RESULTATEN VAN HET AFGELOPEN WEEKEND
PROGRAMMA ZONDAG 25 OKTOBER
bedragen van elke prijs. Als u een prijs heeft gewonnen,
moet u uw kopie-formulier goed bewaren.
Is uw prijzenbedrag groter dan f 60,- op één formulier,
(bij maandformulieren na één trekking) dan wordt uw
prijs automatisch uitgekeerd door de sporttoto.
Is uw prijzenbedrag f 60,- of minder op één formulier,
dan moet u met uw kopie-formulier 2 weken na de trek
king melden bij uw inleveradres.
U krijgt uw prijs dan kontant betaald. Dit kan gebeuren
tot zes weken na het weekeinde waarin uw gewonnen
heeft. Bent u hiertoe niet in de gelegenheid dan ge
beurt het volgende:
wanneer uw prijzenbedrag meer dan f 5,- is, betaalt de
sporttoto u automatisch uit, maar wel onder aftrek van
behandelingskosten (als u uw rekeningnummer heeft
ingevuld zijn deze kosten lager dan bij post-cheques).
Was uw prijzenbedrag f 5,- of minder, dan moet u de
sporttoto een briefje sturen en dit samen met uw kopie
formulier opsturen. De prijs wordt u daarna, onder
aftrek van kosten overgemaakt,
k. Voorinleveren
lotto-weekformulieren:
Alleen mogelijk in de week voor de trekking
toto-formulieren:
Hierbij is voorinlevering mogelijk
lotto-maandformulieren:
Inleveren in de loop van de maand direkt voorafgaande
aan de maand waarin u wilt meespelen.
I. Het is ons duidelijk dat al deze veranderingen de nodige
vragen bij u kunnen losmaken.
Met uw vragen kunt u terecht bij uw toto-kommissie:
Albert van Raalte, tel. 79 35 16
Peter Roosenschoon, tel. 73 35 71
10 en 11 oktober
zaterdag
Nectar - AFC
Veteranen-toernooi
KHFC-AFC
Real Madrid - AFC
KHFC - R. Madrid
3-3
1-1
2-0
1-5
JUNIOREN D
AFC-JHK
JUNIOREN E
ZSGO 2 - AFC 3
JUNIOREN F
AFC-SDW
zondag 11 oktober
BI. Wit 2-AFC 2
AFC 3 - Vreeswijk 2
AFC 4 -VDO 2
Alle overige wedstrijden werden afgelast
1e prijs: Real Madrid
2e prijs: AFC
3e prijs: KHFC
1-4
0-3
0-3
1-2
3-1
0-0
RESULTATEN VAN HET WEEKEND 17 en 18 OKTOBER
zaterdag
PVF-AFC 1-2
Madjoe 2 - AFC 2 2-1
DVVA4- AFC 3 7-0
Veteranen
AFC - Hercules 1-3
JUNIOREN D
AFC-KBV 1-4
AFC 2-BI. Wit 2 1-6
AFC 3-ZSGO 2 3-1
KBV 3 - AFC 4 3-0
SLTO 2 - AFC 5 4-1
RAP 2 - AFC 6 5-2
B'veldert 4 - AFC 7 2-0
JUNIOREN E
Roda '23 - AFC 0-1
AFC2-DCG 0-1
KBV 2 - AFC 3 2-0
WA 3-AFC 4 1-1
DCG 4 - AFC 5 0-1
RAP 2-AFC 6 1-1
JUNIOREN F
AFC - Spartaan 0-3
AFC - SLTO 5-0
Germaan - AFC 2 0-6
zondag
Elinkwijk - AFC 1-1
Zeeburgia 2 - AFC 2 0-0
AFC 3 - JOS 2 3-3
AFC 4 - Rapiditas 2 2-2
AFC 6-Osdorp 2 1-3
AFC 8 - P&T 4 4-4
B'veldert 7-AFC 11 13-1
AFC 12 - Schinkelh.5 5-5
JUNIOREN A
AFC-SDW 1-1
AFC2-DWS2 7-1
AFC 4 - Wilsk. 3 Wilskr.n.o.
AFC 5 - Voorland 3 1-5
JUNIOREN B
AFC 2 - DCG 2 2-3
DWV 5 - AFC 3 2-6
AFC4-SDZ2 1-2
JUNIOREN C
AFC 2 - DCG 2 7-0
Volew. 3 - AFC 3 1-6
AFC 4 - Volew. 4 4-1
Zeeburgia 4 - AFC 5 4-2
AFC 6 - Zeeburgia 5 3-6
Pancratius 3 - AFC 7 0-9
PROGRAMMA ZATERDAG 24 OKTOBER
14.30 uur: AFC (Zat) 1 - Rombout (3), 2e veld
14.30 uur: AFC (Zat) 2 - RKAVIC 8 (32), 3e veld (res.sh.
12.00 uur: AFC (Zat) 3 - Y-Boys 5 (38), 3e veld
JUNIOREN D, E en F: zie bij opstellingen!
14.30 uur: AFC - RCH (Hoofdklasse A 001)
12.00 uur: AFC 2 - RCH 2 (116)
12.00 uur: Uithoorn 2 - AFC 3 (118)
12.00 uur: BI. Wit 3 - AFC 4 (121
14.30 uur: AFC 5 - NEA 3 (112), 1e veld
14.30 uur: Madjoe 3 - AFC 6 (113), 1e veld
14.30 uur: AFC 7 - Diemen 3 (212), 2e veld
14.30 uur: Pancratius 10 - AFC 8 (411), 3e veld
14.30 uur: AFC 9 - Blauw Wit 7 (415), 3e veld
14.30 uur: Schinkelhaven 3 - AFC 10 (417), 1e veld
14.30 uur: AFC 11 - AZS 6 (423), 4e veld
14.30 uur: RAP 7 - AFC 12 (425), 3e veld
10.00 uur: AFC 13 - Uithoorn 10 (428), 1e veld
Junioren A
12.00 uur: Ajax 2 - AFC (500 B), 5e veld
12.00 uur: Blauw Wit 2 - AFC 2 (503), 2e veld
12.00 uur: AFC 3 - KBV 2 (513), 2e veld
12.00 uur: NEC '75 - AFC 4 (525), 2e veld
12.00 uur: DJK 2 - AFC 5 (524), 2e veld
Junioren B
10.00 uur: AFC - Blauw Wit (601), 2e veld
13.30 uur: RKAVIC 2 - AFC 2 (614), 4e veld
12.00 uur: AFC 3 - DWS 3 (627), 3e veld
12.00 uur: Sloterdijk 2 - AFC 4 (628), 2e veld
12.00 uur: AFC 5 - Sloterdijk 3 (630), 1e veld
12.00 uur: Wilskracht 4 - AFC 6 (631), 3e veld
Junioren C
12.00 uur: AFC - Herenmarkt (701), 4e veld (res.sh.
10.00 uur: WA 2 - AFC 2 (714), 2e veld
10.00 uur: AFC 3 - Buitenveldert 2 (726), 3e veld
12.00 uur: Blauw Wit 4 - AFC 4 (728), 4e veld
10.00 uur: AFC 5 - Diemen 2 (731), 4e veld
12.00 uur: TOB 2 - AFC 6 (733), 3e veld
13.15 uur: AFC 7 - NFC 5 (734), 4e veld
7