Thorbeckewe
Ylj.fhoekpark
Zeedijk
Hoorder
mmm
Thorbeckev/eg
lag
ndan (zuid)
Gostzaan.
Industrieterrein
Aohtoroluinpolder
Riool-
v/at er-
zuivering
ROUTE NAAR LVV TERREINEN
O, Pt.
AFC 4 - AFC 3, terrein Gold Star, veld 1
Leider: hr. Willemse
Gortzak, v.d. Vijver, Nieberg, Last, Dogger, Prins, Redde
ring, Willemse, A. Stork, B. Stork, Nees, Offringa, Du Bois
Bij afkeuring wordt gespeeld op 17 mei z.t.
AFC 4 - AFC 3, terrein Gold Star, 19.45 uur; bijeen: 18.45
uur, veld 1. Leider: hr. Roeg
Pach, Roeg, Kuperus, Vermeulen, v.d. Smaal, Krol, Hogen-
boom. Haring Carspel, Van Vuure Chayes, Te Pas, Mosman
Bij afkeuring wordt gespeeld op 17 mei z.t.
AFSCHRIJVEN BIJ COMMISSIELID, VERMELD BIJ
MEDEDELINGEN VAN DE JEUGDCOMMISSIE
MEDEDELINGEN VOOR DE JUNIOREN E
14 mei toernooi Purmerend voor de E3 en E5, einde toer
nooi ca 16.30 uur
15 mei toernooi Soest voor de E1 en E2, einde toernooi
ca 16.00 uur. Terrein Bosstraat-oost
Woensdag 25 mei a.s. is de laatste training van dit seizoen.
Let op bij de opstellingen.
PROGRAMMA ZATERDAG 14 MEI
Toernooi Purmerend voor E3, 9.30 uur; bijeen: 8.30 uur
AFC. Leider: hr. Lobatto
Opstelling: Roberti, Van Bakel, Rengers, Klaren, Lobatto,
Fortuin, Visser, Van Loggem, Van Delft, Zurel, v.d. Valk,
Van Paare, Andringa, Wolf, Frisch
Voor 15 mei E1Van Paare, Fortuin, Visser
Voor 15 mei: E2: Roberti
Zie mededelingen jeugdcommissie
E4: Voor 14 mei zie E3: Andringa, Wolf, Frisch
Voor 15 mei: zie E5: Foppen, Bense
Zie mededelingen jeugdcommissie
Toernooi Purmerend voor E5, 9.30 uur; bijeen: 8.30 uur
AFC. Leider: hr. Polak
Opstelling: De Santis, Polak, Cornelisse, Thomas, Noot, Cy-
clik, Sweyd, Vosveld, Openeer, Khan, Ringe, Tuinenburg,
Foppen, Bense
Zie mededelingen jeugdcommissie
PROGRAMMA ZONDAG 15 MEI
Toernooi Soest voor E1, 10.00 uur; bijeen: 8.30 uur AFC
Leider: hr. Dierdorp
Opstelling: Roeg, Hoed, Voet, Koster, Kruyswijk, Jonen,
Dierdorp, Landsaat, Mouwes, Borello, Van Paare, Fortuin,
Visser
Zie mededelingen jeugdcommissie
Toernooi Soest voor E2, 10.00 uur; bijeen: 8.30 uur AFC
Leider: hr. Te Pas
Opstelling: Dutilh, Knoppers, Slager, Daniels, Worp, Dijk
huis, Verbruggen, J. Cooper, Berrier, Te Pas, Moppes,
Schooten, Roberti
Zie mededelingen jeugdcommissie
AFSCHRIJVINGEN:
ZIE MEDEDELINGEN VAN DE JEUGDCOMMISSIE
12
Vervolg mededelingen F junioren: zie pag. 3 onderaan.