PROGRAMMA ZONDAG 18 MAART
Afschrijven: donderdag tussen 21.00 en 21.30 uur bij E.C.,
tel. 44 55 75.
MEDEDELINGEN B COMMISSIE
LET OP: in deze Schakel de programma's van 18, 25, 28,
29 maart, 1 en 5 april.
BESTUURSMEDEDELING
Nogmaals maakt het bestuur het volgende bekend:
Iedere AFC-er dient iedere wedstrijddag in de voetbaltas bij
zich te hebben:
1 origineel AFC-shirt (zonder nummers)
1 uni zwarte broek zonder nummers
1 paar rode uni kousen
1 wit shirt (geen overhemden) zonder reclame
Er kunnen geen reserveshirts ter beschikking worden ge
steld.
U loopt het risico, indien u in de toekomst geen reserve
shirt bij u hebt, dat de wedstrijd geen doorgang kan vinden.
Het Bestuur
Zomertijd
In de nacht van 24 op 25 maart a.s. gaat de zomertijd in.
D.w.z. dat u moet opletten om bij de wedstrijden op zondag
25 januari op tijd aanwezig te zijn.
De tijd wordt één uur vooruit gezet.
AFC 6 - WMS 3, bijeen: 13.30 uur AFC, veld 1
Scheidsrechter: H. Schaafsma
Afschrijven bij A. Tjon A Ten, tel. 44 07 10
Opstelling bekend; toevoegen: Hatumena
DWV 4 - AFC 7, bijeen: 14.00 uur DWV, veld 4
Scheidsrechter: H.J. Muis
Afschrijven bij Jan Pelsma, tel. 23 32 64
Opstelling bekend
AFC 8 - VOORLAND 5, bijeen: 14.00 uur AFC, veld 3
Scheidsrechter: J.W. de Vries
Afschrijven bij Rik de Boer, tel. 023 - 28 73 83
Anderiessen, Bakker, Van Haastere, Hekster, Magielsen, Ni-
vard, Peters, Philips, Rooseman, Schmidt, Veltema, Wijnans,
Schot, Geusebroek, Witzand
Zie AFC 6: Hatumena
DCG 8 - AFC 9, bijeen: 9.00 uur AFC, veld 4
Scheidsrechter: A. Besselsen
Afschrijven bij Hans de Wijs, tel. 44 26 38
Opstelling bekend
AFC 10 - DCG 11, veld 4, bijeen: 14.00 uur AFC
Scheidsrechter: onderling regelen
Afschrijven bij Rik de Boer, tel. 023 - 28 73 83
Opstelling bekend
WA 7 - AFC 11, bijeen: 13.30 uur AFC, veld 3
Afschrijven bij F. Kroonenberg, tel. 47 19 58
Angenent, Bos, Bouwmeester, v.d. Geest, Van Gelder,
Herkströter, Juch, KROONENBERG, Mastenbroek, Roede-
ma, Schwarz, Stokman, Swalef, Szabo, Zeinstra
AFC 12 - GERMAAN 5, bijeen: 9.30 uur AFC, veld 4
Scheidsrechter: H. de Wijs
Afschrijven bij Leo de Nobel, tel. 43 84 53
Opstelling bekend; toevoegen: Beumer, Titsing
KBV 8 - AFC 13, bijeen: 9.30 uur KBV, veld 3
Afschrijven bij Bas Knoppers, tel. 79 83 98
Opstelling bekend
AFC 14 is vrij; zie AFC 12
PROGRAMMA ZONDAG 25 MAART
LET OP ZOMERTIJD!
RKDES 3 - AFC 6, bijeen: 13.30 uur AFC, veld 2
Scheidsrechter: J.F. Kesting
AFC 7 - RODA '23 4, bijeen: 14.00 uur AFC, veld 2
Scheidsrechter: J. Heitman
VESPUCCI 4 - AFC 8, bijeen: 11.00 uur AFC, veld 2
Scheidsrechter: P. Beeks
AFC 9 - NEERLANDIA 3, bijeen: 14.00 uur AFC, veld 3
Scheidsrechter: F. Gravemaker
AZS4 -AFC 10, bijeen: 11.30 uur AZS, veld 2
AFC 11 - KBV 7, bijeen: 14.00 uur AFC, veld 4
Scheidsrechter: onderling regelen
WMS 7 - AFC 12, bijeen: 9.30 uur WMS, veld 2
AFC 13 - DCG 13, bijeen: 9.30 uur AFC, veld 2
Scheidsrechter: onderling regelen
WA 8 - AFC 14, bijeen: 11.00 uur AFC, veld 4
Afschrijven bij Rob Groenteman, tel. 17 81 12
Bekkering, Beumer, Cohen, Groen, Gosler, GROENTEMAN,
De Haas, M.E. de Jong, Rooth, van Schajik, Scheffer,
Da Silva Curièl, Titsing, Van Vliet, Wertheim
PROGRAMMA WOENSDAG 28 MAART
WMS 3 - AFC 6, bijeen: 17.30 uur AFC, veld 2
Scheidsrechter: J. Merkelbag
PROGRAMMA DONDERDAG 29 MAART
VOORLAND 5 - AFC 8, bijeen: 17.30 uur AFC, veld 2
Scheidsrechter: J.J. van Aartsen
AFC 9 - EENDRACHT '82 7, bijeen: 18.00 uur AFC,
veld 2
Scheidsrechter: G. Doest
AFC 13 - GOLD STAR 4, bijeen: 18.00 uur AFC, veld 4
Scheidsrechter: onderling regelen
PROGRAMMA ZONDAG 1 APRIL
AFC 6 - BIJLMER 2, bijeen: 13.30 uur AFC, veld 1
Scheidsrechter: C.J.H. Bijvoet
SLTO 4 - AFC 7, bijeen: 11.30 uur AFC, veld 1
Scheidsrechter: Ch. Huisman
9