sen, Van Pol, Hemelrijk, v.d. Louw, Ooink, Van Leeuwen,
Linders, Pos, Gommans
Afschrijven: vrijdagavond tussen 19.00 en 20.00 uur bij
Albert van Raalte, tel. 79 35 16
AFC 7 - DWV 4, bijeen: 14.00 uur AFC
Scheidsrechter: R.E. de Vries
Brouwer, Cruyff, Draisma, Hommel, Huisman, Kahn, Kern-
na, Klein, Kuikens, Lonnee, Loonstijn, Minor, PELSMA,
Prins, Roode, De Rooy, Röhrig
Afschrijven: Jan Pelsma, tel. 23 32 64
VOORLAND 5 - AFC 8, bijeen: 14.00 uur Voorland
Scheidsrechter: P.J. Gruythuysen
Van Haastere, L. Hekster, Anderiessen, W. de Boer, Dren-
kelford, Szabo, Rooseman, VAN BUUREN, Veltema,
Handgraaf, v.d. Geest, Van Gelder, Nivard, Schmidt, Magiel-
sen
AFC 9 - DCG 8, bijeen: 14.00 uur AFC
Scheidsrechter: S. Chandoesnig, leider: hr. Woldringh sr.
Bierman, Van Dam, Hogers, L. Janus, Jensch, Kohlman,
Kruger, Lanzing, Philips, Ritz, Rogge, Spee, DE WIJS, Wol
dringh
Afschrijven: H.A. de Wijs jr., tel. 44 26 38, vrijdagavond
tussen 19.00 en 20.00 uur
DCG 11 - AFC 10, bijeen: 14.00 uur DCG
Blok, W.F. DE BOER, J. van Broekhuizen, T. van Broekhui
zen, Bronwasser, Gianotten, Krul, Nieuwenhuis, Den Os,
Schroder, Vellenga, Wielinga, Kraaykamp, De Wit, Riteco
Afschrijven: Rik de Boer, tel. 023 - 28 73 83
AFC 11 - WA 7, bijeen: 14.00 uur AFC
Scheidsrechter: onderling regelen
Beumer, Van Blokland, Correa Alves, GROENTEMAN,
De Haas, M.E. de Jong, Juch, Peters, Van Schajik, Da Silva
Curiel, Titsing, Van Vliet, Zeinstra, Roedema, Schwarz
Afschrijven: vrijdagavond tussen 19.00 en 20.00 uur bij
Rob Groenteman, tel. 17 81 12
GERMAAN 5 - AFC 12, bijeen: 14.00 uur Germaan
Van Caspel, Elias, Fritzsche, Gamelkoorn, De Hond, Ja
nus, A. de Jong, M. Koster, Mathijse, Niehe, DE NOBEL,
Van Raalte, Ringe, Roosenschoon, Stoppelman, Swalef
Afschrijven: Leo de Nobel, tel. 43 84 53
AFC 13 - KBV 8, bijeen: 9.30 uur AFC
Scheidsrechter: onderling regelen
Van Dijken, Van Duyvenbode, Geluk, Knoppers, P. KOS
TER, Mol, Mulder, Polak, Smit, Van Soomeren, Springer,
Steinvoorte, Swart, Willemse, Witteveen, Ouwehand
Afschrijven: Bas Knoppers, tel. 79 83 98
PANCRATIUS 14 - AFC 14, bijeen: 11.30 uur Pancratius
Bekkering, G.J. Bos, Bouwmeester, Cohen, Gosler, Groen,
Van Huet, KROONENBERG, Laarhoven, Perels, Scheffer,
Sprenger, Stokman, Wertheym, Grapperhaus, Rooth
Afschrijven: vrijdagavond tussen 19.00 en 20.00 uur
bij Albert van Raalte, tel. 79 35 16
PROGRAMMA ZONDAG 18 SEPTEMBER
Voor opstellingen en afschrijven zie programma zondag 11
september.
AFC 6 - METEOOR 4, bijeen: 14.00 uur AFC
Scheidsrechter: Ch.llansen
P EN T 3 - AFC 7, bijeen: 14.00 uur P en T
AFC 8 is vrij!
EENDRACHT '82 7 - AFC 9, bijeen: 14.00 uur Eendracht
AFC 10 - SLOTERPARK 4, bijeen: 14.00 uur AFC
AGS OLYMPUS 4 - AFC 11, bijeen: 12.30 uur AGS/O
AFC 12 - OOKMEER 3, bijeen: 14.00 uur AFC
AGS/OLYMPUS 5 - AFC 13, bijeen: 10.15 uur AGS/O
AFC 14-SPORT ZUID 12, bijeen: 9.30 uur AFC
ZATERDAGVOETBAL
PROGRAMMA ZATERDAG 10 SEPTEMBER
AFC 1 - St. MARTINUS 1, 14.30 uur; bijeen: 13.45 uur
AFC. Leider: G. van Dijk; grensrechter: NN, veld 2
Uitgenodigd worden: Boyenk, Sandberg, Geluk, Berrier,
Slaap, Rachman, Akkerman, Gehring, Burke, Disselkoen,
Groeneveld, Van Doesburg, Kikkert, Quint, Van Gelder
RKAVIC 8 - AFC 2, 14.30 uur; bijeen: 13.30 uur AFC
Uitgenodigd worden: Amesz, d'Ollyslager, Van Osch, Knijf,
Baarschers, Ridderikhof, Oostra, Tromp, R. Hompes,
H. Hompes, M. Koster, Burink, Stroker, Van Dijk
HRVC 3 - AFC 3, 14.00 uur; bijeen: 13.00 uur AFC
Uitgenodigd worden: Snelleman, Hoeker, Crouwel, v.d.
Bergh, Cohen, Verkaart, Verwoerd, W. van Dantzig, Bogaers,
Brouwer, Landman, Dear, R. Cirkens
N.B.: Wijnand, v.d. Bor, Otsen, Böhne, Visser, Reddering,
v.d. Valk, De Graaf, F. Bouman, Parson
Afschrijven: ALLEEN IN UITERSTE NOOD voor alle drie
de zaterdagteams bij R. van Dijk, tel. 72 19 85 (tussen
19.00 en 20.00 uur) of 44 45 47 zaak.
EXTRA MEDEDELING: willen de heren H. van Zutphen
en W. van Dantzig zich in verbinding stellen met de 2e pen
ningmeester, tel. 45 70 18.
PROGRAMMA ZATERDAG 17 SEPTEMBER
RODA 23 - AFC 1, 14.30 uur; bijeen: 13.15 uur AFC
Leider: G. van Dijk; grensrechter: NN, veld 1
Uitgenodigd worden: zie boven
AFC 2 - ADE 2, 14.30 uur; bijeen: 13.45 uur AFC
Uitgenodigd worden: zie boven, veld 2
AFC 3 - KNSM 2, 14.30 uur; bijeen: 13.45 uur AFC
Uitgenodigd worden: zie boven, veld 3
Toevoegen: Böhne, Visser, Reddering
N.B.: Wijnand, v.d. Bor, Otsen, v.d. Valk, De Graaf, Bou
man, Parson
Afschrijven: voor alle drie de zaterdagteams bij R. van Dijk,
tel. 72 19 85 (tussen 19.00 en 20.00 uur) of 44 45 47 zaak.
15