B-junioren selectie
Woensdag
Vrijdag
Maandag
Dinsdag
C-junioren selectie
Woensdag
Vrijdag
Maandag
Dinsdag
D-junioren selectie
Maandag
Woensdag
Woensdag
E-junioren
Woensdag
F-junioren
Woensdag
ZIEKENBOEG
Ronald Holthaus en Rene Wiersma zijn zodanig geblesseerd
dat zij de eerste tijd niet kunnen spelen. Ronald heeft weer
last van een oude knieblessure en Rene heeft in de oefen
wedstrijd tegen HVV een vinger gebroken.
Ruud Hiensch heeft een ongeluk gehad en ligt in het Slo-
tervaart ziekenhuis, afd. 9 D. Ook hij zal voorlopig niet
kunnen spelen.
Bij Eric Veenhuis is de plaat uit zijn dijbeen verwijderd, spe
len is er nog niet bij, maar hij kan weer aan zijn terugkomst
gaan werken.
Allen een volledig herstel gewenst door de jeugdcommissie.
A-JUNIOREN SELECTIE
G. Bertolini, H. Bierman, P. Bieshaar, P. Eveleens, R. Groen
teman, R. Gudde, R. Holthaus, N. Hulscher, B. v.d. Jagt,
S. Jensch, P. Jochems, D. Kiks, B. v.d. Klaauw, G. v.d.
Klaauw, R. Krak, J. Lanzing, M. Lausberg, M. Ie Grand,
M. v.d. Meent, M. Ravesteijn, F. Rogge, E. Schuurman,
P. Veenhuis, R. Wiersma, R. Keizer, M. Kreuger
De voor 26 augustus gepubliceerde oefenwedstrijd A2 -
RKAVIC 2 is verschoven naar 1 september, 19.00 uur.
Verzamelen: 18.00 uur.
Uitgenodigd worden: Bieshaar, Ie Grand, Lausberg, Rogge,
Keizer, Krak, Jensch, Schuurman, Eveleens, G. v.d.
Klaauw, Kreuger
ALLE ELFTALLEN ZIJN VOORLOPIG
P. Keizer bellen met van Zweden.
28.8: AFC - VDO, 19.00 uur; bijeen: 18.15 uur
Leider: Duinker, scheidsrechter: Kaiser
Opstelling 27.8 wordt woensdag bekend gemaakt (op de
training).
29.8: NFC 2 - AFC 2, 14.30 uur; bijeen: 13.30 uur
Leider: J.C., scheidsrechter: A.M. van Rossum, veld 2
Opstelling: Damme, van Alem, Last, Haverbus, de Jong,
Tijsterman, Maass, Koefoed, Booyen, Buffing, Gyrath,
Langedijk
1.9: DWS 3 - AFC 3, 19.00 uur; bijeen: 18.00 uur
Leider: v.d. Ruit, scheidsrechter: NN
Opstelling: Heisterkamp, Speelman, van Laan, Nagel, Tel-
linga, R. de Graaf, Schroder, Bollen, v.d. Ruit, Hacht, Mul
der, Ramon
26.8: WA - AFC 4 comb., 19.00 uur; bijeen: 18.00 uur
Leider: Tiggeloven
1.9: DWS 4 - AFC 4, 18.00 uur; bijeen: 19.00 uur
Opstelling: Luiks, Hogeboom, Tiggeloven, Bakker, Csrmig-
gelt, Kruyff, de Vries, Thiel, Y. Carmiggelt, Gimbrère, Rijns
berger
26.8: WA - AFC, 19.00 uur; bijeen: 18.00 uur
Scheidsrechter: NN
Opstelling: Klaasen, v.d. Woerd, Duister, Honnebier, de
Metz, de Wijs, Janus, Leemans, Nieuwenhuis, Oei, Wieben-
ga
26.8: WA - AFC comb., 19.00 uur; bijeen: 18.00 uur
Opstelling: Arian, Meyer, Abram, v.d. Kieft, Ladendorf,
v.d. Wal, Nieuwland, Meyer, Bossert
AFSCHRIJVINGEN:
ZIE MEDEDELINGEN VAN DE JEUGDCOMMISSIE
MEDEDELINGEN VOOR DE JUNIOREN C
Trainingen voor de C3 en C4 vangen aan op 30.8/82 van
18.00 - 19.00 uur
Trainingen voorde C5, C6, C7 vangen aan op 31.8/82 van
18.00 - 19.00 uur o.l.v. de heer Bakker
Verder elke week.
29.8: Volewijckers toernooi, 10.00 uur; bijeen: 8.30 uur
Leider: hr. Boering
Opstelling (voorlopig): Kruishaar, de Jonge Urbach, Last,
Gallenkamp, Janse, Abascal, Mathijse, Hensbergen, van
Marie, M. Boering, Keizer, Schafer, Peters, Crouwel
27.8: C 2 - RKAVIC, 18.00 uur; bijeen: 17.30 uur
Leider: NN
29.8: Volewijckers toernooi, 10.00 uur; bijeen: 8.30 uur
Leider: NN
Opstelling (voorlopig): lanowitz, Woerdeman, Brom, Weg
loop, Bleeker, L. Boering, Merkestein, Dijkhuis, van Omme
ren, Maas, Bollen, Kray, Oudt
27.8: C 3 - RKAVIC, 19.15 uur; bijeen: 18.45 uur
Leider: Fröhlich
29.8: Volewijckers toernooi, 10.00 uur; bijeen: 8.30 uur
Leider: idem
Opstelling (voorlopig): Hoogeweg, den Drijver, Lange,
Hommel, van Loon, Malinaric, Hilbrink, Fröhlich, Veen,
Polak, Schroeder, Sinceretti, Lüske, Linszen, P. Leemans
29.8: C4 Volewijckers toernooi, 10.00 uur; bijeen: 8.30 uur
Leider: NN
1.9: C4 - RKAVIC, 18.00 uur; bijeen: 17.30 uur
Leider: NN
Opstelling (voorlopig): Pluim, Dijkstra, Hopman, van Paare,
de Boer, Veldhuis, de Wever, Kruiswijk, Engelbert, Bakhui
zen, Harrems, v.d. Grinten, Arisz
1.9: C5 - RKAVIC 5, 18.00 uur; bijeen: 17.30 uur
Leider: v.d. Wal
Opstelling (voorlopig): den Ottolander, Ernst, v.d. Smaal,
17.30 - 18.30 uur
17.30 - 18.30 uur
19.00 - 20.00 uur B3
18.00 - 19.00 uur overige B-junioren
18.30 - 19.30 uur
18.30 - 19.30 uur
18.00- 19.00 uur C3 - C4
18.00 - 19.00 uur overige C-junioren
17.00 - 18.00 uur
16.30 - 17.30 uur
15.30 - 16.30 uur overigen
14.30- 15.30 uur
13.30 - 14.15 uur -