U kunt zich opgeven bij onze secretaris Martin Duinker of
bij een van de andere leden van de jeugdcommissie.
Niet aarzelen, maar doen!
Namens de jeugdcommissie AFC,
Dick van der Klaauw
MEDEDELINGEN B COMMISSIE
Gezien enige wijzigingen in de opstellingen t.o.v. de vorige
Schakel, wordt u verzocht goed te kijken bij alle elftallen.
H.H. aanvoerders gelieve niet te vergeten zondagavond tus
sen 17.30 en 18.00 uur de uitslag door te geven aan Hans
Elias, tel. 02975 - 6 57 60.
PROGRAMMA ZONDAG 25 SEPTEMBER 1983
TOG 3 - AFC 6, bijeen: 14.00 uur TOG
Scheidsrechter: S.M. Plomp
De Graaf, v.d. Bold, Lilian, TJON A TEN, Johanessen, Van
Pol, Hemelrijk, v.d. Louw, Ooink, Van Leeuwen, Linders,
Pos, Gommans, Drenkelford, Steenbergen
Afschrijven: vrijdagavond tussen 19.00 en 20.00 uur bij
Albert van Raalte, tel. 79 35 16
AFC 7 - LIJNDEN 3, bijeen: 14.00 uur AFC
Scheidsrechter: N.J. Kok
Opstelling bekend
Afschrijven: Jan Pelsma, tel. 23 32 64
TOS/ACTIEF 2 - AFC 8, bijeen: 11.30 uur TOS/Actief
Scheidsrechter: D.P. Spuy
Van Haastere, L. Hekster, Anderiessen, Philips, Szabo, Roo
seman, VAN BUUREN, Veltema, Handgraaf, v.d. Geest,
Van Gelder, Nivard, Schmidt, Magielsen, Schwarz
Afschrijven: zaterdagochtend tussen 9.00 en 10.00 uur bij
Raymond van Buuren, tel. 24 05 07
AFC 9 - HERENMARKT/A 3, bijeen: 14.00 uur AFC
Scheidsrechter: Hans de Wijs sr.
Bierman, Van Blokland, Hogers, L. Janus, Jensch,
Kohlman, Kreuger, Lanzing, W. de Boer, Ritz, Rogge, Spee,
DE WIJS, Woldringh
Afschrijven: vrijdagavond tussen 19.00 en 20.00 uur bij
Hans de Wijs jr., tel. 44 26 38
BUITENVELDERT 6 - AFC 10, bijeen: 14.00 uur B'veldert
Blok, W.F. DE BOER, J. en T. van Broekhuizen, Bronwas
ser, Gianotten, Krul, Nieuwenhuis, Den Os, Schroder, Vel-
lenga, Wielinga, De Wit, Kraaykamp, Riteco
Afschrijven: Rik de Boer, tel. 023 - 28 73 83
AFC 11 - SLTO 6, bijeen: 14.00 uur AFC
Scheidsrechter: onderling regelen
Van Dam, Correa Alves, Juch, Peters, Zeinstra, Roedema,
Schot, G.J. Bos, Bouwmeester, Groen, Van Huet, KROO-
NENBERG, Laarhoven, Perels, Sprenger, Stokman
Afschrijven: vrijdagavond tussen 19.00 en 20.00 uur bij
Albert van Raalte, tel. 79 35 16
SWIFT 5 - AFC 12, bijeen: 14.00 uur Swift
Opstelling bekend
Afschrijven: Leo de Nobel, tel. 43 84 53
AFC 13 - DWG 6, bijeen: 9.30 uur AFC
Scheidsrechter: onderling regelen
Van Dijken, Van Duyvenbode, Geluk, Knoppers, P. KOS
TER, Mol, Mulder, Polak, Smit, Van Soomeren, Springer,
Steinvoorte, Swart, Willemse, Witteveen, Mastenbroek, An-
genent
Afschrijven: alleen deze week: Bas Knoppers, tel. 79 83 98
TIW/AMSTEL 7 - AFC 14, bijeen: 14.00 uur TIW/Amstel
Beumer, Groenteman, De Haas, Van Schajik, Da Silva Cu-
riel, Titsing, Van Vliet, Grapperhaus, Scheffer, Rooth, Gos-
ler, M.E. de Jong, Bekkering, Wertheijm, Cohen
Afschrijven: vrijdagavond tussen 19.00 en 20.00 uur bij
Rob Groenteman, tel. 17 81 12
PROGRAMMA ZONDAG 2 OKTOBER
Voor opstellingen en afschrijven zie programma zondag 25
september.
AFC 6 - EENDRACHT '82 5, bijeen: 14.00 uur AFC
Scheidsrechter: C.J.H. Bijvoet
OSDORP 3 - AFC 7, bijeen: 14.00 uur Osdorp
Scheidsrechter: Ch. Huisman
AFC 8 - Wl LSKRACHT/SN L 5, bijeen: 14.00 uur AFC
Scheidsrechter: D. Duursma
SP. WEST 5 - AFC 9, bijeen: 11.30 uur Sp. West
Scheidsrechter: J.D. de Groes
AFC 10 - ARISTOS 8, bijeen: 9.30 uur AFC
Scheidsrechter: onderling regelen
PANCRATIUS11 - AFC 11, bijeen: 14.00 uur Pancratius
AFC 12 - ARISTOS 7, bijeen: 12.00 uur Hans de Wijs,
Keverberg 58
Scheidsrechter: Hans de Wijs
OSDORP 7 - AFC 13, bijeen: 14.00 uur Osdorp
Deze week afschrijven bij Dobij Polak, tel. 76 53 14.
AFC 14 is vrij!
ZATERDAGVOETBAL
PROGRAMMA ZATERDAG 24 SEPTEMBER
ROOD WIT/A - AFC Zat 1, 14.30 uur; bijeen: 13.15 uur
AFC, veld 5
Leider: G. van Dijk; grensrechter: NN
Uitgenodigd worden: Boyenk, Sandberg, Geluk, Berrier,
Slaap, Rachman, Akkerman, Gehring, Burke, Disselkoen
Groeneveld, Van Doesburg, Kikkert, Van Gelder
KISMET '82 2 - AFC zat 2, 12.00 uur, bijeen: 10.45 uur
AFC, veld 1
Uitgenodigd worden: Van Dijk, d'Ollyslager, Knijf, Baar-
schers, Ridderikhof, Oostra, Tromp, R. Hompes, M. Kos
ter, Burink, Stroker, Knijf
AFC zat 3 - VOORLAND 2, 14.30 uur; bijeen: 13.45 uur
AFC, veld 2
Uitgenodigd worden: Snelleman, Hoeker, Crouwel, v.d.
Bergh, Cohen, Verwoerd, Verkaart, W. van Dantzig, Bo-
gaers, Brouwer, Landman, Dear, Böhne, Visser, Reddering
Afschrijven: voor zat. 1 en 2 bij R. van Dijk, tel. 72 19 85
(tussen 19.00 en 20.00 uur) of 44 45 47 zaak.
6