4.3: JOS 2 - AFC 4, 14.30 uur; bijeen: 13.15 uur, veld 2
Leider: hr. Bakker; scheidsrechter: S. Jhinkoe
11.3: AFC 4 - CTO '70 2, 12.00 uur; bijeen: 11.15 uur,
veld 3. Leider: idem; scheidsrechter: B. Burgers
Uitgenodigd worden: Bakker, Bergen, Duister, Fröhlich,
Hensbergen, Kothuis, Hogenboom, Luiks, Oei, Rijnsbur
ger, De Vries, Van Zutphen, Gimbrere, Wolfraad
4.3 N.B.: Gimbrere
AFSCHRIJVEN ALTIJD BIJ JE WEDSTRIJDSECRETA
RIS/GROEPSLEIDER WAARONDER JE RESORTEERT.
ZIE MEDEDELINGEN JEUGDCOMMISSIE op vrijdag tus
sen 17.00 - 17.30 uur bij de heer C. Jochems, tel. 19 82 43.
MEDEDELINGEN B JUNIOREN
P. Meyer, M. Schafer, P. Kniest hebben goed gepresteerd in
de B1
M. Pierangeli is weer beter: succes.
4.3: BLAUWWIT 1 - AFC 1, 10.00 uur; bijeen:9.00 uur,
veld 3. Leiders: heren Stefels en Duinker; scheidsrechter:
P. Wagenaar
11.3: vrij
Uitgenodigd worden: B. Duis, J. Duis, D. Gallenkamp, R.
de Graaf, F. v.d. Graaf, M. Klein, P. Keizer, B. Millenaar,
A, Terwiel, A. Titsing, F. v.d. Vegte, Y. Ypma
N.B.: B. Millenaar
4.3: B2 is vrij!
11.3: B2 is vrij!
Opstelling: Abascal, Bollen, Carmiggelt, Crouwel, Eelzak,
Gortzak, Janse, Heisterkamp, Koefoed, Kuyt, Last, Ramon,
Woerdeman
Eelzak, Janse, Heisterkamp, Koefoed, Last 4.3 en 11.3 N.B.
4.3: ZEEBURGIA 3 - AFC 3, 10.00 uur; bijeen: 9.00 uur,
veld 3. Leider: hr. Kruyshaar; scheidsrechter: mw. Van Ger-
ven
11.3: BLAUW WIT 3-AFC 3, 10.00 uur; bijeen: 9.00 uur,
veld 3. Leider: idem; scheidsrechter: P. Wagenaar
Uitgenodigd worden: Bleeker, Kniest, Meyer, De Metz, v.d.
Berg, Oei, Streek, Wiebenga, Schafer, Janus, Koster, Oudt,
Kruyshaar, Brom
Bleeker 4.3 en 11.3 N.B.
Wiebenga 4.3 N.B.
4.3: OVVO 3 - AFC 4, 10.00 uur; bijeen: 9.00 uur, veld 1
Leider: hr. v.d. Wal; scheidsrechter: NN
11.3: RAP 1 - AFC 4, 10.00 uur; bijeen: 9.00 uur, veld 3
Leider en scheidsrechter: idem
Uitgenodigd worden: Etty, Eppink, Hilbrink, Hoorn, Kruys-
wijk, Reddering, Mathijse, Schroeder, Veen, Wal, Meyer wl,
Harrems, Pierangelli, Kooyk
Kooyk N.B.
Kruyswijk 4 en 11.3 N.B.
AFSCHRIJVEN ALTIJD BIJ JE WEDSTRIJDSECRETA
RIS/GROEPSLEIDER WAARONDER JE RESORTEERT.
ZIE MEDEDELINGEN JEUGDCOMMISSIE op vrijdag tus
sen 18.30 en 19.00 uur bij de heer H. van Zweden, tel.
76 32 35.
