geven van de voorwaarden dezer verzekering. De volle
dige bindende voorwaarden van deze verzekering, welke
gesloten is bij de ENNIA Schadeverzekering N.V. liggen
ter inzage ten kantore van de K.N.V.B. te Zeist en zijn
Afdelingen.
Voor eventuele nadere inlichtingen kunt U zich wenden
tot C. STIBBE B.V., Postbus 780, 3000 AT Rotterdam
tel. no. 010-132765.
Na kantooruren 01807-14916 (de heer Boxman).
MEDEDELINGEN A JUNIOREN
De wedstrijd van de A1 op 2 oktober is vriendschappelijk.
25.9: NEERLANDIA 1 - AFC 1, 10.00 uur, veld 1
Leider: de heer Munnik; scheidsrechter: NN
2.10: LIJNDEN 1 - AFC 1, 12.00 uur, veld 2
Leider en scheidsrechter: idem
De spelers worden na afloop van de training op vrijdag
avond uitgenodigd.
25.9: AFC 2 - DCG 2, 12.00 uur; bijeen: 11.15 uur, veld 2
Scheidsrechter: de heer J. van Heumen
2.10: voorlopig vrij
De spelers worden na afloop van de training op vrijdag
avond uitgenodigd.
25.9: AFC3-KDO, 12.00 uur; bijeen: 11.15 uur, veld 3
Leider: de heer Gyrath; scheidsrechter: de heer J.J.M. La-
bout
2.10: NEA - AFC 3: nog niet bekend
Uitgenodigd worden: Balk, v.d. Broek, Geldof, Gyrath, De
Jong, Keizer, Van Ommeren, Roedema, Rijnsburger, Speel
man, Van Til, Walker, v.d. Woerd, De Wijs
25.9: DIEMEN 2 - AFC 4, 10.00 uur; bijeen: 9.00 uur,
veld 1. Leider: hr. Bakker; scheidsrechter: hr. R. Roos'
2.10: AFC4-ZEEBURGIA4, 12.00 uur; bijeen: 11.15,
veld 2. Leider: idem; scheidsrechter: hr. J.J. Vonk
Uitgenodigd worden: Bakker, Bijlsma, Duister, Fröhlich,
Gimbrère, Haverbus, Hensbergen, Hogeboom, Luiks, Lüs-
ke, Van Mourik, Oei, De Vries, Van Zutphen
AFSCHRIJVEN ALTIJD BIJ DE WEDSTRIJDSECRETA-
RIS/GROEPSLEIDER(S) waaronder je resorteert.
ZIE MEDEDELINGEN JEUGDCOMMISSIE vrijdagavond
tussen 17.00 en 17.30 uur.
MEDEDELINGEN B JUNIOREN
Tokkie kontakt opnemen met de heer H. van Zweden.
