Lotto
FC. TOTO: ELKE
16.00 uur: OSDO 4 - AFC Zat 2 (30), 2e veld
12.30 uur: BDK 2 -AFC Zat 3 (35), 1e veld
15.15 uur: KHFC Vet. - AFC Vet.
Jeugd
12.30 uur: AFC B3 - V en V B1 (622), 2e veld
10.00 uur: AFC D1 - Buitenveldert D1, 1e veld AFC terr.
10.40 uur: AFC D1 - DCG D1, 1e veld AFC terrein
11.20 uur: AFC D1 - KBV D1,1e veld AFC terrein
10.00 uur: AFC D2 - Vespucci D2, 3e veld WA terrein
10.40 uur: AFC D2 - WA D2, 3e veld WA terrein
11.20 uur: AFC D2 - WMS D13e veld WA terrein
10.00 uur: AFC D3 - Buitenveldert D2,1e veld B'veldert terr.
10.40 uur: AFC D3 - DWS D2, 1e veld B'veldert terrein
11.20 uur: AFC D3 - Neerland ia D2, 1e veld B'veldert terr.
10.00 uur: AFC D4 - Buitenveldert D3, 1e veld Eland terr.
10.40 uur: AFC D4 - KBV D3, 1e veld Eland terrein
11.20 uur: AFC D4 - WA D4,1e veld Eland terrein
10.00 uur: AFC E1 - DCG E1, 1e veld WA terrein
10.30 uur: AFC E1 -Swift El, 1e veld WA terrein
11.00 uur: AFC E1 - WA E1, 1e veld WA terrein
10.00 uur: AFC E2 - Swift E2, 1e veld LAC terrein
10.30 uur: AFC E2 - WA E2, 1e veld LAC terrein
11.00 uur: AFC E2 - ZSGO E1, 1e veld LAC terrein
10.00 uur: AFC E3 - DCG E3, 3e veld AFC terrein
10.30 uur: AFC E3 - Swift E - F,3e veld AFC terrein
11.00 uur: AFC E3 - VVA E 4, 3e veld AFC terrein
10.00 uur: AFC F1 - Buitenveldert F1, 3e veld B'veldert
10.20 uur: AFC F1 - Swift F1, 3e veld B'veldert terrein
10.40 uur: AFC F1 - WA F1, 3e veld B'veldert terrein
10.00 uur: AFC F2 - Eendracht F1,3e veld RAP terrein
10.20 uur: AFC F2 - Herenmarkt F1, 3e veld RAP terr.
10.40 uur: AFC F2 - Lijnden F1, 3e veld RAP terrein
11.15 uur: AFC F3 - B'veldert F2, 3e veld B'veldert terr.
11.35 uur: AFC F3 - Swift F3, 3e veld B'veldert terrein
11.55 uur: AFC F3 - WA F2, 3e veld B'veldert terrein
PROGRAMMA WOENSDAG 17 OKTOBER
18.00 uur: EDO A1 - AFC A1
PROGRAMMA ZONDAG 14 OKTOBER
Senioren
14.30 uur: AFC - RCH, hoofdveld
11.30 uur: AFC 2 - Hilversum 2, hoofdveld
11.30 uur: AFC 3 - Vriendenschaar 2, 2e veld
14.30 uur: AFC 4 - Van Nispen 2, 2e veld
12.00 uur: RAP 2 - AFC 5 (112), 1e veld
14.30 uur: AFC 6 - ZSGO 3 (213), 1e veld
14.30 uur: AFC 7 - TOB 3 (214), 3e veld
14.30 uur: Lijnden 3 - AFC 8 (312), 1e veld
14.30 uur: WA 5 - AFC 9 (323), 2e veld
14.30 uur: AFC 10 - Pancratius 10 (325), 4e veld
12.00 uur: AGS/Olympus 4 - AFC 11 (414), 1e veld
10.00 uur: AFC 12 - Sport 4 (419), 4e veld
10.00 uur: DWG 6 - AFC 13 (424), 1e veld
10.00 uur: AFC 14 -SLTO 7 (431), 1e veld
Jeugd
12.00 uur: AFC A1 - ADO '20 A1 (int.), 1e veld
12.00 uur: SDW A2 - AFC A2 (503), 2e veld
10.00 uur: Rood Wit/A A3 AFC A3 (523), 2e veld
12.00 uur: DWS B1 - AFC B1 (601), 3e veld
14.30 uur: DWS B2 - AFC B2 (614), 4e veld
AFC Jun B3: zie programma zaterdag
14.30 uur: Blauw Wit B5 - AFC B4 (630), 3e veld
13.15 uur: AFC B5 - RKAV B3 (628), 3e veld
10.00 uur: AFC C1 -NFCC1 (701), 2e veld
10.00 uur: AFC C2 -DJKC1 (702), 3e veld
13.15 uur: AFC C3 - Blauw Wit C3 (725), 4e veld
11.30 uur: AFC C4 - Abcoude C2 (724)3e veld
10.00 uur: VDO C4 - AFC C5 (726),2e veld
AFC C6 is vrij!
PROGRAMMA ZATERDAG 20 OKTOBER
Senioren
14.30 uur: PVF 1 - AFC Zat 1 (5), 1e veld
14.30 uur: AFC Zat 2 - Schellingwoude 2 (30), 2e veld
14.30 uur: AFC Zat 3 - Fijnhout 3 (35), 3e veld
15.00 uur: AFC Vet. - Hercules Vet., 1e veld
Jeugd
Wedstrijd Jun. D1 wordt nader medegedeeld.
10.00 uur: AFC D2 - ZSGO D2, 2e veld
10.00 uur: AFC D3 - VSV D2, 3e veld
11.00 uur: AFC D4 - Buitenveldert D3, 2e veld
Wedstrijd Jun. E1 wordt nader medegedeeld
11.00 uur: AFC E2 - AFC E3, 4e veld
10.00 uur: HRVC F1 - AFC F1
10.00 uur: AFC F2 - LAC F1, 1e veld
10.00 uur: AFC F3 - LAC F2, 1e veld
PROGRAMMA ZONDAG 21 OKTOBER
Senioren
14.30 uur: AFC 1 - F.C. Wageningen, hoofdveld
11.30 uur: AFC 2 - EDO 2, hoofdveld
6