Jensch, Kreuger, Lanzing, Ritz, Rogge, Spee, DE WIJS,
H. de Wit, Woldringh, Le Belle
Afschrijven bij Hans de Wijs, tel. 44 26 38
WA 4 - AFC 8, veld 2, bijeen: 13.30 uur AFC
Scheidsrechter: G.A. van Doest
Anderiessen, Balk, Boone, Van Buuren, HEKSTER, De
Jongh, Kozijn, Linders, B.D. Magielsen, Vos, Krak, Peters,
Philips, Rooseman, Witzand
Afschrijven bij Lou Hekster, tel. 42 84 58
SLOTERDIJK 5 - AFC 9, veld 2; bijeen: 9.30 uur Sloter-
dijk. Scheidsrechter: H.L. Reydwart
Bouman, Brouwer, Cruyff, Hommel, Huisman, Kahn, Kern-
na, Klein, Kuikens, Lonnee, Loonstijn, Minor, PELSMA,
Prins, Roode, De Rooy, Röhrig, Van Zweden (2x)
Afschrijven bij Jan Pelsma, tel. 23 32 64
AFC 10 - WMS 5, veld 3; bijeen: 14.00 uur AFC
Scheidsrechter: onderling regelen
Blok, DE BOER, Van Broekhuizen (2x), Bronwasser, v.d.
Duin, v.d. Ende, Gianotten, Nieuwenhuis, Den Os, Schro
der, Vellenga, Wielinga, D.R. de Wit, Nivard
Afschrijven bij Rik de Boer, tel. 023 - 28 73 83
PenT 4-AFC 11veld 2; bijeen: 13.30 uur AFC
Angenent, Bijlsma, Bos (2x), Bouwmeester, M.L. Cohen,
Corea Alves, VAN GELDER, Herkströter, Mastenbroek,
Molewijk, Roedema (2x), Schwarz, Stokman, Teiwes, Wal
ker, Stokvis
Afschrijven bij Gert Jan Bos, tel. 24 20 28
AFC 12 - BUITENVELDERT 9, veld 4; bijeen: 14.00 uur
AFC. Scheidsrechter: Hans de Wijs
Van Ca spel, Elias, Fritzsche, Gamelkoorn, De Hond,
E L. Janus, De Jong, M.L. Koster, Mathijse, Niehe, DE
NOBEL, Van Raalte, Ringe, Roosenschoon, Stoppelman
Afschrijven bij Leo de Nobel, tel. 43 84 53
KBV 7 - AFC 13, veld 3; bijeen: 9.30 uur KBV
Van Dijken, Van Duyvebode, Geluk, KNOPPERS,
P.B. Koster, Krul, P.P. Magielsen, Mulder, Polak, Van Soo-
meren, Springer, Swart, Titsing, Willemse, Witteveen
Afschrijven bij Bas Knoppers, tel. 79 83 98
AFC 14 - WVEDW 6, veld 1bijeen: 11.30 uur AFC
Scheidsrechter: Fred Kroonenberg
Bekkering, Beumer, D.D. Cohen, Gosler, Grapperhaus,
Groen, GROENTEMAN, Mock, Rooth, Van Schajik, Schef-
fer, Shabi, Swalef, Umezawa, Van Vliet, Wertheym, Maiti-
mo
Afschrijven bij Rob Groenteman, tel. 17 81 12
PROGRAMMA ZONDAG 4 NOVEMBER
WMS 2 - AFC 6, veld 1; bijeen: 10.30 uur AFC
Scheidsrechter: L.J. Collewijn
Let op: aanvangstijd 11.30 uur!
ORIENT 3 - AFC 7, veld 2; bijeen: 13.30 uur AFC
Scheidsrechter: A. Witsel
RAP 5 - AFC 10, veld 2; bijeen: 11.30 uur RAP
AFC 11 - ZSGO 5, veld 4; bijeen: 14.00 uur AFC
Scheidsrechter: onderling regelen
KBV 6 - AFC 12, veld 2; bijeen: 14.00 uur KBV
AFC 13 - ELAND/SDC 4, veld 1; bijeen: 9.30 uur AFC
Scheidsrechter: Fred Kroonenberg
ARISTOS 8 - AFC 14, veld 3; bijeen: 13.30 uur AFC
ZATERDAGVOETBAL
PROGRAMMA ZATERDAG 27 OKTOBER
AFC Zat 1 - UITHOORN 1, 14.30 uur; bijeen: 13.45 uur
AFC, veld 2. Leider: G. van Dijk; grensrechter: NN
Berrier, Rachman, Geluk, Kikkert, Veen, Sandberg, Over
weg, Van Doesburg, Akkerman, Groeneveld, Kottmann,
Van Gelder, Wegter, Slaap
TOG 2 - AFC Zat 2, 12.00 uur; bijeen: 11.00 uur AFC
veld 2
Amesz, Tromp, Knijf, Baarschers, R. en W. van Dantzig,
R. en H. Hompes, M. Koster, T. Stroker, Burink, Van Zut-
Phen, Ridderikhof, G. Lases, v.d. Pol, Van Haaren, Kraay-
kamp jr.
AFC Zat 3 is vrij!
N B.: Gehring, Berman, Boyenk, Silveira
Afschrijven:
Zaterdag 1 bij Roy van Dijk, vrijdagavond tussen 19 00 en
20.00 uur, tel. 72 19 85
Zaterdag 2 bij Wouter Amesz, vrijdagavond tussen 19.00
en 20.00 uur, tel. 01720 - 3 07 71
Zaterdag 3 bij Ron Böhne, vrijdagmiddag tussen 16 00 en
17.00 uur, tel. 11 66 55
PROGRAMMA ZATERDAG 3 NOVEMBER
KNSM 1 - AFC Zat 1, 14.30 uur; bijeen: 13.15 uur AFC,
veld 1. Leider: G. van Dijk; grensrechter: NN
Opstelling: zie boven. Toevoegen: Berman
AFC Zat 2 - ZEEBURGIA 2, 14.30 uur; bijeen: 13.45
uur AFC, veld 2
Opstelling: zie boven
AFC Zat 3 - ABN 3, 14.30 uur; bijeen: 13.45 uur AFC
Crouwel (2x?), v.d. Bergh, Visser, R. Cohen, De Metz, Land
man, Van Dijk, De Graaf, Hoeker, Mantel, Böhne, H. Niel
sen, B. Witteveen, Brouwer, Verwoerd
N B.: Gehring, Van Doesburg, Akkerman
Afschrijven: zie boven
VETERANEN
PROGRAMMA ZATERDAG 27 OKTOBER
AFC Vet. - HBS, 15.00 uur; bijeen: 14.15 uur
Uitgenodigd: bekend
AFC 8 - PANCRATIUS 8, veld 2; bijeen: 14.00 uur
Scheidsrechter: onderling regelen
AFC 9 - LIJNDEN 4, veld 3; bijeen: 14.00 uur AFC
Scheidsrechter: onderling regelen
9