PROGRAMMA ZATERDAG 19 MEI
AFC 13 - Sloterdijk 6 0-2
NEC'75 5- AFC 14 2-4
Junioren A
AFC-DWV 0-1
Madjoe 2 - AFC 4 5-5
Neerlandia 2 - AFC 3 15-0
Junioren B
AFC-SDZ 6-1
AFC 3 - Amstelland 2 1-5
Spartaan 3 - AFC 4 5-3
Junioren C
AFC-SDW 10-0
Swift 4-AFC 6 2-2
PROGRAMMA ZATERDAG 12 MEI
14.30 uur: AFC (zat) 2 - De Meer 5 (33), 4e veld
14.30 uur: Aalsmeer 6 - AFC 3 (36), 1e veld
PROGRAMMA ZONDAG 13 MEI
14.30 uur: AFC - DHC (Floofdklasse A 911)
11.30 uur: AFC 2 - Blauw Wit 2 (610)
12.00 uur: AFC 8 - AFC 9, 1e veld
Junioren A
12.00 uur: DWV - AFC (500 A), 3e veld
PROGRAMMA MAANDAG 14 MEI
Junioren C: Rood Wit/A - AFC, 19.00 uur, 3e veld
PROGRAMMA ZONDAG 20 MEI
14.00 uur: Xerxes - AFC (Floofdklasse A 911)
PROGRAMMA DINSDAG 22 MEI
19.00 uur: RKAVIC - AFC Jun. B1 (602), 2e veld
PROGRAMMA DONDERDAG 24 MEI
19.00 uur: Rood Wit/A - AFC Jun. B1 (602), 1e veld
LIGGING DER TERREINEN
AALSMEER - Dreef, Aalsmeer
RKAVIC - Camera Obscuralaan
ROOD WIT/A - De Weeren, einde Volendammerweg
XERXES - Xerxesweg nr 10, nabij Bovendijk, Rotterdam
BOETES
K. Gehring (ZAT 1f 25,- (strafzaak)
M. Mulder (Jun. A2) f 15,- (strafzaak)
Overmaken op postgiro 24 10 02 of Gem. Giro 45 10 515
t.n.v. 2e penningmeester AFC, Lindenlaan 487, Amstelveen
LEDENLIJST
ADRESWIJZIGING
A.J. Veltema, Herengracht 413"', 1017 BP Amsterdam
NIEUW TELEFOONNUMMER
De heer S. van Gelder, 020 - 43 39 37 (zakennummer),
nr 44 18 37 vervalt.
WEDSTRIJDBAL AFC - DHC
De bal voor deze wedstrijd is aangeboden door ons lid
mevrouw I lie. Namens geheel AFC heel hartelijk dank.
PROGRAMMA ZONDAG 13 MEI
AFC - DHC (503), 14.30 uur
Leider: K. Gehring, coach: D. Peters; verzorger: K. Grosze
Nipper. Scheidsrechter: D. v.d. Made (1217); grensrechters:
C. van Montfoort (1230) en G.W. Cornelisse (1068)
AFC 2 - BLAUWWIT 2 (616), 11.30 uur; bijeen: 10.30 uur
AFC. Leider: K. Baarschers; scheidsrechter: H.G.J. Schoorl
(1298); grensrechter: H. Rooze
Voor het 3e, 4e en 5e elftal is de competitie afgelopen!
PROGRAMMA ZONDAG 20 MEI
XERXES - AFC (505), 14.00 uur. Vervoer per bus.
Voor leiding etc. zie programma zondag 13 mei.
Scheidsrechter: C.J. Mijer (2225); grensrechters: R.A. Ros
(2270) en M. Haak (2112)
Voor het 2e elftal is de competitie afgelopen!
Afschrijven donderdag tussen 21.00 en 21.30 uur bij E.C.,
tel. 44 55 75.
ATTENTIE! ATTENTIE!
Alle spelers worden verzocht vóór 1 juni a.s. hun identi
teitskaart in te leveren bij de 2e secretaris van de AFC,
G.A. van Caspel, Kotter 7, 1186 WH Amstelveen.
MEDEDELINGEN B COMMISSIE
M.i.v. maandag 7 mei is er geen training meer.
Willen de spelers die voor het nieuwe seizoen (met ingang
van 15 augustus) niet of nog niet beschikbaar zijn dit zo
spoedig mogelijk opgeven aan Albert van Raalte, tel.
79 35 16.
PROGRAMMA ZONDAG 13 MEI
AFC 8 - AFC 9, bijeen: 11.30 uur AFC
Scheidsrechter: Hans de Wijs
AFC 9 speelt in wit shirt
Uitgenodigd worden: het achtste en negende elftal.
Toernooi VVOP, bijeen: 9.00 uur AFC
Afschrijven: vrijdag 11 mei bij Leo de Nobel, tel. 43 84 53.
Uitgenodigd worden: Gamelkoorn, Elias, De Nobel, Niehe,
Stoppelman, M. Koster, Roosenschoon, Den Os, Gianotten,
Knoppers, Krul, Titsing, Beumer, Rooth, Geluk, Van Caspel
PROGRAMMA ZONDAG 27 MEI
Toernooi DCG, bijeen: 9.30 uur AFC
Afschrijven: vrijdag 11 mei bij Andy Tjon A Ten, tel.
44 07 10 of 02990 - 4 39 05.
Uitgenodigd worden: v.d. Bold, De Graaf, Handgraaf, He
melrijk, Van Leeuwen, Lilian, Linders, v.d. Louw, Ooink,
Van Pol, Tjon A Ten, Lases, Geusebroek, Rooseman, Vel
tema, Schmidt, Nivard
6