lijd
Alle wedstrijden vinden plaats op veld 1 en veld A
veld 1 - Tijd - Uedstrijd Uitslag
veld A
PAUZE
veld 1
v e .1 d A
-
Wedstrijd
IQ. 00
uur
W A
SDU
10.30
uur
DWS
-
de Spartaan
1 1 .00
uur
AFC
-
SDU
11 30
uur
Blauw Wit
-
DUS-
12.00
uur
SOW
BI au w Uit
11 h 30
uur
de Spartaan
WA
1 2*00
uur
WA
-
AFC
1 230
uur
1 3.00
uur
DUS
SDU
13.30
uur
AFC
-
dc Spartaan
1 A.00
uur
de Spartaan
Blauw Uit
1 A30
uur
Blauw Uit
WA
1 5.00
uur
SDU
-
de Spartaan
1 5.30
uur
AFC
-
Blauw Uit
1 A. 00
uur
DUS
WA
1 A30
uur
AFC
DUS
MEDEDELINGEN VOOR DE JUNIOREN E
1e paasdag DWS toernooi voor de E1 en E2, wedstrijden;
zie bijgevoegd programma, uiterlijk aanwezig bij DWS
om 9.30 uur. Einde toernooi ca 16.00 uur
- Kijk bij de opstellingen i.v.m. aanvullingen E1 en E2
Op 2 april vrij: E3, E4 en E5
- Op 11 april is inhaalprogramma bekerronde van 26
maart j.l. Let op aanvangstijd!!
3.4: DWS Toernooi, 10.00 uur; bijeen: 9.00 uur AFC
Leider: hr. Dierdorp
9.4: AFC - ABCOUDE (vr.), 10.00 uur; bijeen: 9.30 uur
AFC, veld 1. Leider: idem; scheidsrechter: hr. H. Herre-
burgh
Opstelling: Roeg, Floed, Voet, Koster, Kruyswijk, Jonen,
Dierdorp, Landsaat, Mouwes, Borello, Tellinga, Tellinga
Voor 3 april bijgevoegd: Lobatto, Klaren
11 april bekerwedstrijd AFC - Buitenveldert 18.30 uur,
bijeen: 18.00 uur, veld 4. Scheidsrechter: M. v.d. Meent
3.4: DWS Toernooi, 10.00 uur; bijeen: 9.00 uur AFC
Leider: hr. Te Pas
9.4: SLOTERDIJK - AFC 2, 10.00 uur; bijeen: 9.00 uur
AFC, veld 1. Leider: idem
Opstelling: Dutilh, Knoppers, Slager, Danièls, Worp, Dijk
huis, Verbruggen, J. Cooper, Berrier, Te Pas, Moppes,
Schooten
Voor 3 april bijgevoegd: Roberti, Visser
11 april bekerwedstrijd SDZ 2 - AFC 2, 18.30 uur; bijeen:
17.30 uur AFC
2.4: AFC 3 is vrij
9.4: EENDRACHT - AFC 3, 11.00 uur; bijeen: 10.00 uur
AFC, veld 1. Leider: hr. Lobatto
Opstelling: Roberti, Van Bakel, Rengers, Klaren, Lobatto,
Fortuin, Visser, Van Loggem, Van Delft, Zurel, v.d. Valk,
Van Paare
Voor 3 april zie opstelling E1: Lobatto, Klaren E2; Roberti
Visser
2.4: AFC 4 is vrij
9.4: AFC 4 - LIJNDEN 2, 10.00 uur; bijeen: 9.30 uur AFC,
veld 4. Leider: hr. Roosenschoon; scheidsrechter: hr. M.
v.d. Meent
Opstelling: Foppen, Bense, Roosenschoon, Kriger, Andrin-
ga. Wolf, Goldfarb, Mulder, Frisch, Pekel, Van Houcke
2.4: AFC 5 is vrij
9.4: AFC 5 - DEVO'58, 11.00 uur; bijeen: 10.30 uur
AFC, veld 4. Leider: hr. Polak; scheidsrechter: hr. M. v.d.
Meent
Opstelling: De Santis, Polak, Cornelisse, Thomas, Noot, Cy-
clik, Sweyd, Vosveld, Openeer, Khan, Ringe, Tuinenburg
11 april bekerwedstrijd WA 4 - AFC 5, 18.30 uur, bijeen:
17.30 uur AFC
AFSCHRIJVINGEN:
ZIE MEDEDELINGEN VAN DE JEUGDCOMMISSIE
WEDSTRIJDPROGRAMMA El JUNIOREN
DWS TOERNOOI 3 APRIL 1983
10