AFC 2 - SCHELLINGWOUDE 3, 12.00 uur bijeen: 11.30
uur AFC
Uitgen. worden: Amesz, Baarschers, v.d. Bergh, Beverwijk,
Burink, Evers, Knijf, Ridderikhoff, Stroker, Tromp, R.v.
Dantzig, Oostra, Witteveen
Afschrijven: bij Bob v.d. Bergh, tel. 42 02 17
AFC3- BDK 2, 12.00 uur; bijeen: 11.30 uur AFC
Uitgen. worden: de Boer, Bouman, Brouwer, Cohen, Crou-
wel, de Graaf, Saueressig, Snelleman, Verwoerd, v. Dantzig,
v.d. Valk, Bogaers, Visser, Verkaart, Böhne, Landman
Afschrijven: bij Dick Visser, tel. 42 16 36
N.B.: Kikkert, Disselkoen, Timmerman, Slaap, v. Dijk
MEDEDELINGEN VAN DE JEUGDCOMMISSIE
Afschrijvingen moeten worden gedaan bij:
A Junioren H.H. Veenhuis
vrijdagavond 17.00 - 17.30 uur, 42 89 45
B Junioren H. van Zweden
vrijdagavond 18.00 - 18.30 uur, 76 32 35
C Junioren D. Gallenkamp
vrijdagavond 18.00 - 18.30 uur, 64 19 72
D Junioren J. Benoni
vrijdagavond 18.00 - 19.00 uur, 64 26 10
E Junioren M. Buskens
vrijdagavond 18.00 - 18.30 uur, 42 23 30
F Junioren H. Elias
vrijdagavond 18.30 - 19.00 uur,
02975 - 6 57 60
Overige telefoonnummers:
voorzitter: D.L.v.d. Klaauw, 43 35 23
secretaris: Chr. Schroder, 15 27 51
leden: C.C. Jochems, 19 82 43
R. Hulshoff, 19 07 37
Op 10 januari is het volgende programma.
20/12 - AFC - WA, 10.00 uur; bijeen: 9.15 uur, veld 3
Leider: Hr. Stefels; scheidsr.: NN
10/1 volgende programma
Opstelling: Bakker, Bertolini, v.d. Broek, Le Grand, Hons-
drecht, v.d. Klaauw, Kiks, Krak, Lausberg, v.d. Meent,
v. Zweden, Schuurman
20/12-DWV 2-AFC 2, 12.00 uur; bijeen: 11.00 uur
veld 2 Leider: Hr. de Jager; scheidsr.: A. Huisman
10/1 volgende programma
Opstelling: v. Alem, Euwes, Eveleens, de Jager, v.d. Graaf,
Keizer, Maass, Lüske, Tijsterman, Weerman, de Wit, Wegloop
20/12 - AFC 3 - METEOOR 3, 12.00 uur; bijeen: 11.30
uur, veld 1 Leider: Hr. Henneman; scheidsr.: NN
Opstelling: Balk, Blankstein, Henneman, v. Ommeren,
Roedema, Somers, Teiwes, de Jong, Haverbus, Stradmeyer,
Laan, Kostense
20/12 - SWIFT 2 - AFC 4, 10.00 uur; bijeen: 09.00 uur
veld 2; leider: Hr. Gyrath; scheidsr.: NN
10/1 volgende programma
Opstelling: Geldof, v. Mourik, Speer, Speelman, Samardzic,
Schroor, Stokvis, Gyrath, Hacht, de Wijs, Bijlsma, Tiedink
20/12 AFC 5 - DWV 6, 12.00 uur; bijeen: 11.30 uur,
veld 2; leider: Hr. Tiggeloven; scheidsr.: Hr.v. Gorkurn
10/1 volgende programma
Opstelling: Bakker, Carmiggelt, Kruyff, Klasen, Luiks,
Hogeboom, Tiggeloven, Thiel, de Vries, Pytak, Rijnsburger,
Zutphen
20/12 VDO 4 - AFC 6, 10.00 uur; bijeen: 09.00 uur
veld 2; leider: JC; scheidsr.: NN
10/1 volgende programma
Opstelling: Roland, Gimbrere, Leeuwenburgh, Duister,
Bossert, v.d. Woerdt, Fröhlich, Walker, Kothuis, Blazer
MEDEDELINGEN VOOR DE JUNIOREN A
De Jeugdcommissie wenst iedereen een goede Kerst en een
prettige Jaarwisseling.
20/12 SDW - AFC, 12.00 uur; leider: Hr.v. West, veld 1
Scheidsrechter: Hr. A. Timmer
Opstelling: wordt door de heer van West bekend gemaakt.
20/12 - NFC 2 - AFC 2, 12.00 uur, veld 4
Leider: Hr. Hulshoff; scheidsr.: J.H. Jager
Opstelling: wordt door de heer van West bekend gemaakt.
20/12 - AFC 3 - DWV 3, 10.00 uur, veld 4
Leider: Hr. Woldringh
Opstelling: J. Boskamp, Bruning, Jansen, Kohlman, Kloeken-
brink, Kreuger, Kuit, Philips, Rogge, Tromp, M. Verduin,
Woldringh, de Wijs
20/12 SCHELLINGWOUDE 2 - AFC 4, is reeds gespeeld
20/12 - AFC 5 is vrij!
AFSCHRIJVINGEN:
ZIE MEDEDELINGEN VOOR DE JEUGDCOMMISSIE
MEDEDELINGEN VOOR DE JUNIOREN B
Alle B-Junioren een goed Kerstfeest een goed uiteinde en
een goed begin van 1982.
MEDEDELINGEN VOOR DE JUNIOREN C
Wij wensen alle trainers, leiders en C Junioren een goede
Kerst en een voorspoedig 1982.
20/12 - AFC - DWV, 12.00 uur, bijeen: 11.15 uur, veld 3
Leider; Hr. Henneman; scheidsr.: A.M. Keek
Opstelling: zie vorige Bulletin
20/12 - ZEEBURGIA 2 - AFC 2, 13.15 uur; bijeen: 12.15
uur, veld 2
Leider: Schröder/v.d. Ruif; scheids.: R. Roose
Opstelling: zie vorige Bulletin
20/12-AFC 3- ROOD WIT 3, 12.00 uur; bijeen: 11.30
uur, veld 4; leider: Schafer
Opstelling: zie vorige Bulletin
20/12 AFC 4 - DWV 4, 13.15 uur; bijeen: 12.45 uur,
veld 3; leider: Leemans
Opstelling: zie vorige Bulletin
20/12 AFC 5 - TOB 2, 13.15 uur; bijeen: 12.45 uur,
veld 2; leider: Etty/Reddering
Opstelling: zie vorige Bulletin
20/12 - WILSKRACHT 4 - AFC 6, 12.00 uur; bijeen:
11.00 uur, veld 1leider: v.d. Wal
Opstelling: zie vorige Bulletin
7