CONTRIBUTIE EN DONATIE 1983 - 1984 RONDOM HET VIJFDE Aan alle junior-, jeugdleden en donateurs, die nog moeten betalen: Het voetbalseizoen 1983 - 1984 vordert snel en over 1 1/2 maand is het voorbij, dus heeft de 2e Penningmeester, Hans Slaap, eens even de stand van zaken voor wat betreft de contributies en donaties opgemaakt. Hierbij is hij tot de conclusie gekomen dat de achterstand veel groter is dan in voorgaande jaren, n.l. 50 seniorleden 58 jeugdleden en 65 donateurs hebben nog niet betaald. Wij richten derhalve een dringende oproep om nu direct uw plicht als lid van een vereniging na te komen, want het zou toch minder prettig zijn als u straks uw naam op de lijst in de Schakel ziet staan als wanbetaler. AFC CONTRIBUTIE 1983 -1984 I ngevolge besluit Algemene Ledenvergadering dd. 23 juni '8'' Contri- na 1 feb butié extra Werkende leden vanaf 65 jaar 200,— 50- Werkende leden op 1 juni '83 20 jaar en ouder 275 - 50,- Studenten 200,- 50,- Dienstpl. militairen 200- 50,- Buitenleden 200- 50,- Junior A leden op 1 juli '83 niet ouder dan 20 jaar 175- 50- Junior B leden 175- 50,- Junior C leden 175- 50- Pupillen A en B 175- 50- Alle bovenstaande contributies zijn inclusief f 10,— voor het Stichting Onderhoudsfonds KNVB-verzekering inbegre pen. Ondersteunende leden f 75,— (min. plus f 25,— kosten Schakel/Bulletin. Entreegeld senioren en jeugdleden f 25,—. Spelende leden dienen vóór het begin van de competitie hun contributie te hebben voldaan. Postgiro 24.10.02 Gem. giro 45 10 515, t.n.v. 2e Pen ningmeester, Lindenlaan 487, 1185 LS Amstelveen. Reuzendoders zullen altijd blijven bestaan. In welke compe titie waar ter wereld dan ook. Een pretentieuze aaneenscha keling van woorden zult u wellicht denken. Maar het be treft hier dan ook een pretentieus elftal, t.w. AFC 5. Afge lopen zondag ontmoetten wij, zijnde de koplopers en dus Goliath, de David van onze ranglijst, het onderaan bunge lende s.c. Eendracht. De beeldspraak gaat echter niet vol ledig op, aangezien David daadwerkelijk Goliath versloeg, maar wij via een 'narrow escape' de twee punten in de wacht wisten te slepen. De week daarvoor had Eendracht bijna DCG (onze naaste concurrent) op de knieën weten te krijgen. Tot diep in de tweede helft stond DCG met de rug tegen de muur, maar vlak voor tijd werd de zaak nog gelijk getrokken en viel elk een punt ten deel, zodat wij thans met zeven punten op nummer twee, DCG, voorstaan. Maar te rug naar het vijfde. Onze coach v.d. Dungen was reeds lich telijk geïrriteerd bij het aanschouwen van onze warming- up. Mochten wij ons eerst achter een defecte groene Volks wagen in het zweet lopen, daarna ging het des te luchthar tiger toe. Boze tongen beweren dat inderdaad aan ons in trappen te bespeuren valt of we wel of niet serieus gemo tiveerd zijn. Op een modderig veld en met een zeer slechte bal, waar bij ik onmiddellijk toegeef dat de tegenstander daar ook last van had, ontwikkelde zich een eenzijdige wedstrijd. Veel AFC-aanvallen stuitten steeds op een melee van spelers in de doelmond van Eendracht. Telkens als we dachten, "nou die gaat erin", wist net weer een van de Eendrachtspelers een been tussen de bal en het doel te steken. Zo troffen heel goede inzetten van o.a. Jürgen, Roald en Johan helaas geen doel. Toch deden er zich opmerkelijk veel vrije trap pen voor rond ons 16-meter gebied. Echter keeper Frans had een goed oog op de bal na het incident tegen DCG en keek elk gevaarlijk schot ernaast. Beide ploegen hielden zo in de eerste helft het doel schoon en het enige lichtpunt in die eerste drie kwartier was naar mijn mening het flitsappa- raat op de camera van hoffotograaf Wim Crouwel, die ons elftal vlak voor aanvang op de gevoelige plaat vastlegde. In de tweede helft dicteerde AFC de wedstrijd. Maar dit riep bij mij toch beelden op van analoge partijen, die Ajax, bijna kampioen, tegen degradant DWS gekend heeft. Steeds maar schieten op het doel, maar geen bal die erdoor komt, omdat DWS met z'n elven staat te verdedigen. Totdat Sjaak Swart toch nog vlak voor tijd de wedstrijd naar Ajax toe trok. En in ons geval betrof het hier weer die Jürgen, die bij een vrije trap van Pieter geen moment aarzelde en de bal ef fectvol in het net liet verdwijnen. Het was de enige bal in de wedstrijd waar de keeper van Eendracht geen kijk op had. Voor de rest stond deze doelman een prima wedstrijd te keepen en was het voor een groot deel aan hem te danken dat het voor Eendracht bij 1-0 bleef. De wedstrijd, gelar deerd met vervelende duw-trek-schop overtredingen, ging na dit, laten we zeggen hoogtepunt, als een nachtkaars uit. En ons treft wel enige blaam, want dit was zonder meer de slechtste wedstrijd van het seizoen. We kunnen slechts ho pen dat we gisteren beter hebben gespeeld. Immers als u dit leest hebben wij op woensdag j.l. KBV weer op ons pad ge vonden. Eerst dan zal ook duidelijk zijn of we wel of niet deze week kampioen worden. Nicky Hekster Dick Susan heeft zijn gouden aansteker Dupont met initialen D.S. in de sociëteit verloren. Wie oh wie? Telefoon: 02972 - 30 21 H.H. COMMISSIELEDEN Kopij voor de Schakel van 25 april gaarne inleveren uiterlijk 2e Paasdag, 23 april om 22.00 uur bij de 1e secretaris, A. van Soomeren, Van Boshuizenstraat 393, Amsterdam-Buitenveldert. Wilt u zo goed zijn ook de uitslagen te vermelden van het weekend 14/15 april, het Paasweekend en van de midweekse wedstrijden? 6

Schakels (clubbladen) | 1984 | | pagina 6