PROGRAMMA ZONDAG 11 MAART
AFC 10-WMS 6, bijeen: 11.30 uur AFC
Scheidsrechter: onderling regelen
Opstelling bekend
Afschrijven: Rik de Boer, tel. 023 - 28 73 83
LAC 3 - AFC 11bijeen: 13.30 uur AFC
Angenent, Bos, Bouwmeester, Correa Alves, v.d. Geest, Van
Gelder, Herkströter, Juch, Kroonenberg, Mastenbroek, Ri-
teco, Roedema, Schwarz, Stokman, Swalef, Szabo, Zeinstra
Afschrijven: F. Kroonenberg, tel. 47 19 58
AFC 12 - SPORT 3, bijeen: 9.30 uur AFC
Scheidsrechter: Flans de Wijs
Opstelling bekend
Afschrijven: Leo de Nobel, tel. 43 84 53
SLOTERDIJK 6 - AFC 13, bijeen: 9.30 uur Sloterdijk
Opstelling bekend
Afschrijven: Bas Knoppers, tel. 79 83 98
AFC 14 - NEC '75 5, bijeen: 14.00 uur AFC
Scheidsrechter: onderling regelen
Bekkering, Beumer, Cohen, Groen, Gosler, Groenteman,
De Flaas, M.E. de Jong, Rooth, Van Schajik, Scheffer, Da
Silva Curiël, Titsing, Van Vliet, Wertheim
Afschrijven: Rob Groenteman, tel. 17 81 12
AFC 6 - REAL SRANANG 3, bijeen: 9.30 uur AFC
Scheidsrechter: E. Tokkie
ROOD WIT/A7 - AFC 7, bijeen: 14.00 uur Rood Wit
Scheidsrechter: N. v.d. Zee
AFC 8 - NAUTI LUS 2, bijeen: 14.00 uur AFC
Scheidsrechter: Th.J. Ruiter
BLAUW WIT 5 - AFC 9, bijeen: 13.30 uur AFC
Scheidsrechter: W.C.A. Kalsbeek
AFC 10 - OSDORP 4, bijeen: 14.00 uur AFC
Scheidsrechter: onderling regelen
OSDORP 5 - AFC 11, bijeen: 13.30 uur AFC
AFC 12 - ZSGO 6, bijeen: 9.30 uur AFC
Scheidsrechter: Flans de Wijs
DEVO '58 3 - AFC 13, bijeen: 9.30 uur Devo '58
AFC 14 - Y-BOYS 6, bijeen: 14.00 uur AFC
Scheidsrechter: onderling regelen
ZATERDAGVOETBAL
PROGRAMMA ZATERDAG 3 MAART
DE GERMAAN - AFC Zat 1, 14.00 uur; bijeen: 12.45 uur,
veld 1. Leider: G. van Dijk; grensrechter: NN
Uitgenodigd worden: Boyenk, Berrier, Geluk, Kikkert,
Groeneveld, Burke, Disselkoen, Gehring, Rachman, Baar-
schers
DE MEER 5 - AFC Zat 2, 12.00 uur; bijeen: 10.45 uur
AFC, veld 1.
Uitgenodigd worden: Amesz, Knijf, Oostra, Koster, Ridde-
rikhof, Burink, Stroker, R. en H. Hompes, R. en W. van
Dantzig, Stroker
AFC Zat 3 - AALSMEER 6, 14.30 uur; bijeen: 13.45 uur
AFC, veld 2
Uitgenodigd worden: Snelleman, Visser, De Graaf, Ver
woerd, Bogaers, Reddering, Brouwer, T. v.d. Valk, Land
man, De Metz, G. Smit, R. Böhne
Willen de heren: D. Quint, R. en W. van Dantzig en T. Stro
ker zich in verbinding stellen met R. van Dijk, tel. 72 19 85.
Afschrijven: Zat 1 en Zat 2 bij R. van Dijk, tussen 19.00
en 20.00 uur, tel. 72 19 85 of 44 45 47 (zaak) (alléén in
uiterste noodzaak, en wel bellen en niet op het laatste mo
ment s.v.p.).
Afschrijven: Zat 3 bij R. Böhne, tussen 18.00 en 19.00 uur,
tel. 71 11 61 (alléén in uiterste noodzaak)
N.B.: Akkerman, Van Doesburg, Slaap, Van Dijk, Tromp,
Sandberg, Van Gelder, Van Zutphen, N. Cohen, Crouwel,
R. Cohen, Verkaart, Hoeker, v.d. Bergh
N.B.: de heren van Zaterdag III worden hartelijk bedankt
namens ABC, W. Endel.
PROGRAMMA ZATERDAG 10 MAART
DELTA LLOYD - AFC Zat 1, 14.30 uur; bijeen: 13.15 uur
AFC, veld 2
Leider: G. van Dijk; grensrechter: NN
Uitgenodigd worden: zie boven
Toevoegen: Akkerman en Van Doesburg
DWG 2 - AFC Zat 2, 12.00 uur; bijeen: 10.45 uur AFC,
veld 2
Uitgenodigd worden: zie boven
AFC Zat 3 is vrij!
Afschrijven: Zat 1 en Zat 2 bij: R. van Dijk tussen 19.00
en 20.00 uur, tel. 72 19 85 of 44 45 47 (zaak)
Afschrijven: Zat 3 bij R. Böhne, tussen 18.00 en 19.00
uur, tel. 71 11 61
N.B.: Slaap, Van Dijk, Tromp, Sandberg, Van Gelder, Van
Zutphen, N. Cohen, Crouwel, R. Cohen, Verkaart
MEDEDELINGEN VAN DE JEUGDCOMMISSIE
Voorzitter'. D.L. van der Klaauw, C. Ritsemahof 1, 1183 EA
Amstelveen, tel. 43 35 23
Alg. secretaris: M.C.M. Duinker, Milletstraat 50, 1077 ZG
Amsterdam, tel. 71 88 21
Wedstrijdsecretarissen/groepsleiders, alwaar afschrijvingen
moeten worden gedaan:
A junioren C.G. Jochems, Langswater 334, 1069 EC
Amsterdam, tel. 19 82 43
B junioren H. van Zweden, Roelof Hartstraat 60, 1071
VL Amsterdam, tel. 76 32 35
C junioren D. Gallenkamp, Dintelstraat 98, 1078 VX
Amsterdam, tel. 64 19 72
R. v.d. Ruit, Ferd. Bolstraat 26, 1072 LK
Amsterdam, tel. 79 04 92
8