PROGRAMMA ZONDAG 9 SEPTEMBER
AFC-VUC (56), 14.30
Scheidsrechter: A.A.H. Aarden (2001grensrechters:
D. Ankersmit (1002) en H.J. Doorenspleet (1076)
Leider: K. Gehring; coach: D. Peters; verzorger: K. Grosze
Nipper
AFC 2 - ELINKWIJK 2 (396), 12.30 uur
Scheidsrechter: A. Kuyper (1195); grensrechter: H. Rooze
Leider: K. Baarschers
BVC 2 - AFC 3 (407), 11.00 uur; bijeen: 9.30 uur AFC
Scheidsrechter: Th.P.J. Bakker (1010); leider: P. v.d. Heydt
ADO '20 2 - AFC 4 (419), 12.00 uur; bijeen: 10.30 uur
AFC. Scheidsrechter: T.G.M. de Wit (1383); leider: C.
Tromp
AFC 5 - P T 3, 14.30 uur; bijeen: 13.30 uur AFC
Scheidsrechter: J.F. Buiten; leider: P. v.d. Dungen
Elftallen 1 t/m 4 worden door de heer Peters opgesteld.
5e elftal door de heren Tromp en v.d. Dungen.
Afschrijven: donderdag tussen 21.00 en 21.30 uur bij
E.C., tel. 44 55 75.
MEDEDELINGEN B COMMISSIE
De volgende spelers worden verzocht contact op te nemen
met H. de Wijs, tel. 44 26 38: Schuurman, B.J. de Wit,
Steenbergen.
H.H. aanvoerders: vergeet niet de uitslagen vóór 18.00 uur
door te bellen aan H. Elias, tel. 02975 - 6 57 60 of b.g.g.
A. van Raalte, tel. 79 35 16.
PROGRAMMA ZONDAG 2 SEPTEMBER
AFC 6 - ROMBOUT 2, bijeen: 13.30 uur AFC
Scheidsrechter: A. Soegriemsingh
v.d. Bold, Drenkelford, Handgraaf, Hemelrijk, Van Leeu
wen, Lilian, Ooink, Van Pol, TJON A TEN, Gans, FJüch,
Abma, Wiersma, Veltema, De Graaf, Anderiessen, Peters
Afschrijven bij A. Tjon A Ten, tel. 02990 - 4 39 05
AFC 7 - NEC '75 2, bijeen: 11.30 uur AFC
Scheidsrechter: P. van den Hoek
Van Blokland, Bierman, HOGERS, Jensch, Kreuger, Lan-
zing, Ritz, Rogge, Spee, De Wijs, H. de Wit, Woldringh,
L.H. Janus
Afschrijven bij H. de Wijs jr., tel. 44 26 38
VESPUCCI 4 - AFC 8, bijeen: 13.30 uur AFC
Scheidsrechter: G.H. v.d. Hooft
Bakker, Hekster, Kohlman, Linders, Nivard, Philips, Schot,
Witzand, Balk, Rooseman, Van Zweden, Magielsen, VAN
BUUREN, Krak
Afschrijven bij R. van Buuren, tel. 27 28 63
SCHINKELHAVEN 2 - AFC 9, bijeen: 11.30 uur Schinkel
haven; scheidsrechter: R. Olijve
Brouwer, Cruyff, Hommel, Huisman, Kahn, Klein, Kui
kens, Lonnee, Loonstijn, Minor, PELSMA, Prins, Roode,
De Rooy, Röhrig, Bouman, Kemna
Afschrijven bij J.S. Pelsma, tel. 23 32 64
AFC 10 - ZSGO 4, bijeen: 14.00 uur AFC
Scheidsrechter: W. Jansen
Blok, DE BOER, Van Broekhuizen J.A. en J.B., Bronwas
ser, v.d. Duin, Gianotten, Krul, Nieuwenhuis, Den Os,
Schroder, Vellenga, Wielenga, D.R. de Wit, v.d. Ende
Afschrijven bij W.F. de Boer, tel. 023 - 28 73 83
BUITENVELDERT 8 - AFC 11, bijeen: 11.00 uur AFC
Bijlsma, M.L. Cohen, B.W. de Jongh, Wijnands, Angenent,
Correa Alves, G.J. BOS, J.W. Bos, Bouwmeester, Van Gel
der, Mastenbroek, Roedema J. en M., Schwarz, Stokman,
Walker
Afschrijven bij A. van Raalte, tel. 79 35 16 (vrijdagavond
van 20.00 tot 21.00 uur)
AFC 12 - GOLD STAR 4, bijeen: 11.30 uur AFC
Scheidsrechter: H.A. de Wijs
Van Caspel, Elias, Fritzsche, Gamelkoorn, De Hond,
E.L. Janus, A. de Jong, M, Koster, Niehe, DE NOBEL, Van
Raalte, Ringe, Roosenschoon, Stoppelman, M. Juch, Mol
Afschrijven bij L. de Nobel, tel. 43 84 53
ZRC 3 - AFC 13, bijeen: 11.30 uur ZRC
Van Dijke, Geluk, Knoppers, P. Koster, Mulder, Polak, Va.t
Soomeren, Springer, Swart, Willemse, Witteveen, Van Duy-
venbode, Herkströter, Swalef, Mock
Afschrijven bij B.A. Knoppers, tel. 79 83 98
N.B. donderdag 13.9 om 18.30 uur oefenwedstrijd tegen
AFC veteranen
AFC 14 is vrij!
PROGRAMMA ZONDAG 9 SEPTEMBER
Voor opstellingen en afschrijvingen, zie programma van 2
september.
HERENMARKT A2 - AFC 6, bijeen: 10.30 uur AFC
Scheidsrechter: A.W. Schiedon
ROOD WIT A6 - AFC 7, bijeen: 13.15 uur AFC
Scheidsrechter: P. de Meere
AFC 8 - GOLD STAR 2, bijeen: 11.30 uur AFC
Scheidsrechter: G.A. van Doest
AFC 9 is vrij!
EENDRACHT '82 8 - AFC 10, bijeen: 14.00 uur Eendracht
AFC 11 - OSDORP 4, bijeen: 14.00 uur AFC
Scheidsrechter: onderling regelen
RAP 8 - AFC 12, bijeen: 11.30 uur RAP
AFC 13 - ARISTOS 7, bijeen: 9.30 uur AFC
Scheidsrechter: onderling regelen
AFC 14 is vrij!
ZATERDAGVOETBAL
PROGRAMMA ZATERDAG 1 SEPTEMBER
AFC Zat 1 - DWSV '61, 14.30 uur; bijeen: 13.45 uur AFC,
veld 2. Leider: G. van Dijk; grensrechter: NN
Wijnand, Slaap, Rachman, Berrier, Geluk, Gehring, Kott-
6