D-selectie
9
TRAININGSSCHEMA VOOR HET SEIZOEN '84/'85
Maandag 3 september trainer
16.00-17.00 E-selectie H. Kottmann
17.00-18.00 D-selectie H. Kottmann
18.00 - 19.00 alle NIET-geselecteerde
A, B en C spelers D. Bakker
19.00 -20.00 B3,C3 en C4 D. Bakker
Woensdag 5 september
13.00 - 13.45
13.45 - 14.45
14.45 - 15.45
15.45 - 16.45
17.00- 18.00
18.00 - 19.00
F-junioren
E-selectie
alle NIET-geselecteerde
D en E spelers
C-selectie
B-selectie
19.00 - 20.30 A-selectie
Donderdag 6 september
18.00 - 19.00 alle NIET-geselecteerde
A, B en C spelers
Vrijdag 7 september
16.00-17.00 C-selectie
17.00-18.15 B-selectie
18.15 - 19.45 A-selectie
H. Kottmann
H. Kottmann
J. Verhagen
P. Bakker
H. Kottmann
H. Kottmann
R. Stefels
R. Stefels
D. Bakker
H. Kottmann
R. Stefels
R. Stefels
MEDEDELINGEN A JUNIOREN
M.i.v. 3 september 1984 zal de A junioren selectie voorlopig
bestaan uit de volgende spelers, t.w.: R. van Alem, P. Bak
ker, R. Bakker, R. Booijen, A. Buffing, R. Dekker, Y. Gort
zak, F. v.d. Graaf, M. Klein, R. Klaassen, P. Meijer, M. Mul
der, M. Stom, A. Titsing, B. Tijsterman, F. v.d. Vegte, J.
Ypma, S. van Zweden, K.H. Maass, Hogeboom, B. de Vries,
Van Diepenbos, R. van Axel Dongen, P. Keizer
S.v.p. let op: i.v.m. de midweekse wedstrijden op donder
dag 30 augustus en donderdag 6 september.
veld 2. Leider: NN; scheidsrechter: H.N. Koppenol
9.9: AFC A3 - UITHOORN A2, 12.00 uur; bijeen: 11.15
uur, veld 3. Leider: idem; scheidsrechter: D.J.G. Ludeke
Uitgenodigd worden: Appelboom, J. Bollen, Eppink,
H. Fröhlich, E. Janus, R. de Metz, S. Oei, S.L. Oei, Sajet,
Shabi, Speelman, Wiebinga, v.d. Woerdt, M. de Wijs, K ster
Gyrath en Kuyt zie ook A2 op 2.9.
AFMELDEN OP VRIJDAG tussen 17.30 en 18.00 uur
UITSLUITEND bij: C. Jochems, tel. 19 82 43
MEDEDELINGEN B JUNIOREN
TRAININGSSCHEMA VOOR HET SEIZOEN '84/'85
Maandag 3 september
16.00-17.00 E-selectie
17.00-18.00 D-selectie
18.00 - 19.00 alle NIET-geselecteerde
A, B en C spelers
19.00 -20.00 B3, C3 en C4
Woensdag 5 september
13.00 - 13.45
13.45 - 14.45
14.45 - 15.45
15.45 - 16.45
17.00 - 18.00
18.00 - 19.00
19.00-20.30
F-junioren
E-selectie
alle NIET-geselecteerde
D en E spelers
D-selectie
C-selectie
B-selectie
A-selectie
Donderdag 6 september
18.00 - 19.00 alle NIET-geselecteerde
A, B en C spelers
Vrijdag 7 september
16.00 -17.00 C-selectie
17.00-18.15 B-selectie
18.15-19.45 A-selectie
trainer
H. Kottmann
H. Kottmann
D. Bakker
D. Bakker
H. Kottmann
H. Kottmann
J. Verhagen
P. Bakker
H. Kottmann
H. Kottmann
R. Stefels
R. Stefels
D. Bakker
H. Kottmann
R. Stefels
R. Stefels
ZIEKENBOEG
Rolf van Alem. Ik ben van mening dat het zo wel lang ge
noeg heeft geduurd.
C.J.
2.9:AFCA1 - ZEEBURGIAA1, 14.30 uur; bijeen: volgt,
veld 1. Leider: J.C.; scheidsrechter: NN. Terrein Sch.woude
6.9: EVC A1 (EDAM) - AFC A1, 19.00 uur; bijeen: 17.30
uur. Leider: J.C.; scheidsrechter: NN
Spelers zullen persoonlijk worden uitgenodigd.
2.9: AFC A2 - SPARTAAN A2, 10.00 uur; bijeen: 9.15
uur, veld 1. Leider: J.C.; scheidsrechter: M.A. van Mouwe-
rik
6.9: EVC A2 - AFC A2, 19.00 uur; bijeen: 17.30 uur
Leider: idem; scheidsrechter: NN
9.9: DWS A2 - AFC A2, 12.00 uur; bijeen: 10.45 uur, veld
4. Leider: idem; scheidsrechter: W. Engelander
Uitgenodigd worden: R. Bakker, Hogeboom, B.L. de Vries,
R. van Axel Dongen, Van Diepenbos, Klaasen, Keizer, Buf
fing, v.d. Graaf
Voor 2.9: Gyrath, M. Kuyt
Completering voor andere data volgt nog persoonlijk.
N.B.: R. van Alem
2.9: RKAV A2 - AFC A3, 10.00 uur; bijeen: 9.00 uur.
Er is een 5e elftal ingeschreven. Zodra de wedstrijd bekend
wordt, worden de spelers gebeld.
Op 6.9 is er een bekerwedstrijd: ADW - AFC om 18.00 uur
verzamelen AFC (veld 1). Spelers worden door R. Stefels
uitgenodigd.
A en B junioren bedankt voor de inzet op het VUC toer
nooi in de A1
Alle elftallen zijn voorlopig opgesteld.
Degene die niet opgesteld staan nemen contact op met de
heer Gallenkamp, tel. 64 19 72.
4.9: SPARTAAN - AFC, 19.00 uur; bijeen: 18.00 uur, veld
2. Leider: J.C.; scheidsrechter: M. Hamersma
9.9: AFC - BLAUW WIT, 10.00 uur; bijeen: 9.00 uur, veld
2. Leider: idem; scheidsrechter: H. Polak
Kruyshaar, Portier, Gallenkamp, Schafer, Tang, Terwiel,
Sulsters, Menks, Abascal, Van Driebergen, Eelzak, Pelk,
Frijmarsum
Let op 4.9: DINSDAG
1.9: V V - AFC 2, 13.30 uur; bijeen: 12.30 uur, veld 5
Leider: J.C.; scheidsrechter: M.R. Wilbrink
9.9AFC 2 - SWI FT 2, 12.00 uur; bijeen: 11.15 uur, veld 1
Leider: idem; scheidsrechter: E. Visser