ZATERDAG 28 MEI EN ZONDAG 29 MEI
0
BOETES
R. Stom (AFC 6) f 25,—(strafzaak)
J. von Zutphen (zat 2) f 25,— (strafzaak)
J. Hompes (zat 2) f 25,— (strafzaak)
Overmaken op postrekening 24 10 02 t.n.v. 2e penning
meester AFC, de heer J.L. Slaap, Amstelveen.
LEDENLIJST
ADRESWIJZIGINGEN
H. Mienstra, Erantisvej 2, Sal 2, nr 305, 8800 Viborg Dene
marken, tel. 09-45-6611983
R. van Straten, Stone Henge 8200 Bold East, Apt. 28E,
North Bergen N.Y. 07047, USA
W.M. Vos, Gentstraat 23, 8401 Bredere, België
CONTRIBUTIES
Het is niet te geloven, maar nog steeds heeft een aantal le
den, ondanks diverse aanmaningen, de contributie niet be
taald.
Tot eind mei heeft u nog de tijd de contributie inclusief de
boete over te maken.
Ook kunt u bij de laatste thuiswedstrijden van ons eerste
uw contributie of donatie contant betalen bij onze tweede
penningmeester die altijd bij de kasse te vinden is.
Werkende leden f 325,—
Werkende leden (plus 65) f 250,-
Studenten f 250,—
Militairen f 250,—
Buitenleden f 250,—
Jeugdleden f 225,—
Donateurs f 75,— plus f 25,- voor Schakel.
Overmaken op postgiro 24 10 02 of 45 10 515 t.n.v. twee
de penningmeester AFC, Lindenlaan 487, Amstelveen.
WEDSTRIJDBAL
De bal voor de wedstrijd van ons eerste elftal tegen DWV
van a.s. zondag is aangeboden door mevrouw I lie.
De bal voor de wedstrijd tegen Unitas werd geschonken
door Hans Rooze.
Beide gulle gevers: hartelijk dank!!
MEDEDELINGEN A COMMISSIE
PROGRAMMA DONDERDAG (Hemelvaartsdag) 12 MEI
AFC (14) - XERXES, 14.30 uur
Leider: R. Duis; coach: D. Peters; verzorger: K. Grosze Nip
per. Scheidsrechter: J.J. Oomkes (2394); grensrechters.
P.P.M. v.d. Logt (1205) en A.B.C. Hoogendoorn (1144)
AFC 2 (14) - BLAUW WIT 2 (10), 12.00 uur; bijeen: 10.45
uur AFC
Leider: K. Baarschers; scheidsrechter: M. Bakker (1009)
PROGRAMMA ZONDAG 15 MEI
AFC (14) - DWV (09), 14.30 uur
Voor leiding etc. zie 12 mei
Scheidsrechter: A. Maatita (5160); grensrechters: R.G. Hen-
driksen (1128) en E.P. Raspe (1261)
AFC 2(14)- UW 2 (09), 12.00 uur; bijeen: 10.45 uur
AFC. Voor leiding zie 12 mei
Scheidsrechter: B.J.E. Bleiji (1032)
ATTENTIE SPELERS SELECTIE 1e en 2e ELFTAL
DINSDAG 17 MEI gaat onder leiding van de heer Peters
bovenstaande selectie per autobus naar Zeist. Verzamelen
17.30 uur AFC.
PROGRAMMA DONDERDAG 19 MEI
AFC (14) - UNITAS (02), 19.00 uur
Voor leiding etc. zie 12 mei
Scheidsrechter: A. v.d. Laan (1191grensrechters: G. Veld
huizen (1346) en M.J. v.d. Himst (1133)
Voor de aanvang AFC - Unitas wordt door het bestuur de
speler van het seizoen 1982 - 1983 bekend gemaakt.
Bovenstaande wedstrijd wordt i.v.m. het 85 jarig bestaan
van Unitas op donderdag gespeeld. Indien de KNVB geen
toestemming geeft voor deze verandering, dan wordt deze
wedstrijd op zondag 23 mei (2e Pinksterdag) gespeeld.
Aanvang 14.30 uur.
Vrijdag 20 t/m maandag 23 mei het 47e internationale
Pinkster toernooi van Blauw Wit.
Poule A Poule B
AFC Blauw Wit
DWS De Spartaan
Notts County Luton Town
RWDM Niederrhein
Coventry City Excelsior
Volendam Nott. Forrest
Vrijdag 20 mei 19.00 uur AFC - DWS
Zaterdag 21 mei 11.30 uur RWDM - AFC
Zaterdag 21 mei 14.30 uur AFC - Volendam
Zondag 22 mei 11.30 uur Cov. City - AFC
Zondag 22 mei 13.00 uur AFC - Notts County
Maandag 23 mei wordt één wedstrijd gespeeld voor een
plaats in de eindrangschikking.
GOUDEN BALLEN WEDSTRIJD
Op vrijdag 27 mei a.s. aanvang 18.30 uur Gouden Ballen-
elftal tegen AFC 1
DEM toernooi te Beverwijk t.g.v. hun 60 jarig jubileum.
Jeugd senioren toernooi t/m 23 jaar
Poule A Poule B
AFC Hilversum
Beverwijk RCH
Aalsmeer De Kennemers
EDO DEM
AFC kleedkamer 4.
Programma 28 mei ontvangst deelnemers 11.40 uur.
Opstellen van de elftallen, opening en hijsen van de vereni-
gingsvlag.
12.00 uur AFC - Beverwijk
14.00 uur AFC - Aalsmeer
Zondag 29 mei
13.00 uur EDO-AFC
14.10 uur verliezersronde
15.10 uur Finales
Spelers worden mondeling uitgenodigd door de heer Peters.
ATTENTIE ATTENTIE
Alle spelers worden verzocht vóór 1 juni a.s. hun identiteits
kaart in te leveren bij de 2e secretaris van de AFC, G.A. van
Caspel, Kotter 7, 1186 WH Amstelveen.
6