MEDEDELINGEN C JUNIOREN
4.3: AFC 1 - DCG 1, 13.15 uur; bijeen: 12.30 uur, veld 4
Leider: hr. A. Landman; scheidsrechter: W. v.d. Broek
11.3: AFC 1 - VOLEWIJCKERS 1, 13.15 uur; bijeen:
12.30 uur, veld 1. Leider: idem; scheidsrechter: P. Klaver
Uitgenodigd worden: M. Boering, Chapman, Frijmarsum,
R. Keizer, Van Merkestein, Pete, Schmidt, Tier, De Vries,
Wijdoogen, Jacobs, M. Buskens
N.B. 4.3 en 11.3 v.d. Glas, Dijkhuis
4.3: C2 is vrij!
11.3: AFC 2 - SLOTERPARK 1, 10.00 uur; bijeen: 9.15
uur, veld 4. Leider: hr. Tier; scheidsrechter: hr. M. Kins-
bergen
Uitgenodigd worden: L. Boering, Bollen, Bruinsma, G. Bus
kens, M. Buskens, Fröhlich, Kalse, Kniest, Röhrig, Spaan,
Stom, Hensbergen, Harrems
Voor 4.3 M. Buskens zie C1
N.B. 4.3 en 11.3 Kröger
4.3: AFC 3 - RIVALEN 110.00 uur; bijeen: 9.15 uur,
veld 1. Leider: NN; scheidsrechter: W. de Graaf
11.3: Y-BOYS 1 - AFC 3, 12.00 uur; bijeen: 11.00 uur,
veld 3. Leider: idem; scheidsrechter: H. Stroker
Uitgenodigd worden: N. Bakker, v.d. Horst, Koster, Lange,
Linszen, Maass, Malinaric, Müller, Noordanus, Perels,
Pluim, Snijders, Heemsbergen
N.B. 4.3 en 11.3 Janowitz
4.3: AFC 4 - MARATHON 1, 12.00 uur; bijeen: 1115 uur,
veld 2. Leider: hr. A. Groen; scheidsrechter: hr. M. Kins-
bergen
11.3: AFC 4 - SLOTERDIJK 2, 12.00 uur; bijeen: 11.15
uur, veld 1. Leider: idem; scheidsrechter: hr. Van Gorkum
Uitgenodigd worden: Arisz, D. Bakker, Dekker, Derks,
Epping, Gortzak, Heisterkamp, Jonen, Kuyt, Mosman, Ol-
man, Olivier, A. Stork
4.3: WA 3 - AFC 5, 14.30 uur; bijeen: 13.30 uur, veld 4
Leider: hr. Roeg; scheidsrechter: NN
11.3: AFC 5-SC ORIENT 3, 10.00 uur; bijeen: 9.15 uur,
Leider: idem
Uitgenodigd worden: Chayes, Haring Caspel, Krol, Kuperus,
Roeg, Swart, Vermeulen, Van Vuure, Vuysje
N.B. 4.3 en 11.3 Pach, v.d. Smaal 2x, Visser
4.3: AFC 6 - SWIFT 4, 10.00 uur; bijeen: 9.15 uur, veld 3
Leider: NN; scheidsrechter: hr. Van Gorkum
11.3: VESPUCCI 2 - AFC 6, 12.00 uur; bijeen: 11.00 uur,
veld 2. Leider: hr. Van Nek; scheidsrechter: NN
Uitgenodigd worden: Bar Pereg, Binkhuyzen, Boeken, Dijk
stra, v.d. Eb, Hilbrink, Isik, Kramer, Mulders, Sarfaty,
Schliesser, Tamboer, Van Vollenhoven, Voorn, v.d. Vijver
AFSCHRIJVEN ALTIJD BIJ JE WEDSTRIJDSECRETA
RIS/GROEPSLEIDER WAARONDER JE RESORTEERT.
ZIE MEDEDELINGEN JEUGDCOMMISSIE op vrijdag tus
sen 18.30 en 19.00 uur bij de heer D. Gallenkamp, tel.
64 19 72.
MEDEDELINGEN D JUNIOREN
Woensdagmiddag 7 maart Wagtendonk kompetitie D1:
AFC - Ajax, 17.30 uur, bijeen: 16.30 uur, veld 3
11