De jongens die met de krokusvakantie afwezig zijn, dienen
dit op vrijdagavond 21.2.1982 op te geven. Ouders die nog
geen contributie betaald hebben verzoek ik dringend dit
zo spoedig mogelijk te doen.
14.2: DWV - AFC, 10.00 uur; bijeen: 8.45 uur, veld 2
Leider: Henneman, Weerman, scheidsrechter: A. van Gro
ningen
21.2: BUITENVELDERT - AFC, 12.00 uur; bijeen: 11.00
uur, veld 2
Leider: idem, scheidsrechter: D. Verburg
Opstelling: Gallenkamp, Koefoed, Titsing, Klein, J. Duis,
B. Duis, P. Keizer, Langerrdijk, Kuyt, Last, Gortzak, Tellin-
ga
14.2: AFC 2 - WA 2, 10.00 uur; bijeen: 9.30 uur, veld 3
Leider: Schroder, v.d. Ruit, scheidsrechter: N.N.
21.2: AFC 2 - ZEEBURGIA 2, 12.00 uur; bijeen: 11.30
uur, veld 4
Leider: idem, scheidsrechter: mej. Affourtit
Opstelling: den Enting, R. de Graaf, Nagel, Heisterkamp,
J. Bollen, Schroder, de Boer, B. Last, v.d. Ruit, Freyters,
F. de Graaf, Oudt, Ramon
Voor 21.2 extra wedstrijd voor Abascal, Crouwel
21.2 Last en Schroder niet beschikbaar
14.2: BUITENVELDERT 3 - AFC 3, 10.00 uur; bijeen:
9.15 uur, veld 3
Leider: Schafer
21.2: ROOD WIT - AFC 3, 10.00 uur; bijeen: 9.00 uur,
veld 3
Leider: idem
Opstelling: v.d. Vegte, Crouwel, Bleeker, Abascal, Woerde
man, Mathijse, T. Janse, Schafer, van Marle, Carmiggelt,
de Metz, Wegloop
Voor 21.2 extra wedstrijd C2 Abascal en Crouwel
14.2: AFC 4 - AMSTELLAND 2, 10.00 uur; bijeen: 9.30
uur, veld 10
Leider: Leemans, scheidsrechter: Kaiser
21.2: VRIJ
Opstelling: Janus, Polak, Oei, Elias, van Loon, Honnebier,
Morree, Arian, Harrems, Leemans, Leemans, Nieuwenhuis,
Piersma
(D. Bleeker, Wiebenga voor 2 weken C5)
14.2: DIEMEN 2 - AFC 5, 13.15 uur; bijeen: 12.15 uur, veld
3
Leider: hr. Etty, Reddering
21.2: TOB 2 - AFC 5, 10.00 uur; bijeen: 9.00 uur, veld 2
Leider: idem
Opstelling: D. Bleeker, Wiebenga, Etty, Hopman, den Otto-
lander, Tokkie, Reddering, Veen, Bakhuizen, Spiegelenburg,
Schroeder, Vorst, v.d. Kieft (v.d. Kieft kontakt opnemen
met de heer Gallenkamp)
14.2: AFC 6 - JOS 3, 10.00 uur, veld 4
Leider: Moerkerk, v.d. Wal, scheidsrechter: N.N.
21.2: AFC 6-WILSKRACHT 4, 13.15 uur; bijeen: 12.45
uur, veld 2
Leider: idem, scheidsrechter: van Gorkum
Opstelling: Minor, Kruyswijk, Moerkerk, Nieuwland, v.d.
Wal, v.d. Wal, Niehe, Bos, Pierangeli, Muradin, Ladendorff,
Smit, v.d. Blink
14.2: SCHELLINGWOUDE 2 - AFC 7, 12.00 uur; bijeen:
11.00 uur, veld 3
Leider: Harrems
21.2: VDO 6 - AFC 7, 10.00 uur; bijeen: 9.00 uur, veld 1
Leider: idem
Opstelling: Abram, Oversier, v.d. Berg, v.d. Hoorn, v.d.
Vinden, Hilbrink, de Jonge Urbach, Markuszower, R. Har
rems, Merkenstein, den Drijver, Boering, Boering
AFSCHRIJVEN:
ZIE MEDEDELINGEN VAN DE JEUGDCOMMISSIE
OPSTELLINGEN D JUNIOREN voor 13 en 20 FEBRUARI
De jongens die met Krokus-vakantie afwezig zijn, dienen dit
op vrijdagavond 12.2 op te geven.
20.2 inhaalprogramma Beker competitie.
De ouders die nog geen kontributie betaald hebben verzoe
ken wij dringend dat zo spoedig mogelijk te doen.
13.2: AFC - SLOTERDIJK, 12.00 uur; bijeen: 11.30 uur,
veld 1
Leider: hr. van Ommeren, scheidsrechter: Stalenhoef
20.2: AFC - JHK, 12.00 uur; bijeen: 11.30 uur, veld 1
Leider: idem, scheidsrechter: hr. L. Vonk
Opstelling: L. Boering, M. Boering, Buskens, van Bruggen,
Bollen, Euwes, Keizer, Merkenstein, van Ommeren, Tier,
Harrems, Lüske
13.2: SLOTERDIJK 2 - AFC 2, 10.00 uur; bijeen: 9.00 uur
Leider: hr. Buskens
20.2: BUITENVELDERT-AFC 2, 10.00 uur; bijeen: 9.15
uur
Opstelling: Buskens, den Drijver, van Eerde, Heemsbergen,
v.d. Glas, Maas, Malinaric, Wijdogen, Nebig, Stork, Hommel
Wegens niet opkomen wordt Röhrig voor 2 wedstrijden
niet opgesteld.
13.2: BUITENVELDERT - AFC 3, 10.00 uur; bijeen. 9.15
uur
Leider: hr. Linssen
20.2: DCG 5 - AFC 3, 11.00 uur; bijeen: 10.00 uur
Leider: idem
Opstelling: Chayes, Elias, Fröhlich, lanowitz. Dijkhuis,
v.d. Vijver, Hogenweg, Linssen, Pluim, Velthuis, Sinseretti
13.2: AFC 4 - WA 4, 10.00 uur; bijeen: 9.30 uur, veld 4
Leider: hr. Tamboer, scheidsrechter: M. v.d. Meent
20.2: WA 5 - AFC 4, 10.00 uur; bijeen: 9.15 uur.
Leider: idem
Opstelling: Aris, v.d. Grinten, Gortzak, Lange, Lameris,
Voorn, v.d. Smaal, v.d. Smaal, Vollenhoven, Wich, Hoogen-
boom, Tamboer, Ernst
v.d. Grinten, Ernst, v.d. Smaal: J. Benoni bellen.
13.2: WA 5 - AFC 5, 11.00 uur; bijeen: 10.00 uur
Leider: hr. Roeg
20.2: DCG 4 - AFC 5, 10.00 uur; bijeen: 9.00 uur
Leider: idem
Opstelling: Bar-Pereg, van Delft, Krol, Pach, Haring Carspel,
Roeg, Boer, Schliesser, Spaan, Vermeulen, van Vuure, Kupe-
rus
13.2: AFC 6 - SLOTERPARK 2, 11.00 uur; bijeen: 10.30
uur, veld 3
Olé, olé, olé, WK-feest op AFC. Vergeet het niet, vrijdag 26 maart a.s.
9