25.9: AFC - UITHOORN, 10.00 uur; bijeen: 9.15 uur,
veld 2. Leiders: heren Stefels en Duinker; scheidsrechter:
W. de Kooij
2.10: DWS - AFC, 10.00 uur; bijeen: 9.00 uur, veld 3
Leider: idem; scheidsrechter: NN
Damme, J. Duis, B. Duis, R. de Graaf, Fr. v.d. Graaf, Gort
zak, Klein, Keizer, Kuyt, Millenaar, Terwiel, Titsing, Ypma
25.9: DCG 2 - AFC 2, 10.00 uur; bijeen: 9.00 uur, veld 2
Leider: hr. Heisterkamp; scheidsrechter: P. Wagenaar
2.10: AFC 2 - SPARTAAN B2, 10.00 uur; bijeen: 9.30 uur,
veld 1. Leider: idem; scheidsrechter: R. de Groot
Abascal, Bollen, Crouwel, Janse, Koefoed, Gallenkamp,
Heisterkamp, B. Last, Ramon, Woerdeman, Carmiggelt,
Eelzak
25.9: RKAVIC 2 - AFC 3, 12.00 uur; bijeen: 11.00 uur,
veld 2. Leider: hr. Kruyshaar; scheidsrechter: NN
2.10. AFC 3 - PANCR ATI US 2,11.45 uur; bijeen: 11.00
uur, veld 3. Leider: idem; scheidsrechter: Jac. v.d. Heijden
Bleeker, Brom, Kniest, Kruyshaar, Oudt, Meijer, De Metz,
Oei, v.d. Berg, Streek, Wiebenga, Schafer, Janus
25.9: AFC 4 - SP AR TAAN 3, 12.00 uur;bijeen: 11.30 uur,
veld 4. Leider: hr. v.d. Wal; scheidsrechter: NN
2.10: SLTO 2 - AFC 4, 10.00 uur; bijeen: 9.00 uur, veld 2
Leider en scheidsrechter: idem
Etty, Eppink, Harrems, Hilbrink, Hoorn, Kooyk,
Kruyswijk, Mathijse, Ottelander, Pierangeli, Schroeder,
Veen, Wal, Tokkie
AFSCHRIJVEN BIJ H. van Zweden, tel. 76 32 35 op vrij
dag tussen 18.30 en 19.00 uur.
ZIE OOK MEDEDELINGEN JEUGDCOMMISSIE.
MEDEDELINGEN C JUNIOREN
Afmeldingen trainen selectie de heer Rodenburg tel
47 03 10
Afmeldingen trainen overige elftallen de heer Bakker tel
90 97 17
Afmeldingen voor de competitie bij de heer Gallenkamp,
ALLEEN op vrijdag tussen 18.00 en 19.00 uur, tel. 020 -
64 19 72.
25.9: AFC C1 - DWG C1, 10.00 uur; bijeen: 9.00 uur, veld
3. Leider: H. Rodenburg; scheidsrechter: G. van Doest
2.10: DWS C1 - AFC C1, 10.00 uur; bijeen: 8.45 uur, veld
2. Leider: idem; scheidsrechter: L. Vonk
Uitgenodigd worden: L. Boering, M. Boering, Dijkhuis,
Frijmarsum, v.d. Glas, Harrems, Hensbergen, Keizer, Van
Merkestein, Pete, Stom, De Vries, Wijdoogen
25.9: WA C2 - AFC C2, 12.00 uur; bijeen: 10.45 uur,
veld 4. Leider: hr. Tier; scheidsrechter: J. van Hulst
2.10: AFCC2- NEERLANDIA C1, 13.15 uur; bijeen:
12.30 uur, veld 3. Leider: idem; scheidsrechter: hr. Kins-
bergen
Uitgenodigd worden: Bakker, Bollen, G. Buskens, M. Bus-
kens, Bruinsma, Kniest, Lüske, Röhrig, Schmidt, Spaan,
Tier, Perels
25.9: BUITENVELDERT C2 - AFC C3, 13.15 uur; bijeen:
12.15 uur, veld 3. Leider: hr. Janowitz; scheidsrechter: NN
2.10: AFC C3 - Wl LSKRACHT/SNL C2, 12.00 uur; bijeen:
11.30 uur, veld 4. Leider: idem; scheidsrechter: hr. Van
Zweden
Uitgenodigd worden: Binkhuysen, Boeken, Fröhlich, v.d.
Horst, Janowitz, De Lange, Linszen, Maass, Malinaric, Mos
man, Müller, Snijders, Pluim
25.9: AFC C4 - DCG C3, 12.00 uur; bijeen: 11.30 uur, veld
1. Leiders: hr. Bakkeren hr. Groen; scheidsrechter: hr.
Kinsbergen
2.10: KBV C3 - AFC C4, 12.00 uur; bijeen: 10.45 uur, veld
4. Leiders: idem; scheidsrechter: NN
Uitgenodigd worden: D. Bakker, Bar Pereg, Chapman,rDek-
ker, Derks, Dogger, Epping, Kröger, Olman, Prins, Stork,
v.d. Vijver
11