Na de eerste selectiewedstrijden
heeft de Jong Juniorencomnissie een
nieuwe indeling gemaakt voor onze
Jong-Junioren,zodat gelijkwaardigere
wedstrijden zullen olaatsvinden.Dat
hopen we tenminste.
D-Junioren
D1 afd.D 1001 AFC,KBV,Sloterdijk
DCG,D¥SHerenmarkt
D2 afd D 1008 Sloterdijk2DCG2,AFC
2,BlauwWit2,Swift2,DWS 2.
D3 afd 1009 WA2Buitenveldert 2
Pancratius2VenV2AFC3ZSG02
D4 afd D 1011 Herenmarlct2Spartaan2
DWG2 WA2 KBV3 AFC 4
D5 afd D 1012 :Marathon2,KBV 4,SLT02,
AFC 5 DCG3WA 5
D6 afd 1) 1013 :RAP2AFC 6,SDZ3,Ger-
maan2Sloteroark2BlauwWit3
D7 afd D 1017 SDZ4DCGb,KBV 6,DWS3,
Buitenveldert 4,AFC 7
E-Junioren
E1 Regionale Competitie o de Van
Wagtendonk—bekerAFC,Roda'23
Vo or landDT7VVo 1 ewi j cker s MFC
ZSG01SDW1AFC2DCG1
Eland/SDC 1, KBV 1
WA2 SLT02 KBV 2 AFC3
DCG 2,DWG 2
DCG3Buitenveldert 2,
ICBV 3Swif t2 WA3AFC k
DWS2 WA4DCG4 AFC5
Pancratius 2,KBV 4
Neer" ~india2Swift 8,
Sloterdi jlc2 Spartaan2 Lijnden 2
Buitenveldert3RAP2AFC 6.
F-Junioren
6 en 7 jarigen: F 1 afd F 3O05:AFC,
Spar taan, T/MSBiiitenveldertGold
Star DWG
7 j ar i gén F 1 afd 3002; AFC 1 S3/PC,
Lijnden, NeerlandiaBuitenveldertWA
F 2. afd 3CQP Neerlandia 2,Eland 1
KBV 2SDN 1Germaan 1AFC 2
Deze indelingen blijven tot het einde
van bet seizoen 1Q81 1Q82 gehandhaafd
Leiders worden verzocht de formulieren
compleet in te vullen met afdelin^snrs
Programma E—Junioren 1 voor de Van
Wagtendonk-beleer
E2 afd E 2002
E3 afd E 2007
E4 afd E 2008
K
E5 afd E 2009
E6 afd E 2011
17/.10 Roda123 - AFC 0-1
24/10 AFC- Volewijckers
31/10 NFC-AFC
Voorl ooi ge t oernooikalender_yoor_ Junioren_ Aj^ B_en_ C
7/11 Voorland-AFC
14/11 AFC-DWV
21/11 AFC-Roda'23
28/l1 Volewijckers-AFC
12/12 AFC-NFC
19/12 AFC-Voorland.
De start van de competitie is veelbe
lovend geweest.Van harte gefeliciteerd
en ga door on deze weg.
Overige Data Jong Junioren;
26 december en 2 januari geen programma
24 april Finalewedstrijden Van Wagten-
donk-Toernooi
Voorlopige Toernooiagenda 1982
D-Junioren
I mei :RICAVXC-AmstelveenD4 D5 D6
8 mei :Wim BückerttoernooiD 1
15mei :Reuser-toernooi RoodWitA: D1
15mei ZandvoortmeeuwenD2D3D4D5
22mei FransSmit-ZeeburgiaD1D2D3
E-Junioren
II anrilrJoop Eeman DWS E 1E2
8 meitWim Bückerttoernooi: E 1
15 mei. :Reuser—toernooi Rood Wit A:E1
I 5 mei.ZandvoortmeeuwenE2 E3 E4
2Q mei:RKAVXC-AmstelveenE4E5E6
F-Jtmloren( 7 jarigen)
II aoril:Joop Eeman DWS :F1,F2
8 mei DCG :F1,F2,F3
13 mei Zandvoortmeeuwen:F1,F2F3
JET J GOT PERNC0XEH CP AFC zijn in 1082
vastgesteld op
30 anril Kannelhoff-toernooi
voor de Junioren C 1 en C 2
8 mei Wim Bückert-toernooi
voor de Junioren D 1 en E 1
23 moT Juni oren 1 en B R topr^A/
Aan het Kaone.lhoff-toemooi doen defini
tief mee Fei jenoordbekerhouder)
Zeeburmi a, A jax,TTaarl emBe Quick, D.W.S.
N.A.C. en A.F.C.
Wim Bunkert—Toernooi V.TT. CZeeburgia
(Bekerhouder), Ünitas R.C.H., A.F.C. Elinkw.
B-JuniorentoernooiFei jenoordBe Quick,
A.F.C.ZeeburgjaD.WS
1l/4 A1BlauwWit
Dorenbostoernooi
30/4 A1A2A3 WFC-
Wormerveer
16/5 A1A2 Zandvoortm.
16/5 A3,A4 Amsterdams
Jun i orent o ern ooi
20/5 A1 DCG, Laarhoventoem,
22/5 en 23/5 A 1
Nijmegen Intern,Jeugdtoern.
1l/4 B1-BlauwWit
Dorenbos-Toernooi
16/5 B1,B2,B3,B4
Zandvoortmeeuwen
16/5 B 5,B(n
A'dams Juniorentoernooi
13
5252212222
1l/4 C1-BlauwWit
Dorenbos-toernooi
30/4 C1C2 Kapnel-
boff-toernooi
1 <8/5 C1 ,C2,C3
Zandvoortmeeuwen
Ka/5 C 5C6 A-dams
Juniorentoernooi
15/5 C 4,C 5
Zandvoortmeeuwen
20/5 C2,C3 Blauw-Wit
toernooi