 (323), 3e veld
12.00 uur: RAP 5 - AFC 10 (326), 2e veld
14.30 uur: AFC 11 - ZSGO 5 (414), 4e veld
14.30 uur: KBV 6 AFC 12 (419), 2e veld
10.00 uur: AFC 13 - Eland/SDC 4 (424), 1e veld
14.30 uur: Aristos8 - AFC 14 (431), 3e veld
7