1895 VAN DE REDAKTIE Dit is de Schakel die komt binden. De oude club aan d'oude vrinden. 64e jaargang verschijnt wekelijks of twee wekelijks 6 juni 1984 nr 12 Secretariaat: G.A. van Caspel Kotter 7 1186 WH Amstelveen Tel. 020-45 72 30 Redakteur: Karei Brand Tulpenburg 59 1181 NL Amstelveen Tel.: 45 61 40 Ons 89ste seizoen is ten einde, een goed seizoen. Een prach tige tweede plaats van ONS EERSTE met de volgende rap portcijfers: 26 15 5 6 54 - 31 35 De laatste wedstrijd ging verloren, u was erbij. Je mag niet spreken van een anti-climax, Elinkwijk belette ons langszij te komen. De vereniging uit Zuilen wordt van harte gefeli citeerd met het kampioenschap, het was verdiend. Opdat zij hoge ogen mogen gooien in de strijd om het algeheel kam pioenschap van Nederland, is de oprechte wens van iedere AFC-er. Wij hebben twee kampioenen bij de senioren, het vijfde en het tiende, de jeugd leverde slechts één team af op de bovenste plaats: de C5. Onze hartelijke felicitaties gaan uit naar de spelers van deze elftallen. Degraderen deed nie mand, ook dat is tekenend voor een juiste balans. Binnenkort gaan we met vakantie, we verspreiden ons over binnen- en buitenland. De fanatici onder ons zullen zichzelf terugvinden op een stukje strand of op een open plek in het bos, er zal zomaar een balletje getrapt worden, mogelijk een partijtje tennisvoetbal. De meer gematigden gaan horizon taal, het gezicht richting zon. Mogelijk loopt men, wanneer men zich hiermee niet uitsluitend wenst bezig te houden, een kerk binnen, bezoekt men een museum of pikt men een disco. Hoe dan ook, men vergeet de bal en dat is een goed ding. Redaktie en vaste staf nemen afscheid van u. Zij waarderen het dat u de aangereikte stof, ook al was het niet veel, tot u hebt willen nemen. Een medewerkster van het eerste uur, Lotte Nesenberend (Aangetrouwde), werd eind 1983 door ziekte uitgeschakeld. Nog steeds is zij doende te herstellen, wij hopen van harte dat zij binnenkort opnieuw in onze kolommen verschijnt. (Een eerste levensteken el ders.) "Nooit eerder deden zo weinigen zoveel voor zo velen" heeft een bekend oorlogsheld eens gezegd. (Of iets van gelij ke strekking.) Dit mag van toepassing zijn op hen die u elke twee weken van iets leesbaars moeten voorzien; hun uithou dingsvermogen kent ook grenzen. VERNIEUWING c.q. VERSTERKING IS DRINGEND GE WENST, zeker gezien in het licht van het komend seizoen. Ons 90-jarig jubileum moet een keerpunt zijn in de redaktie van ons cluborgaan. Het getal, hoe paradoxaal het ook mo ge klinken, moet jongeren aansporen de teugels over te ne men. Het huidig team, bij elkaar enige eeuwen oud, is drin gend aan vernieuwing toe. De fakkel, zij brandt reeds op een laag pitje, moet worden overgenomen. Wie zich daartoe geroepen voelt neemt kontakt op met het bestuur en mag zich nu reeds verheugen in de dankbaarheid van uw vermoeide maar nog steeds bereidwillige redakteur. Dag mijn lieve AFC-ers en AFC vrouwen! Nu moet ik toch eens naar jullie schrijven! Ik weet ge woon niet waar ik beginnen moet, er is zo veel. Aller eerst moet ik jullie allen bedanken voor de geweldige belangstelling, ik kan er geen woorden voor vinden De Schakel lees ik van a tot z, maar de generaties trekken onmerkbaar langs mij heen. "Dat moet een zoon zijn van nou, vul maar in Maar nee, het is allang een kleinzoon natuurlijk! Zie je wel, ik dwaal af Ik begin maar van achteren af: De Stieren (met een zeer gewaardeerde nep-stier) zon den mij van hun avondje veel lieve groeten en een boek van Harry Mulisch dat me heel erg heeft geboeid! Maar het mooiste was toch dat ik in gedachten bij jul lie was Zo ontzettend veel, die aan me denken maar dat is wederzijds - wat hebben wij toch een fijne tijd ge had bij AFC om nooit te vergeten. Nu stop ik - ik word moe. Ik zing nog wel eens zachtjes het clublied - en dan begin ik te janken Liefs, van jullie eigen AANGETROUWDE

Schakels (clubbladen) | 1984 | | pagina 1