24.10 - AFC 4 - HERENMARKT 2, 10.00 uur; bijeen:
9.30 uur, veld 3
Leiding: Tamboer; scheidsrechter: B.v.d. Jagt
31.10 WA 4 - AFC 4, 10.00 uur; bijeen: 9.15 uur
Leiding: idem
Opstelling: Arisz, v.d. Grinten, Gortzak, Lange, Lameris,
v.d. Smaal, v.d. Smaal, Vollenhoven, Voorn, Wich, Hoogen-
boom, Tamboer
24.10 AFC 5 - DCG 3, 10.00 uur; bijeen: 9.30 uur
veld 4
Leiding: Roeg; scheidsrechter: M.v.d. Meent
31.10 AFC 5 - WA 5, 10.00 uur; bijeen: 9.30 uur
veld 2
Leiding: idem; scheidsrechter: B.v.d. Jagt
Opstelling: Bar Pereg, v. Delft, Krol, Mosman, Pach, Ha-
ringcarspel, Roeg, Boer, Spaan, Vermeulen, Schliesser,
Ernst
24.10 - AFC 6- GERMAAN 2, 11.00 uur; bijeen: 10.30
uur, veld 2
Leiding: Bootsman; scheidsrechter: E. Janus
31.10 - SLOTERPARK 2 - AFC 6, 10.00 uur; bijeen:
9.00 uur
Leider: idem
Opstelling: Bakker, Duister, Jonen, Sarfaty, Smits, Kuijt,
Nood, Boeken, v.d. Florst, Bruinsma, Epping, Binkhuysen
24.10 - AFC 7 - DCG 6, 12.00 uur; bijeen: 11.30 uur
veld 1
Leiding: NN; scheidsrechter: E. Janus
31.10 AFC 7 - KBV 6, 10.00 uur; bijeen: 9.30 uur,
veld 3
Leiding: idem; scheidsrechter: idem
Opstelling: letswaart, Isik, Mulders, Rankhelawan, v. Vuure,
Kramer, Wesenhagen, Vuysje
31/10 Chayes
AFSCHRIJVINGEN:
ZIE MEDEDELINGEN VAN DE JEUGDCOMMISSIE
OPSTELLINGEN E JUNIOREN VOOR 24 en 31/10/81
24.10 AFC - VOLEWIJCKERS (Wagtendonk toernooi)
10.00 uur; bijeen: 9.30 uur AFC veld 1
Leiding: Hr. Bijlsma; scheidsrechter: Hr. Mulder
31.10 - NFC - AFC, 10.00 uur; bijeen: 9.00 uur
Leiding: idem
Opstelling: Adriaans, Bijlsma, Mc Caldon, Coorengel,
v.d. Dungen, de Haas, v.d. Meent, Slager, Smit, Verkaart,
Wiersma, Groen
24.10 - SDW - AFC 2, 10.00 uur; bijeen: 9.00 uur AFC
Leiding: Hr. Janus
31.10 - AFC 2 - ZSGO 1, 11.00 uur; bijeen: 10.30 uur
Leiding: idem; scheidsrechter: Hr. M.v.d. Meent
Opstelling: Budding, du Bois, den Enting, E. Janus, Last,
Nieberg, Offringa, Prins, Reddering, Roeg, Schooten,
Stork, Willemse, Corenblit
voor 24.10: Budding zie E3
voor 31.10: du Bois zie E3
24.10 - AFC 3 - DCG 2, 11.00 uur; bijeen: 10.30 uur
AFC, veld 3
Leiding: Hr. Dierdorp; scheidsrechter: Hr. B.v.d. Jagt
31.10 - AFC 3 - DWG 2, 11.00 uur; bijeen: 10.30 uur
veld 3
Leiding en scheidsrechter: idem
Opstelling: Voet, Hoed, M. Janus, Bos, W. Roberti, Knop
pers, Dierdorp, Koster, Jonen, Tellinga, Tellinga, Stein,
Hogenes
voor 24.10: Budding
voor 31.10: du Bois
24.10-AFC 4-DCG 3, 12.00 uur; bijeen: 11.30 uur
AFC, veld 2
Leiding: Hr. te Pas; scheidsrechter: Hr. M.v.d. Meent
31.10 SWIFT 2 - AFC 4, 11.00 uur; bijeen: 10.30 uur
Leiding: idem
Opstelling: Kruyswijk, E. te Pas, Landsaat, Grünberg,
Koppers, Croiset, Tjepkema, Zijlstra, Somers, Rengers,
de Swaan, Westerhuis, Frisch
24.10 - AFC 5 - PANCRATIUS 2, 11.00 uur; bijeen:
10.30 uur, veld 4 AFC
Leiding: Mevr. Dutilh/Hr. Moppes; scheidsr. M.v.d. Meent
31.10 - AFC 5 - KBV 4, 12.00 uur; bijeen: 11.30 uur
veld 2
Leiding en scheidsrechter: idem
Opstelling: Wattimeka, Mouwes, J. Roberti, v. Bakel, Vis
ser, Hopman, Schroeder, Kijl, Dutilh, Moppes, H. te Pas,
Vuysje
24.10 - AFC 6 - NEERLANDIA 2, 12.00 uur; bijeen:
11.30 uur AFC, veld 4
Leiding: Hr.v. Loggem; scheidsrechter: Hr. B.v.d. Jagt
31.10 - SLOTERDIJK 2 - AFC 6, 11.00 uur; bijeen:
10.00 uur
Leiding: idem
Opstelling: v. Delft, v.d. Vliet, Zurel, Buma, Krebs, Noach,
Drosterij, v. Loggem, Mulder, Koopmans, v. Geelen, Pruyt,
Schilo kontakt opnemen met Hr. Buskens
AFSCHRIJVINGEN:
ZIE MEDEDELINGEN VAN DE JEUGDCOMMISSIE
OPSTELLINGEN JUNIOREN F VOOR 24 en 31.10/81
Onderstaande opstellingen blijven, behoudens bijzondere
gevallen tot eind december vast.
24.10 - DWG - AFC, 10.00 uur; bijeen: 9.15 uur
Leiding: Hr. Roosenschoon
31.10 WMS - AFC, 10.00 uur; bijeen: 09.15 uur
Opstelling: Ringe, Roosenschoon, Nobel, Tritsche,
Elias, Borello, Fortuin, Noot, Klaren
24.10 - AFC 1 - LIJNDEN, 10.00 uur; bijeen: 9.30 uur
veld 1
Leiding: Hr. Croiset; scheidsrechter: Tellinga
31.10 - NEERLANDIA 1 - AFC 1, 10.00 uur; bijeen:
9.15 uur
Leiding: idem
Opstelling: Croiset, Verbruggen, Daniëls, Knoppers, Worp,
Slager, Ketelaar, v. Akkeren (24/10 afw.), v. Delft (24.10
afw.)
24.10 - AFC 2 - KBV 2, 11.00 uur; bijeen: 10.30 uur,
veld 1
Leiding: Hr. Pekel; scheidsrechter: Tellinga
31.10- AFC 2 - ELAND 110.00 uur; bijeen: 09.30 uur
veld 1
Leiding en scheidsrechter: idem
Opstelling: Openneer, Pekel, v. Woudenberg, Sweijd,
Berrier, Dijkhuis, Lobatto, Cyclik
17