PROGRAMMA ZONDAG 18 MAART
PROGRAMMA ZONDAG 25 MAART
13.00 uur: Fortitudo - AFC (vriendschappelijk)
11.30 uur: AFC 2 - Hilversum 2 (610)
11.30 uur: AFC 3 - Argon 2 (622)
14.30 uur: AFC 4 - DWV 2 (633)
12.00 uur: KBV 4 - AFC 5 (214), 1e veld
14.30 uur: AFC 6 - WMS 3 (215), 1e veld
14.30 uur: DWV 4 - AFC 7 (218), 4e veld
14.30 uur: AFC 8 - Voorland 5 (3113e veld
10.00 uur: DCG 8 - AFC 9 (320), 4e veld
14.30 uur: AFC 10 - DCG 11 (411), 4e veld
14.30 uur: WA 7 - AFC 11 (416), 3e veld
10.00 uur: AFC 12 - Germaan 5 (418), 4e veld
10.00 uur: KBV 8 - AFC 13 (422), 3e veld
Junioren A
12.00 uur: AFC - Neerlandia (500 A), 1e veld
12.00 uur: DWV 2 - AFC 2 (503), 4e veld
14.30 uur: Sloterpark - AFC 3 (vriendschappelijk)
AFC 4 is vrij!
Junioren B
10.00 uur: KBV - AFC (602), 4e veld
10.00 uur: AFC 2 - DCG 2 (614), 2e veld
10.00 uur: AFC 3 - RKAVIC 2 (615), 3e veld (res. shirts)
11.45 uur: DCG 3 - AFC 4 (628), 4e veld
Junioren C
13.30 uur: AFC - DCG (vriendschappelijk)
12.00 uur: AFC 2 - NEC '75 (713), 4e veld
10.00 uur: AFC 3 - DCG 2 (714), 1e veld
10.00 uur: DCG 3 - AFC 4 (727), 2e veld
12.00 uur: Meteoor 3 - AFC 5 (729), 3e veld
13.15 uur: AFC 6 - Schellingwoude 2 (733), 4e veld
PROGRAMMA ZATERDAG 24 MAART
14.30 uur: ABN - AFC (zat) (11e veld
12.00 uur: AGS/Olympus 2 - AFC (zat) 2 (33), 1e veld
14.30 uur: AFC (zat) 3 - De Meer 7 (36), 2e veld (res. sh.)
15.00 uur: AFC (vet) - HVV, 1e veld
JUNIOREN D, E en F: zie bij opstellingen!
14.30 uur: AFC - De Treffers (hoofdklasse B) öf De Treffers
AFC
11.30 uur: AFC 2 - Zeeburgia 2 (610)
11.00 uur: Rood Wit/A2 - AFC 3 (622)
12.00 uur: Sporting Zuid 2 - AFC 4 (633)
14.30 uur: AFC 5 - DCG 5 (214), 1e veld
14.30 uur: RKDES 3 - AFC 6 (215), 2e veld
14.30 uur: AFC 7 - Roda '23 4 (218), 2e veld
12.00 uur: Vespucci 4 - AFC 8 (3112e veld
14.30 uur: AFC 9 - Neerlandia 3 (320), 3e veld
12.00 uur: AZS 4 - AFC 10 (411), 2e veld
14.30 uur: AFC 11 - KBV 7 (416), 4e veld
10.00 uur: WMS 7 - AFC 12 (418), 2e veld
10.00 uur: AFC 13 - DCG 13 (422), 2e veld
12.00 uur: WA 8 - AFC 14 (433), 4e veld
Junioren A
12.00 uur: AFC - NFC (500 A), 1e veld
10.00 uur: AFC 2 Spartaan 2 (503), 3e veld
10.00 uur: AFC 4 - RKAV 2 (525), 1e veld
Junioren B
10.00 uur: AFC - Voorland (602), 4e veld
11.45 uur: AFC 2 - Y-boys (614), 3e veld
12.00 uur: Amstelland 2 - AFC 3 (615), 3e veld
11.45 uur: AFC 4 - KBV 3 (628), 4e veld
Junioren C
13.15 uur: AFC - Uithoorn (702), 4e veld
10.00 uur: Rood Wit/A2 - AFC 2 (713), 5e veld
AFC 3 en 4 zijn vrij!
13.15 uur: AFC 5 - Y-boys 2 (729), 3e veld
13.15 uur: WA 5 - AFC 6 (733), 1e veld
PROGRAMMA DINSDAG 27 MAART
18.30 uur: Martinus - AFC (zat) 1 (1), 1e veld
PROGRAMMA WOENSDAG 28 MAART
18.30 uur: WMS 3 - AFC 6 (215), 2e veld
Junioren A
18.30 uur: AFC - SDW (500 A), 1e veld
18.30 uur: AFC 4 - Sp. Zuid 2 (525), 2e veld
Junioren B
18.30 uur: AFC - Herenmarkt/A (602), 4e veld (res. shirts)
Junioren C
18.30 uur: V V - AFC 2 (552 - beker), 1e veld
PROGRAMMA DONDERDAG 29 MAART
18.30 uur: AFC 5 - KBV 4 (214), 1e veld
18.30 uur: Voorland 5 - AFC 8 (311), 2e veld
18.30 uur: AFC 9 - Eendracht '82 7 (320), 2e veld
18.30 uur: AFC 13 - Gold Star 4 (422), 4e veld
PROGRAMMA VRIJDAG 30 MAART
Junioren C
18.30 uur: AFC - De Spartaan (702), 4e veld
LIGGING DER TERREINEN
VOORLAND - Voorland, Middenweg
FORTITUDO - Sportpark "Sprokkelenburg", Lange Dreef,
Culemborg
KBV - Riekerhaven, Anth. Fokkerweg
DWV - Elzenhagen, Buikslotermeerdijk t/o Krijtmolen
DCG, ZSGO, V en V, HERENMARKT, VESPUCCI, WMS -
Ookmeer, Troelstralaan
WA - Jan van Galenstraat
METEOOR - Perenpad, Noord
ABN - Jan Tooroplaan 48, Amstelveen
AGS/OLYMPUS, EENDRACHT - Eendracht
DE TREFFERS - Sportpark Zuid, Nijerf, Groesbeek
ROOD WIT/A - De Weeren, einde Volendammerweg
SPORTING ZUID - Het Loopveld, Amstelveen, ingang Kalf
jeslaan vanaf Amsteldijk
RKDES - Mijnsherenweg, Kudelstaart
AZS, DWS - Spieringhorn, Rhöneweg, Industrieterrein Slo-
terdijk
AMSTELLAND - Strandvliet, Zwarte Laantje, Ouderkerk
a/d Amstel
MARTINUS - Amsterdamseweg, Amstelveen
NFC - Sportlaan, Amstelveen
SCZ '58 - Sportpark Sloten, Sloten
SWI FT - Olympiaplein
BUITENVELDERT - De Boelelaan
7