Het tiende A.E C -Dames Jaardiner. Eenfeest om te Heren, ^mmen met iz, Op dinsdag 12januari "S3 in het Crest Hotel. Met naafloop een eigen har als slot van ditfestijn. Een luisterrijk diner me t s urprises voor s lechtsf 55r J)it rnoogt iz gewoon niet missen. Leest u ook de vólgende "Schakel'. Ukunt zichaonmelderi hij'. May Henuy Jannie 429325 433325 654370 SCHRIJF HET VAN JE AF HOED VERMIST AGENDA V.S.G.G. Santos, Bob, Gert-Jan en Ab wensen u prettige Kerstdagen en een gelukkig 1983. Sluitingstijden: Op de vrijdagen 24 en 31 december zal de sociëteit om 17.30 uur sluiten. Ook de beide Kerstdagen is de sociëteit dicht. Veel bijdragen hebt u in de loop der jaren niet van mij aan getroffen in ons verenigingsorgaan, vooral ook omdat dit de eerste keer is. Bovendien was het nooit nodig. En als datgene niet gebeurd was waarover ik u nu moet berichten, dan zou ik mij met gemak ook nu hebben kunnen beheersen. Maar dat lukt dus niet meer. Het moet eruit. Anders vrees ik ontwrichtingen, rampen, drama's. Voor het elftal, voor vrouw en kinderen, voor het land. Ik ken mezelf: ten diepste een beest. Schrijf het van je af, zeiden ze op de psychiatrische polikliniek. Hier dan. De vroege zondagmorgen was waterkoud en winderig. Ver kleumende kerkgangers raapten in het kader van plotselinge windstoten hun druipende gebedsboekjes uit de plassen op straat, blauw-bibberende bejaarden werden op de stoepen de verkeerde kant opgeblazen, vale straathonden hingen depressief in de portieken: kilte alom. Maar niet in de jui chende sportharten van de gebronsde AFC 12-atleten: daar stonden zij zich al in te trappen, stuk voor stuk prachtke rels, om 10 uur 's morgens al pezig, benig, lenig en gretig, en tevens nog zonder nederlaag in deze competitieronde. Daar wenkte de scheidsrechter, ook stuk voor stuk een prachtkerel trouwens, al voor de toss. Nog feller werden de sprintjes getrokken voor de warming-up, de hartelijke aan moedigingen verwarmden de gure zondaglucht terwijl ik, aanvoerder zijnde tenslotte, mijn trotse AFC-ers middels een korte schets van hun belangrijkste karakteristieken bij de scheidsrechter bekend maakte. (In welk verband mis schien niet geheel terzake maar toch frappant vermeld zij, dat deze mijnheer Fluit heette, heus, geen grap, ik geloofde het zelf eerst ook niet maar Marcel die ze allemaal kent zei: zeg nou maar dag mijnheer Fluit dat vindt die man mooi, hij heet echt zo, dus ik op mijn beurt hoewel niet zonder een lichte hapering zei: "hé, dag mijnheer Fluit" en inder daad hij vond het mooi, dus ook deze zondag kon niet meer kapot wat de punten betrof en bovendien waarom zou hij ook niet zo heten moet je je afvragen, want de springruiter Hop en de damesgeneeskundige Bout bestaan ook echt om er maar een paar te noemen, dus.) De bal flitste al snel van voet tot voet, een 0-1 voorsprong was het dik verdiende loon voor stuwend gegroepeerd aan vallen en karaktervol mee-verdedigen van de dampende rood-zwarte vriendenkring, waarna met 3-1 werd verloren. Met 3-1 verloren. Diezelfde wedstrijd dus. Je zal Fluit heten. Leo de Nobel, AFC 12 Wie heeft vrijdagavond 17 december na afloop van het kie nen een verkeerde hoed van de kapstok meegenomen? Hoed: maat 58, grijs, merk Mayser, s.v.p. terug te bezorgen aan de bar bij de Gebrs. Landman, tel. 020 - 44 55 75. Voor de Buitengewone Algemene Vergadering van de Vere niging Sportpark Goed Genoeg, welke zal worden gehouden op DONDERDAG 30 DECEMBER 1982 in de Sociëteit Goed Genoeg aan de De Boelelaan te Amsterdam-Buitenvel- dert. AANVANG: 19.30 uur. 1. Opening door de voorzitter. 2. Ingekomen stukken. 3. Voorstel tot machtiging van de heer mr. H.J.M. Boskamp 4

Schakels (clubbladen) | 1982 | | pagina 4