e EetlO-AFC-d&LLLes jaar dinar vieren we op dinsdag 18januari '83 in 't CrestTotdaan dB de Boelelaazi.Te zaal is oven om half zes. Ukunt aan ae zaal betalen de somma van f55. n UkuntzibUajanmelden enken- lazer makenaan welke tafel u wilt zitten bij: May Henny Jannie 129325 433325 6543Z0 Meldb uzich welaan Tot 18januari op het tiende dames -jaardinex. SIXES HERLEEFT "THE REDS BAND?" kunnen zeggen: "kom, we sturen een bandje naar opa" all over the world? Ach, je weet ik ben mesjokke. Daarom, schrappen is het belangrijkste van schrijven, zegt Hoogleraar Henne Tom bezong veel gebeurens bij AFC en over de bar: We zijn er toch voor ons plezier We staan dan niet liever daar achter die kist. Er vóór wel, in rijen van vier. (Deze keer waren het beslist geen vier, maar eerder veertig rijen .je kwam er gewoon niet dóór!) En zo miste ik vele vrienden en ook de jurkjes, pakjes, hakjes van de mooie meisjes waren niet te zien het was een ontzettende run van de uitgedroogde AFC-meute op de bar en het Akkerleven van Poot was beslist niet van toepas sing op onze Landmannen. Onbeschrijfelijk mooi waren die houten koppen van Rob- Tom en Arnold in "Een beetje verlept, misschien" en de DUGOUT van dat stel, "de Glimlach" van Miep en ga zo maar door Het mooiste is wel, dat je zoveel heel oude vrienden ziet bij AFC blijft die band bestaan waarom, waarom krijgen die oude, wankele leden, niet het rustigste plekje van 't heden: die grote tafel bij Schaf? (Die dierbare Willemsen komt dan heus op ons af Lieve vrienden, ik zou nog boeken vol kunnen schrijven ik bewaar wel wat voor 't Damesdiner, dan kunnen we nog gezellig namispelen. Dag, Jan Snelleman, groeten aan de be nen van Emma, dag Willy en Loesje, dag Niek en Joop en dag - nou allemaal! Een Aangetrouwde Dag Bas, Theo, Kees en Edwin - fijne kerels als jullie moeten gaan Veteranen - dat is je mooiste voetbaltijd - we ten jullie dat? Ik wel! Als je gezellig oudejaarsavond viert heb je eigenlijk al spijt, dat je ingeschreven hebt voor de sixes. Dat betekent immers op nieuwjaarsdag vroeg op met een redelijke kans op behoor lijk koud weer. Maar als je dan toch op "Goed Genoeg" arri veert is alle spijt verdwenen. Het begint al goed: op het gra- velveldeen originele wens in kalk "happy 1983 Rieken Leo". Boven gekomen de eerste van een flinke reeks koppen koffie. Hoeveel zullen er komen en hoeveel houden het voor gezien en blijven in bed? Wel nu, 60 van de 75 komen opdraven. Een mooie score en precies 10 teams. Jammer dat de bestelde fotograaf niet komt opdraven: een kiek van alle sexy sixspe- lers rondom de wens van Rick en Leo. De voortreffelijke or ganisatie is in handen van Tonny Disselkoen en Paul Koster, daarbij geassisteerd door Sal van Gelder. Via loting deelt Ton op zijn bekende humoristische wijze de verschillende teams in. Een en ander verwekt de nodige hilariteit, zoals zijn mede deling, dat Frank Kramer over een kwartier donateur hoopt te worden! Elk team staat onder leiding van een zgn. geplaatste speler, uiteraard zijn dat de sterksten onder ons zoals Kees, Edwin, Bas, Frank, Tycho, Henkie e.a. leder zestal onder de naam van het de avond tevoren en tij dens de wedstrijden afgestoken vuurwerk. Om ca half twaalf begint de goed geoliede wedstrijdmachine te draaien, mede dankzij de steeds vlot op het gravel verschijnende teams. Koud is het wel. Er wordt fanatiek maar fair gestreden in wedstrijdjes van 2x7 1/2 minuut. Evenals 2 jaar geleden gooit het zestal van Kees Gehring, die nog niets van zijn snelheid heeft ingeboet, weer hoge ogen, zij het dat zij via penalties in de finale komen. Die penalties zijn op zichzelf al een sensatie en om de donder niet eenvoudig om op de helft van het veld op dat kleine rot goaltje te schieten. Tij dens de wedstrijden zijn er altijd wel vrolijke knakkers, die in het daartoe verboden doelgebied(je) gaan liggen, hetgeen soepel opgeloste protesten tot gevolg heeft. Om ongeveer half drie vindt de finale plaats tussen de poolwinnaars Kees Gehring c.s. en Frank Kramer c.s., waarbij Kees zijn team naar een 2-0 zege leidt. Een vlotte prijsuitreiking door Ton en een dankwoord aan de organisatoren besluit dit traditio nele evenement, dat, zo het weer het toelaat, tot in de lengte der jaren herhaald dient te worden. Luchthuiier Welke AFC-er speelt klarinet? Welke AFC-er speelt saxofoon? Welke AFC-er speelt banjo? We hebben al een pianist/drummer/basgitaar/slaggitaar/trom bone en trompet. Dan melden bij Rob Duis, tel. 02977 - 2 73 72.

Schakels (clubbladen) | 1983 | | pagina 4