D. Faber, 31.12/71, D jun., Joh. Verhulststraat 4, 1071 NC
Amsterdam, tel. 76 70 34, knvb 2795
S. Schotte, 26.1/73, D jun., Lairessestraat 70, Amsterdam,
tel. 79 87 38, knvb 2796
O. Snepvangers, 6.1/76, F jun., Van Nijenrodeweg 51,
1083 EC Amsterdam, tel. 44 04 07, knvb 2797
MUTATIE WIL NAAR DONATEUR
J.R. Meezen, Dikninge 58", 1083 VE Amsterdam
NIEUWE DONATEURS
W.J.J. Overwater, Orteliuskade 30', 1057 AE Amsterdam
A. Overwater, A. Struikstraat 13, 1063 HB Amsterdam
WEER OPVOEREN ALS DONATRICE
Mevrouw C.F. Rieder-Van Wijk, Badhoevelaan 55, 1171 DB
Badhoevedorp, tel. 02968 - 63 12
ADRESWIJZIGINGEN
A.J. Anderiesen, Jan van Eijkstraat 16", 1077 LK Amster
dam, tel. 73 26 40
E. Bollen, p/a Hotel Zeezicht, Noord Boulevard 2, Egmond
aan Zee
BEDANKT ALS LID/DON.
P. van Beek (2705), A. van Eerde (2023), G. Drosterij
(2387), A.A. de Kruyff (1790), J.R. Roberti (2316)
PROGRAMMA ZONDAG 11 SEPTEMBER
AFC - WILHELMUS (505), 14.30 uur; tijd van samen
komst wordt door de heer Peters bekend gemaakt.
Leider: K. Gehring, coach: D. Peters, verzorger: K. Grosze
Nipper
Scheidsrechter: J. Floors (3076), grensrechters: H. Sonnen-
schein (1311en J.H. Daamen (1069)
AFC 2 - UW 2, (624), 11.30 uur; bijeen: 10.30 uur KK
AFC. Leider: K. Baarschers; scheidsrechter: D. Blijleven
(1028); grensrechter: Hans Rooze
Opstelling van 1e en 2e elftal wordt door de heer Peters
bekend gemaakt
ARGON 2 - AFC 3 (638), 12.00 uur, vertrek 10.30 uur
Leider: P. v.d. Heydt; scheidsrechter: G. Vos (1368)
Uitgenodigd worden: Verhaaff, Pranger, v.d. Jagt, Seunke,
De Kok, Dial, Latenstein, Th. Husers, Hes, Schot, Bermann,
Post, Dekker, Jacobs
DWV 2 - AFC 4 (656), 11.00 uur; bijeen: 9.45 uur AFC
Leider: C. Tromp; scheidsrechter: D. Tates (1332)
Uitgenodigd worden: Ackerman, Boelhouwer, Huisman,
Hulscher, Gudde, Laarhoven, Leur, Leloux, Ketellapper,
Mulder, Overdiek, Stolp, Wiersma, Verburg
AFC 5 - KBV 4, 14.30 uur; bijeen: 13.30 uur AFC
Leider: P. v.d. Dungen; scheidsrechter: J. Merkelbach
Uitgenodigd worden: Van Aken, Didier, v.d. Elsken, Hek
ster, Juch, Ludwig, Parsser, Seunke, Sandberg, Tromp,
De Vries, Van Waveren, v.d. Zwan, Ter Woort
PROGRAMMA ZONDAG 18 SEPTEMBER
BLAUW WIT - AFC (502), 14.30 uur; tijd van samenkomst
wordt door de heer Peters bekend gemaakt.
Scheidsrechter: J.P.Th. Reygwart (1265); grensrechters:
A. v.d. Giessen (1102) en P.J.B. Schenk (1292)
DE SPARTAAN 2 - AFC 2 (624), 11.30 uur; bijeen: 10.00
uur AFC
Scheidsrechter: M. Buitstra (1058); grensrechter: H. Rooze
AFC 3 - FC AMSTELLAND (635), 11.30 uur; bijeen: 9.45
uur AFC
Scheidsrechter: C. van Montfoort (1230)
AFC 4 - AALSMEER 2 (653), 14.30 uur; bijeen: 13.30 uur
AFC
Scheidsrechter: D. Kok (1179)
Toevoegen: Frans Wijnen
TABA 2 - AFC 5, 12.00 uur; bijeen: 10.30 uur AFC
Scheidsrechter: A. Burgers
Opstelling van het 1e en 2e elftal wordt door de heer Peters
bekend gemaakt.
Opstelling en leiding van het 3e, 4e en 5e elftal zie program
ma zondag 11 september.
Spelers van Ie t/m 5e elftal
Bij blessures wordt u verzocht zich te vervoegen bij Bas
Rachman (praktijk Wim Crouwel), Van Nijenrodeweg 915
na EERST telefonisch contact (44 00 70).
Afschrijven
Bij elftalcommissie A op donderdag tussen 21.00 en 21.30
uur, tel. 44 55 75 (clubhuis).
Mutaties
NAAR SELECTIE E: Hekster en Juch
NAAR B COMMISSIE: Kreuger, Lanzing, Hogers, Johanne-
sen.
Spelers van 3e t/m 5e elftal moeten er rekening mee houden
dat er mutaties kunnen plaatsvinden i.v.m. blessures etc.
Bij de hogere elftallen hierover wordt eventueel mondeling
of telefonisch contact gemaakt.
EEN SUCCESVOL EN BLESSUREVRIJ SEIZOEN!
A. Commissie
MEDEDELINGEN B COMMISSIE
Willen de volgende spelers contact opnemen met de B com
missie (Peter Roosenschoon, tel. 73 35 71): J.W.N. Ange-
nent, M.R. Rijnders, P. Twigt, R.A. Veling, J. Schot
In deze Schakel staan twee programma's, t.w. 18 september
en 25 september. Komt u uw naam niet tegen s.v.p. contact
opnemen met de B commissie (Peter Roosenschoon, tel.
73 35 71).
H.H. aanvoerders, wilt u de uitslag zondagavond tussen
17.30 en 18.00 uur doorgeven aan Hans Elias, tel. 02975 -
6 57 60.
PROGRAMMA ZONDAG 11 SEPTEMBER
WMS 3 - AFC 6, bijeen: 14.00 uur WMS
Scheidsrechter: J. Heitman
De Graaf, v.d. Bold, Lilian, Lases, TJON A TEN, Johanes-
14